Spocené miminko, proč?

Anonymní
18.7.13 14:22

spocene miminko..proc?

Ahoj maminky prosim o pomoc mam 7 tydeniho synka. A uz se mi tak 2× stalo ze najednou z niceho nic zacne brecet a je u toho uplne spocenej:-( horko mu neni.sme v chladku doma a ma jen kratky body. Vubec nevim proc se takhle poti..nemuze to neco znamenat? Pred chvili se to stalo zas..krmila sem ho a najednou zacal plakat a spotil se..fakt ale hodne..uplne mokry vlasky :-( casto trpi na boleni briska…ze by to bylo. k tomu? Ja fakt nevim..mam strach aby mu neco nebylo:-( dekuji za vase odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9356
18.7.13 14:25

Můj malý to má když ho bolí bříško. Začne plakat a úplně celý se opotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
18.7.13 14:29

Myslím, že je to úplně normální, že když dítě pláče, že se víc potí a má mokré vlásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
18.7.13 14:30

Nas Dan se pravidelne takhle spoti u kojeni - obleceny tak, jak leze a stoupa si, u toho se nepoti, ale pri kojeni ma pod hlavou „kolac“ jak hrom… Nic mu neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17097
18.7.13 14:30

No jak brečí tak je to pro něj námaha a zpotí se. To bys měla vidět jak vypadl dnes můj malej v 9 měsících když jsme ho drželi na ušním kvůli zánětu ucha. řval jak tur, protože se nemohl hýbat a zpalvenej byl celej, nic mu není buď v klidu :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
18.7.13 14:43

Náš se takhle vždy schvátil, když Ho bolelo bříško. Nejednou jsem ho šla převléknout, jak byl mokrý. U jídla se taky potil, ale jen trochu a neplakal u toho. Tipla bych si tedy, že to u vás bude také to bříško.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
18.7.13 15:05

Nic mu není, jen vyvíjí víc energie, dávej jen pozor aby nebyl moc mokrej např u otevřeného okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
18.7.13 15:09

Mame 14ti denni holcinu a kdyz place nebo se vzteka, je uplne durch, vlasky mokry, na obliceji kapky potu. Podle me je to normalni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
18.7.13 18:26

Proč se potí? Protože brečí, to je naprosto normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama