Reklama

Svědící hlava u kojenců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nmama
Povídálka 12 příspěvků 05.04.18 15:29
Svědící hlava u kojenců

Ahoj maminky, můj 4,5 měsíční syn se poslední dobu začal škrábat hlavičku. :( Má tam bílé šupínky a někdy i zarudlou pokožku. Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto problémem?

Reklama

Reakce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 05.04.18 15:34

Bud seborea nebo ekzem, radsi zajdi na kozni, kdyz to bude to 1., staci to namazat olejem a vycesat, na ekzem by ti dala masticku dr. Ale chce to se zeptat predem, jestli bere i mimina.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 05.04.18 15:36

Jeste na to ted koukam znovu, ze jsou to spis cervene stroupky…seborea je vic dozluta, to muze mit jen suchou kuzi, zkus sampon a tel. mlíko zn. Linola, meli by mít v kazde lekarne…

Nmama
Povídálka 12 příspěvků 05.04.18 15:46

@Jahudka82 Linolu mám doma ale ještě jsem nepoužívala. Nevím jestli to není nějaká alergická reakce na něco. Já sama mám alergii skoro na všechno :(. mám tu linola face, lotion i tu přísadu do koupele, tak to dneska zkusím. Děkuji za radu.

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 05.04.18 16:06

My to meli ale ne az tolik. Kdyz jsme to vycesali bylo pryc a ted ve 2 to ma zas. Vycesali sme to a je to ok. Ale u Vas bych radsi kozni ma to hodne cervene.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 05.04.18 16:46

@Nmama Zkus, nebo excipial (bud kids nebo normalni, taky pouzivam), ten jeste taky hodne promasti. Ale na kozni bych stejne radsi zasla.

Nmama
Povídálka 12 příspěvků 09.04.18 12:16

Tak jsme objednání na příští týden na kožní, doufám ze se to vyřeší, malý už má i na těle červená suchá ložiska, doktorka nám říkala že to vypadá spíše na ekzém :-| a to jsem zrovna chtěla přejít na první příkrmy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >