Svědící hlava u kojenců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nmama
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 15:29
Svědící hlava u kojenců

Ahoj maminky, můj 4,5 měsíční syn se poslední dobu začal škrábat hlavičku. :( Má tam bílé šupínky a někdy i zarudlou pokožku. Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto problémem?

Reklama

Reakce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 15:34

Bud seborea nebo ekzem, radsi zajdi na kozni, kdyz to bude to 1., staci to namazat olejem a vycesat, na ekzem by ti dala masticku dr. Ale chce to se zeptat predem, jestli bere i mimina.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 15:36

Jeste na to ted koukam znovu, ze jsou to spis cervene stroupky…seborea je vic dozluta, to muze mit jen suchou kuzi, zkus sampon a tel. mlíko zn. Linola, meli by mít v kazde lekarne…

Nmama
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 15:46

@Jahudka82 Linolu mám doma ale ještě jsem nepoužívala. Nevím jestli to není nějaká alergická reakce na něco. Já sama mám alergii skoro na všechno :(. mám tu linola face, lotion i tu přísadu do koupele, tak to dneska zkusím. Děkuji za radu.

rena621
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 05.04.18 16:06

My to meli ale ne az tolik. Kdyz jsme to vycesali bylo pryc a ted ve 2 to ma zas. Vycesali sme to a je to ok. Ale u Vas bych radsi kozni ma to hodne cervene.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 16:46

@Nmama Zkus, nebo excipial (bud kids nebo normalni, taky pouzivam), ten jeste taky hodne promasti. Ale na kozni bych stejne radsi zasla.

Nmama
Nováček 10 příspěvků 09.04.18 12:16

Tak jsme objednání na příští týden na kožní, doufám ze se to vyřeší, malý už má i na těle červená suchá ložiska, doktorka nám říkala že to vypadá spíše na ekzém :-| a to jsem zrovna chtěla přejít na první příkrmy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama