Spolehlivost antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 14:46
Spolehlivost antikoncepce

Zdravím vás, měla bych na vás jednu otázku, nad kterou přemýšlím již dlouhou dobou. A je to spíš prosba o názor na jednu kombinovanou antikoncepci, kterou používám. Jak moc si myslíte, že je spolehlivá antikoncepce, která spočívá v kondomu Durex Extra Safe a vytáhnutí penisu před ejakulací? Jaký na to máte názor? Těším se na vaše příspěvky :) :D :lol:

PS: Omlouvám se za anonymitu, ale je to pro mě citlivé a osobní téma, nicméně mě stále zajímá váš názor. Pište :mrgreen:

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8707 příspěvků 09.06.19 14:52

Ucinna ochrana…

bse.pedro
Kecalka 105 příspěvků 09.06.19 15:16
@Anonymní píše:
Zdravím vás, měla bych na vás jednu otázku, nad kterou přemýšlím již dlouhou dobou. A je to spíš prosba o názor na jednu kombinovanou antikoncepci, kterou používám. Jak moc si myslíte, že je spolehlivá antikoncepce, která spočívá v kondomu Durex Extra Safe a vytáhnutí penisu před ejakulací? Jaký na to máte názor? Těším se na vaše příspěvky :) :D :lol:PS: Omlouvám se za anonymitu, ale je to pro mě citlivé a osobní téma, nicméně mě stále zajímá váš názor. Pište :mrgreen:

Spolehlivost kondomu je údajně při správném použití 99%, podle firem prodávajících tělíska a hormonální antikoncepci je kondom absolutně nespolehlivý… :nevim:
Spolehlivost toho, že včas vysunu, je 0.0001%.
Nejspolehlivější antikoncepcí je podle nejnovějších amerických výzkumů tabletka aspirinu pevně sevřená mezi koleny… 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 15:27

@bse.pedro Já se řídím oficiálními zdroji, kde se uvádí, že spolehlivost kondomů obecně, ať už značkových, neznačkových, ať už obyčejných, nebo nějak upravených je 98% podle stránky NHS, na kterou odkazuje i samotný Durex. Světová zdravotnická organizace uvádí ten samý údaj, tedy 2% selhání. A když už je to kondom od Durexu, tedy od značkové firmy a jedničky na trhu a JEŠTĚ K TOMU je to Extra Safe, tedy Extra Bezpečný, tak si myslím, že to je účinná ochrana. A když k tomu se ještě penis vytáhne asi 3 sekundy před ejakulací, dle mého není co řešit, ale děkuji za názor, cením :P

(National Health Service, národní zdravotní služba, je označení tří veřejně financovaných zdravotních systémů ve Velké Británii. Nicméně soustava v Anglii používá název National Health Service bez přídomku a v Severním Irsku se nepoužívá pojem National Health Service i když je občas používáno označení NHS.)

Judy21L
Povídálka 48 příspěvků 09.06.19 15:30
@Anonymní píše:
Zdravím vás, měla bych na vás jednu otázku, nad kterou přemýšlím již dlouhou dobou. A je to spíš prosba o názor na jednu kombinovanou antikoncepci, kterou používám. Jak moc si myslíte, že je spolehlivá antikoncepce, která spočívá v kondomu Durex Extra Safe a vytáhnutí penisu před ejakulací? Jaký na to máte názor? Těším se na vaše příspěvky :) :D :lol:PS: Omlouvám se za anonymitu, ale je to pro mě citlivé a osobní téma, nicméně mě stále zajímá váš názor. Pište :mrgreen:

takhle jsme to dělali než jsem začala brát HA a vše bylo v pořádku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 15:32

@Judy21L Mohu vědět, jak dlouho? A zda byly jakékoliv problémy? :(

Judy21L
Povídálka 48 příspěvků 09.06.19 15:40
@Anonymní píše:
@Judy21L Mohu vědět, jak dlouho? A zda byly jakékoliv problémy? :(

No tak asi rok, používali jsme Durex normal a on ho vždy tak 2 min před vytáhl pro případ že by byl kondom nějakým způsobem poškozený, nikdy se nám neprotrhl ale jistota je jistota. Jednou se stalo že byl kondom jakoby slepený takže ho měl jen na půlce penisu a protože slouzával tak jsme ho vyměnili za jiný. Teď beru HA ale raději bych se klidně vrátila k této metodě, ale přítelovi není kondom příjemný :roll: :roll: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 15:45

@Judy21L Rozumím a chápu, díky za názor 8), připojí se někdo další? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 18:18
@Anonymní píše:
@Judy21L Rozumím a chápu, díky za názor 8), připojí se někdo další? ;)

Ahoj,
myslím, že můžeš být v klidu :)
Já teda obecně kondomům moc nevěřím, několikrát nám prasknul, jednou bohužel v „rozhodujícím momentu“ :D což skončilo během pro postinor a dvěma týdny stresu… Nicméně co jsem tak slyšela od kamarádek, jsem ohledně četnosti prasknutí kondomu spíš výjimka a navíc když to ještě jistite přerušovanou souloží, otěhotnění je podle mě nemožný :) :kytka:
(Anonym, ten můj zážitek s kondomem je pro mě citlivý :mrgreen: )

bse.pedro
Kecalka 105 příspěvků 10.06.19 09:08
@Anonymní píše:
Ahoj,
myslím, že můžeš být v klidu :)
Já teda obecně kondomům moc nevěřím, několikrát nám prasknul, jednou bohužel v „rozhodujícím momentu“ :D což skončilo během pro postinor a dvěma týdny stresu… Nicméně co jsem tak slyšela od kamarádek, jsem ohledně četnosti prasknutí kondomu spíš výjimka a navíc když to ještě jistite přerušovanou souloží, otěhotnění je podle mě nemožný :) :kytka:
(Anonym, ten můj zážitek s kondomem je pro mě citlivý :mrgreen: )

Nejjistější je asi tělísko s HA, které používala bývalá přítelkyně, kondomům dávali 98% a tělísku 99% spolehlivosti. Předpokládám, že u tělíska by v případě neůčinnosti bylo možné vymáhat u výrobce náhradu škody. Přítelkyně stejně jako já nesnášela kondomy.
Je to pro mě taky citlivé téma, takže taky anonymně… 8)

Váš příspěvek
Reklama