Sporťák neotočný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 12.01.17 22:10
Sporťák neotočný

Ahooj, jdu se s Vámi poradit a nasbírat malinko info :)

Momentálně máme ještě hlubokou korbičku, a poté je to trojkombinace, sporťák z něj mám, ale vyhlídla jsem si krásný trojkolák, jezdí se s ním báječně, ale není otočný (dítě kouká pouze ven), a já řeším, kdy jste začali takto dítě vozit? Možná se bude raději dívat ven, než stále na mě, ve stříšce je odhrnovací okýnko, uvidím na ní, ale přeci jenom..

Ten můj vyhlídnutý je tento.. :srdce: :srdce:
Po prodejně jsem s ním jela snad stokrát už :mrgreen:

http://www.bejbycentrum.cz/…kocarek.html

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 12.01.17 22:17

Koupila jsem si kočárek s otočnou sedačkou, používali jsme to maximálně týden? Z korby jsme přešli v 7 měsících, dcerku jsem, než si sedla, vozila v korbičce na břiše se sklopenou boudou a s kšíry. Jak jsme přešli na sporťák, tak jsem jí dala čelem k sobě a výsledek? Vůbec se jí to nelíbilo, pořád se vykláněla, aby viděla za sebe kam jedeme. Navíc náš první kočárek (Tako Laret) měl poměrně problém s vyvážením, takže ve sporťáku čelem k rodiči pořádně nadskakovala i na malých nerovnostech, špatně se s tím jelo, i zvedání na zadní kola kvůli obrubníku byla hrozná fuška, takže to byl další důvod, proč jsme to vůbec nevyužili.
Chystáme se na druhé miminko, máme Britax Motion 3, se kterým jsme maximálně spokojeni, opět plánujeme vozit do 7 m v korbě a pak už bude v pohodě, když bude ve sporťáku a čelem od rodiče. V boudě je bezva okénko, které jsem vždy vozila otevřené a dcerka kdykoliv chtěla, koukla na mě a byla spokojená.

Příspěvek upraven 12.01.17 v 22:21

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 12.01.17 22:19

Jinak ten tvůj vybraný kočárek nevypadá špatně, ale 61 cm šířka je něco, co by u mě neprošlo. Měla jsem kočárek, co neprojel 60ky dveře, a dost mi to vadilo.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 12.01.17 22:28

Jediný, kdo jezdil čelem ke mě, byl náš nejstarší a ten někdy v šestém měsíci už jukal před sebe. Holky se dost nosily a pak už o mě taky nestály. A nejmladší jezdila rovnou po směru ve vložné tašce.

@alhena Kde jste přišli k 60 dveřím?

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 12.01.17 22:31

V neotočném sporťáku (Easywalker QTRO) vozím syna bez problémů od jeho cca půlroku (zezačátku v leže, přerostl korbu) a jsem moc spokojená, on kouká ven a je spokojený a já na něj vidím okýnkem. Jinak když jdeme do obchodu a dám ho do vozíku, tak vozík musím vozit pozpátku, na mě koukat nechce :mrgreen:

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 12.01.17 22:31

Hluboký máme Camarelo, taky velké letadlo :)
Jééé, to mám radost, docela se mi ulevilo, že jste taky tak vozili :)

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 12.01.17 22:36

@kotyk u vchodu do domu, u doktora, atd. :zed:

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 12.01.17 22:40

Ja mela otocnej, ale od nakejch 8-9 mesicu sem vozila jenom obracene, jak malej umel sedet tak se chtel koukat po okoli a ne jenom na me :mrgreen: predtim sem to prehazovala podle nalady…

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 12.01.17 22:46

@alhena Tak to máte asi „štěstí“ na atypy, norma pro vchodové dveře je min 80cm.

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 12.01.17 23:02

Takže dámy, nebudu za exotku jo? :-P

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 12.01.17 23:46

@alhena Tak to máte drsný. Tady kolem i starý dveře byly nejužší něco přes 70 a ty měly takové to pidikřidélko, takže šly dootevřít na 90.

@Zirafka11 Nebudeš

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 13.01.17 03:38

Tak mne jako jedine by to vadilo - koukam.
Moznost sezeni celem ke mne bylo jedno z hlavnich kriterii, kvuli kteremu jsem vyradila dost kocarku.
Ja v podstate celou dobu vozim dcerku otocenou celem k sobe. Je zvykla si se mnou povidat.

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 13.01.17 03:59

@Zirafka11 : hned jak sel do sportaku, kolem 8.-9. mesicd. Vubec mu nechybim, cumi kolem a moc ho to bavilo a bavi doted (18m)

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 13.01.17 05:55
@alhena píše:
@kotyk u vchodu do domu, u doktora, atd. :zed:

Vchod do domu? To je blbost ne? To je proti bezpecnostnim predpisum.

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 13.01.17 05:58

Jinak ja vozim taky v trojkolce po smeru jizdy. Ani s jednim klukem nebyl problem.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >