Nosní kapky sanorin analergin - dají se ještě koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4640 příspěvků 58 inzerátů 09.04.18 21:39
Dá se ještě koupit?- sanorin analergin

Nevíte prosím někdo, kde bych sehnala sanorin analergin nosní kapky? Asi je přestali úplně vyrábět. Vůbec netuším, proč je stáhli z trhu.
Předem děkuji za rady.
Popř. odkoupím…

Reklama

Reakce:

divine woman
Kelišová 6780 příspěvků 09.04.18 21:41

Asi už ne, také jsem je používala a naposledy jsem je sehnala před rokem. Prý byly návykové :roll: :roll:

smutná máma
Závislačka 4640 příspěvků 58 inzerátů 09.04.18 21:44

@divine woman muž je bez nich docela vyřízený, neměl by někdo doma ještě zbytek?
Návykový nenávykový, ty jediné zabíraly

unuděná
Závislačka 4871 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 21:56

Je „nahrazen“ setrnejsim Sanorinem Aqua (anti-allergy).

Mimochodem, navykove jsou i Olynthy, Otriviny, Nasiviny atd ;)

Aduš8
Kecalka 389 příspěvků 09.04.18 22:07

@smutná máma Taky už jsem o nich neslyšela, mně tenkrát nabídli kapky Livostin, existují i oční a ty mi naštěstí pomáhaly také. Mohu doporučit

aiwwa
Extra třída :D 12523 příspěvků 09.04.18 22:11

@smutná máma
Ať zkusí allergocrom, jsou oční i nosní kapky. Pak je balení kde jsou oboje. Ale jsou na recept, nenavykové.

Ijen
Kecalka 348 příspěvků 10.04.18 04:34

Da se koupit Livostin, Allergodil, Flixonase a Beclomet 50mikro. Ty prvni dva i jako ocni kapky. Do nosu se na alergickou rymu da pouzit i Vibrocil. Dalsi pripravky jsou pak uz na recept. Pokud ma sliznice znicene dlouhodobym pouzivanim Sanorinu je mozne, ze mu nic nezabira a bude to muset stejne resit s dr.

nonina
Závislačka 3982 příspěvků 10.04.18 05:13
@Aduš8 píše:
@smutná máma Taky už jsem o nich neslyšela, mně tenkrát nabídli kapky Livostin, existují i oční a ty mi naštěstí pomáhaly také. Mohu doporučit

Přidávám se a také doporučuji Livostin - jsem středně těžký astmatik a alergie mám na vše možné a tyto kapky na mne působí snad lépe než Sanorin analergin.

smutná máma
Závislačka 4640 příspěvků 58 inzerátů 10.04.18 06:07

Flixonase jsem mu koupila a ani ťuk, proto zjišťuji dále. Tak děkuji za další tipy. Musíme hold vyzkoušet :think:

divine woman
Kelišová 6780 příspěvků 12.04.18 20:43

@smutná máma Mě taky nic kromě Sanorinu nezabírá :cert: musím bez něj vydržet.

smutná máma
Závislačka 4640 příspěvků 58 inzerátů 13.04.18 06:25

@divine woman no u nás je to tedy dílo. Kýchá a prská i 10 min. v kuse bez přestání. Z výše uvedených léků už vyzkoušel dva a nic

divine woman
Kelišová 6780 příspěvků 13.04.18 20:41

@smutná máma Nasivin, Livostin Alergodil a já nevím co ještě a nic nezabralo. Pomáhá mi vypláchnout si nos studenou vodou. Sliznice se trochu uklidní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama