Společenská hra pro dítě 3-5 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 21.10.18 09:28
Společenská hra pro dítě 3-5 let

Ahoj holky, jakou dobrou společenskou hru pro dítě 3-5 let?
Malého momentálně baví Grabolo 3D a Padající opice..
Blíží se Vánoce a k tomu dlouhé večery, potřebujeme se nějak zabavit dobrou hrou, díky.

Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11204 příspěvků 21.10.18 10:13

Synek se při prohře dost vztekal, osvědčily se nám monopoly junior, tam si koriguješ, kdo vyhraje :D. Kdo koupí nejvíc obchodů, ten vyhraje, protože při „návštěvě“ se platí stejně, jako je cena nákupní. Takže třeba prohrál, dali jsme ještě jednu hru a při poslední jsem si dala pozor, aby vyhrál a bylo to bez řevu. Takový člověče nezlob se, to bylo peklo, zvlášť, když mi na potvoru padly 4 šestky za sebou, to byl řev.

Murka
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 21.10.18 10:14

Klasické Člověče, nezlob se!! nebo Člověče, pochlub se! (místo teček na kostce jsou obrázky), domino (obrázkové i to klasické s puntíky). Jenga věž , Kloboučku, hop!, různá pexesa, karetní hry (Černý Petr, Prší…), Mikádo . To jsou ty co mě teď zrovna napadli a co doma hrajeme. Pokud si vzpomenu, tak ještě napíšu.

zrcadlo
Kelišová 7111 příspěvků 21.10.18 10:20

Nás baví Dobble, pexeso, kvarteto, černý Petr, Navlékej-nečekej!, se synem (bude mu za tři týdny 5) už hraju i Prší (ale mladší tříletá to ještě nedá)

Fofrník
Závislačka 3588 příspěvků 21.10.18 10:22
@LLenule111 píše:
Ahoj holky, jakou dobrou společenskou hru pro dítě 3-5 let?
Malého momentálně baví Grabolo 3D a Padající opice..
Blíží se Vánoce a k tomu dlouhé večery, potřebujeme se nějak zabavit dobrou hrou, díky.

Karty, člověče nezlob se, dáma, šachy (to ale fakt až 5 let), mikádo, blechy..... ;)

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 21.10.18 10:23

Navlékej nečej je u nás taky jedna z nej, človeče nezlob se, máme obrázkového krtka, ale to ho baví vždy jen chvilku, pak u toho dělá blbosti, jak se to hraje déle.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 21.10.18 12:34

Mrknete ba vyrobce Orchard - radi hrajem Cupcakes, Shopping list, Insey winsey spider, Monster catcher..... Nebo vyrobce Djeco.

dedrichov
Závislačka 3119 příspěvků 21.10.18 13:02

mimo jmenované Dostihy a sázky junior

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 21.10.18 13:11

Nezná někdo hru nevzbuď tátu?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17626 příspěvků 17 inzerátů 21.10.18 14:40

@LLenule111 My máme Mlsné myšky, Monopoly junior, Double Kids. Hrajeme i karty: prší, černý Petr

Pokud má dítě rádo logické věci, tak některou ze Smart her od Mindoku.

PS: jo a ještě občas hrajeme Plný kurník.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 24.10.18 16:22

@Svistice Dívala jsem se na hru mlsné myšky, je to dobrá hra za ty peníze 600Kč? Jako ta cena je mazec, když nevím zda to bude dítě bavit.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17626 příspěvků 17 inzerátů 24.10.18 17:43

@LLenule111 Ja to kupovala v nejake akci za 500. Zatim to zaujalo jak predskolaky, tak skolaky i dospele. Je u toho celkem sranda.

Káťa19
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19 inzerátů 28.11.18 12:55

já doporučuji Smolíček pacholíček

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >