Reklama

Britax B-MOTION 4 Plus nebo Valco Snap 4 sport?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka88
Stálice 84 příspěvků 11.01.17 21:14
Britax B-MOTION 4 Plus nebo Valco Snap 4 sport?

Ahojte maminky. Nedokážu se rozhodnout, jestli pořídit Britax B-Motion 4 plus nebo Valco Snap 4 sport? Máte některá zkušenosti? Třeba i s oběma? :lol:
Dávám zde i odkazy na kočárky.
Děkuji za návrhy :)

https://www.mall.cz/…sport-black1?…

https://www.detskyruzek.cz/…cosmos-black

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 11.01.17 21:38

Řešila jsem v září, mám Britax B-motion a naprostá spokojenost.
Byla jsem v prodejně Kašpárek na Čerňáku a mohla si je oba vyzkoušet…
Na mě Snap působil fórově, ne konstrukcí ale ta textilní část. Působil jako laciný šusťák, navíc v okolí potkávám v barevných variantách a je po jedné sezóně hrozně vyšisovaný.
Britax má kamarádka v červené a po dvou dovolených u moře je stále krásný.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.01.17 21:42

Hlasuju taky pro Britax, dávám mu zabrat už s druhým dítkem a stále super :)

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 11.01.17 21:47

A to já zase nedam dopustit na Valco :).Za me nejlepší :palec: ;)

kuchle
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 44 inzerátů 11.01.17 21:52

Taky doporučím Britax, mám už na druhé dítko a spokojenost :palec:

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 11.01.17 21:58

Ahoj, já rozhodně hlasuji pro Valco, měla jsem ho a byla jsem s ním vážně spokojená. Kamarádka má Britaxe a po roce je úplně rozhrkaný, pro další dítě nepoužitelný. Navíc v rozepínací boudě je průsvitná textilie, takže si musela nechat šít clonu, který stejně pořád klouže. :-(

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 11.01.17 22:00

@enyem U Valca šisuje červená, zelená a růžová, ostatní barvy jsou v pohodě. :-) Měla jsem hnědý a po dvou letech ani náznak vyblednutí… :mavam:

Ornwen
Závislačka 4229 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 22:13

@Saffiraa u pluska ta clona není. Tam by měla být velká boudička. Mám ho druhým rokem a rozhrkaný teda není a že dostává zabrat i v terénu. Jen chce občas promazat.

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 11.01.17 22:19

Britax B-agile jsem rozhrkaný viděla, ale B-motion díky odpružení a nafukovacím kolům je prostě držák. Plusko má navíc gelové pneu- žádné nafukování ani píchnutí, jinak stejné vlastnosti jako nafukovačky.

Gumidci
Závislačka 4225 příspěvků 11.01.17 22:19

Ono se B-motion nedá porovnávat s Valcem, jelikož B-motion je spíš sporťák a Valco golfky, za mě velká spokojenost s Valcem, projela jsem i terén a pohoda

kuchle
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 44 inzerátů 11.01.17 22:42

@Saffiraa já Britax taky nemám rozhrkaný ani po druhém dítěti, u prvního jsem ho používala jen jako sporťák, u druhého jsem ho nejdřív vozila s korbičkou a teď už zase jezdím se sporťákem, dostává docela zabrat, jezdila jsem i se stupátkem. Počítám, že až ho nebudu potřebovat, ještě ho prodám

kotyk
Echt Kelišová 7841 příspěvků 11.01.17 22:58

Valco s nafukovačkama jsou pořád luxusnější golfky. Tý látky bych se nebála, nevypadá sice moc solidně, ale vydrží. Motion Plus je už normální sporťák, i když odvozenej od Agile. Jako kočárek na všechno bych určitě šla do Britaxu. Jinak viděla jsem i šislé Britaxi.

sumys
Povídálka 40 příspěvků 09.06.17 23:11
Britax vs. Valco v terénu

Chtěla bych obnovit téma - máte někdo zkušenost s oběma kočárky? Zúžil se mi výběr právě na Valco sport a Britax B-motion 4 plus, potřebuju kočárek skladný do mrňavého kufru, s možností připevnit korbičku. Jezdím prakticky denně tramvají, takže musí být snadno ovladatelný, ale zároveň zvládnout terén - ve městě rozbitej asfalt, kočičí hlavy, štěrk, trávu, mimo město lesní cesty, polňačky. Je mi jasný, že tak skladnej kočárek nemůže být zároveň tank do terénu, ale potřebuju najít nějakej kompromis. Vyzkoušela jsem si oba kočárky na prodejně se zátěží 13kg dítětem, Britax se mi těžko ovládal do stran i do kopce, přizvednout přední kola jako když se nastupuje do tramvaje nebo najíždí na obrubník šlo hrozně těžce. Z ovládání Valca jsem byla nadšená. Byl to ale hladký rovný povrch. Teď tu čtu zkušenosti a projíždím diskuse a jsem překvapená, že řada lidí upřednostňuje v terénu Britax a přijde jim snadno ovladatelný. Vyzkoušel jste někdo v reálu oba kočárky a mohl byste poreferovat? Díky předem.

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 10.06.17 06:07

@sumys asi před 14ti dny je porovnávałi v dtestu. Dle jejich parametrů vyhrál britax a pokud se nemýlím valco měl něco toxického v madlu. Koukněte na zpětně na černé ovce někde to tam bude už si to přesně nepamatuju

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 10.06.17 08:32

@sumys mame valco. A rozhodne ne do terénu. Pro mne to jsou takové lepší golfky. Ovladatelnost super, lehké, skladne, dost místa pro skvrne, muzu ho řídit jednou rukou. Ale - oproti klasickému sportaku je to fakt hrkatko s malým kosikem. Britax jsem měla jen pujceny do města a nepřišel mi nějak těžko ovladatelný. Terénní zázrak to ale také nebude

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama