Spořitelna

Anonymní
28.5.20 16:41

spořitelna

Ahoj holky prosím vás.. V úterý mi volali z České spořitelny a pán mi řekl že jsem tam prý dlouho nebyla a že potřebují udělat nějaké nové aktualizace.. A že prý mám přijít příští středu.. (Nikdy před tím mi nevolali) nevíte někdo o co jde? :think:
Přeji hezký den ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59228
28.5.20 16:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím vás.. V úterý mi volali z České spořitelny a pán mi řekl že jsem tam prý dlouho nebyla a že potřebují udělat nějaké nové aktualizace.. A že prý mám přijít příští středu.. (Nikdy před tím mi nevolali) nevíte někdo o co jde? :think:
Přeji hezký den ;)

Mě volali dneska, řekla jsem, že nemám čas.. Je to možná kvůli gdpr atd.. Jak budeš mít čas, tak tam hopni.. Ale jinak bych příště řekla, že netřeba pobocku atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4151
28.5.20 16:46

A proč jste se ho nezeptala? :roll: My to tady určitě budeme vědět, tvl fakt. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
28.5.20 16:49
@Anonymní píše:
Přeji hezký den ;)

Nemáš třeba novou občanku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 16:49
@Cenarius píše:
A proč jste se ho nezeptala? :roll: My to tady určitě budeme vědět, tvl fakt. :D

No jelikož jsem si z tama kdysi brala půjčku tak jsem se bála že jsem třeba nezaplatila splátku ale řekli mi že kvůli tomu to není..takže nevím :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.20 16:52

Dneska mi taky volali, prý jsou nějaké novinky tak tě s nima chtěj seznámit a u toho asi i něco vnutit

• Nahlásit
  • Citovat
13953
28.5.20 16:55

No, od té doby, co u nás překopali pobočku a člověk si tam připadá, jak v hospodě s recepcí, tak tam nechodím a doufám, že dlouho nebudu muset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59228
28.5.20 16:55
@Anonymní píše:
No jelikož jsem si z tama kdysi brala půjčku tak jsem se bála že jsem třeba nezaplatila splátku ale řekli mi že kvůli tomu to není..takže nevím :?

To by ti nevolali..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 16:57
@martina.se píše:
To by ti nevolali..

No taky si myslím že by se jinak oháněli :D
Jen mě to zaskočilo protože po mě nikdy nechtěli ať tam přijdu tak mě napadlo jen tohle :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
59228
28.5.20 17:01
@Anonymní píše:
Jen mě to zaskočilo protože po mě nikdy nechtěli ať tam přijdu tak mě napadlo jen tohle :jazyk:

Maji nějakou akci.. Mě dneska volali 2×..ale do práce, tak sjem paní řekla, že po páté, to už neměla čas ona. Takže sorry :rofl: :grin: ale já mám vše vychytané v georgi.. Na pobočku nechodím vůbec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1754
28.5.20 17:08

Manželovi takhle volali a tchýni co u nich je také. Oficiálně kvůli aktualizaci údajů (zeptají se, jestli platí adresa, telefon a email). Neoficiálně se ptali na penzijko, zájem o hypotéku aj. Prostě zkouší něco vnutit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
28.5.20 17:20

To je úplně normální, když se člověk dlouho neukáže na pobočce, tak se ho tam snazi dostat, a to buď kvůli aktualizaci údajů, gdpr nebo mu “představit” aktuální produkty :slight_smile:. Nás takhle uhání zase z jiné banky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20718
28.5.20 17:51
@Anonymní píše:
Jen mě to zaskočilo protože po mě nikdy nechtěli ať tam přijdu tak mě napadlo jen tohle :jazyk:

A ty jak ovce pobezis, protoze Ti nekdo zavolal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12233
28.5.20 19:53

Ses měla zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu