Reklama

Nosní kapky sanorin analergin - dají se ještě koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4889 příspěvků 57 inzerátů 09.04.18 21:39
Dá se ještě koupit?- sanorin analergin

Nevíte prosím někdo, kde bych sehnala sanorin analergin nosní kapky? Asi je přestali úplně vyrábět. Vůbec netuším, proč je stáhli z trhu.
Předem děkuji za rady.
Popř. odkoupím…

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 09.04.18 21:41

Asi už ne, také jsem je používala a naposledy jsem je sehnala před rokem. Prý byly návykové :roll: :roll:

smutná máma
Závislačka 4889 příspěvků 57 inzerátů 09.04.18 21:44

@divine woman muž je bez nich docela vyřízený, neměl by někdo doma ještě zbytek?
Návykový nenávykový, ty jediné zabíraly

unuděná
Kelišová 5437 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 21:56

Je „nahrazen“ setrnejsim Sanorinem Aqua (anti-allergy).

Mimochodem, navykove jsou i Olynthy, Otriviny, Nasiviny atd ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 09.04.18 22:07

@smutná máma Taky už jsem o nich neslyšela, mně tenkrát nabídli kapky Livostin, existují i oční a ty mi naštěstí pomáhaly také. Mohu doporučit

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16618 příspěvků 09.04.18 22:11

@smutná máma
Ať zkusí allergocrom, jsou oční i nosní kapky. Pak je balení kde jsou oboje. Ale jsou na recept, nenavykové.

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 10.04.18 04:34

Da se koupit Livostin, Allergodil, Flixonase a Beclomet 50mikro. Ty prvni dva i jako ocni kapky. Do nosu se na alergickou rymu da pouzit i Vibrocil. Dalsi pripravky jsou pak uz na recept. Pokud ma sliznice znicene dlouhodobym pouzivanim Sanorinu je mozne, ze mu nic nezabira a bude to muset stejne resit s dr.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 10.04.18 05:13
@Aduš8 píše:
@smutná máma Taky už jsem o nich neslyšela, mně tenkrát nabídli kapky Livostin, existují i oční a ty mi naštěstí pomáhaly také. Mohu doporučit

Přidávám se a také doporučuji Livostin - jsem středně těžký astmatik a alergie mám na vše možné a tyto kapky na mne působí snad lépe než Sanorin analergin.

smutná máma
Závislačka 4889 příspěvků 57 inzerátů 10.04.18 06:07

Flixonase jsem mu koupila a ani ťuk, proto zjišťuji dále. Tak děkuji za další tipy. Musíme hold vyzkoušet :think:

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 12.04.18 20:43

@smutná máma Mě taky nic kromě Sanorinu nezabírá :cert: musím bez něj vydržet.

smutná máma
Závislačka 4889 příspěvků 57 inzerátů 13.04.18 06:25

@divine woman no u nás je to tedy dílo. Kýchá a prská i 10 min. v kuse bez přestání. Z výše uvedených léků už vyzkoušel dva a nic

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 13.04.18 20:41

@smutná máma Nasivin, Livostin Alergodil a já nevím co ještě a nic nezabralo. Pomáhá mi vypláchnout si nos studenou vodou. Sliznice se trochu uklidní.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >