Svědící hlava u kojenců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nmama
Povídálka 12 příspěvků 05.04.18 15:29
Svědící hlava u kojenců

Ahoj maminky, můj 4,5 měsíční syn se poslední dobu začal škrábat hlavičku. :( Má tam bílé šupínky a někdy i zarudlou pokožku. Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto problémem?

Reakce:
Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 05.04.18 15:34

Bud seborea nebo ekzem, radsi zajdi na kozni, kdyz to bude to 1., staci to namazat olejem a vycesat, na ekzem by ti dala masticku dr. Ale chce to se zeptat predem, jestli bere i mimina.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 05.04.18 15:36

Jeste na to ted koukam znovu, ze jsou to spis cervene stroupky…seborea je vic dozluta, to muze mit jen suchou kuzi, zkus sampon a tel. mlíko zn. Linola, meli by mít v kazde lekarne…

Nmama
Povídálka 12 příspěvků 05.04.18 15:46

@Jahudka82 Linolu mám doma ale ještě jsem nepoužívala. Nevím jestli to není nějaká alergická reakce na něco. Já sama mám alergii skoro na všechno :(. mám tu linola face, lotion i tu přísadu do koupele, tak to dneska zkusím. Děkuji za radu.

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 05.04.18 16:06

My to meli ale ne az tolik. Kdyz jsme to vycesali bylo pryc a ted ve 2 to ma zas. Vycesali sme to a je to ok. Ale u Vas bych radsi kozni ma to hodne cervene.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 05.04.18 16:46

@Nmama Zkus, nebo excipial (bud kids nebo normalni, taky pouzivam), ten jeste taky hodne promasti. Ale na kozni bych stejne radsi zasla.

Nmama
Povídálka 12 příspěvků 09.04.18 12:16

Tak jsme objednání na příští týden na kožní, doufám ze se to vyřeší, malý už má i na těle červená suchá ložiska, doktorka nám říkala že to vypadá spíše na ekzém :-| a to jsem zrovna chtěla přejít na první příkrmy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Potměšil končí s herectvím! Po operacích znovu chodí, před kameru ale nesmí

Patří k legendám české kinematografie, lidé ho znají nejen jako populárního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >