Reklama

Valco snap 4 2016 nebo Britax b agile plus 2016?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishaelka
Závislačka 2630 příspěvků 03.01.17 20:44
Valco snap 4 2016 nebo Britax b agile plus 2016?

Ahoj holky,
několik podobných diskuzi už tu je, ale na straší verze. Nemůžu si vybrat ktery, o tu vahu mi ani tak nejde, to same o polohu sedatka pri složení. Vím, ze rozměrově jsou podobne. O co mi jde: to jsou kolečka a celkově jízda, vím, že Britax má gelová kola a valco pěnová (mechci připlacet ta nafukovací zvlášť a s nafukovacími prímo jsem nenašla), my bydlíme ve městě, ale na jeho kraji, co se týče terénu Praha je asi větší oříšek. Ale nerada bych, aby mi malá v tom skákala a klepalo se to s ní. Taky se chci zeptat ma polohování nožicek. u Britaxu, ten plus to má, jak jste s tím spokojené a co ta sitka ve stříšce prodlužovací, dá se zakrýt? Pak se mi jeste líbí, ze k Britaxu mohu dokoupit hlubokou korbu, má to i Valco? a jde na něj s adaptéry autosedačka?

Děkuju moc :lol:

Jak maminky hodnotí Valco Baby Snap 4

Reklama

Reakce:

Verpa5
Kecalka 215 příspěvků 03.01.17 21:04

Ahoj mám Britax motion plus takže s kolečky neporadím, ale s polohováním nožiček jsem spokojená jde krásně plynule z lehu do sedu, síťka na plusku není je tam zakryvatelne okénko.

orchidea2016
Kecalka 301 příspěvků 03.01.17 21:23

Rozhodovala jsem se mezi Valcem snap a Britax B motion plus. Nakonec jsem vybrala nové Valco s nafukovacími koly.Je to novinka 2016, tam nic nepřiplácíte. Utvrdilo mne to, že sestřin Britax po 4 měsících užívání jevil na kolečkách známky užívání, jak po 3 letech, kolečka navíc rachotila a dítě se při naklonění z kočáru v levo, nebo v pravo převracelo i s nestabilním kočárem. Tohle se asi netýká typu, o kterém píšete Vy. S Valcem jsem spokojená, ale mouchy má také… V poloze v leže na dítě táhne boudičkou po stranách, nepřišla jsem na to, jak zaháknout zimní fusak, aby nesklouzával pod dítětem dolů, neb střecha je spojená s opěrkou. Korbu a autosedačku jsem neřešila, tak tohle nevím…

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 21:41

Pluskový britax nemá tu síťku v boudičce, ne? Aspoň kamarádka nemá.
Polohování nožiček se jim trochu po čase uvolnilo, ale stačí dotáhnout šroubky.
Já teda nemám plusko a mám motion 4, ale žádné převracení jsem nezaznamenala. Ani při vyklánění ani jinak a to tam kluk leze i přes hrazdičku vepředu (takže tam zahučí po hlavě a pak se v tom otáčí). U toho agile nejsou myslím gelová kola, ale ta tvrdší, tam to rachtání a opoužívání bych čekala. Motion má jakoby nafukovací, ale s gelem, takže se nepropíchnou. Zimní fusak taky nejde moc zaháknout a trochu sjíždí
S naším kočárem jezdíme po Praze, v Prokopáči a celé léto jsme byli na samotě u lesa a ok.

Mishaelka
Závislačka 2630 příspěvků 03.01.17 22:03

@Ornwen Děkuji mooc.. no oni na webech píší pneumatiky odolné proti proražení..což si myslím jsou s tím gelem? Jinak by snad (doufám) nepsali pneumatiky..jsem z toho fakt na větvi.. 8o

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 22:05

@Mishaelka ono se i koukni na obrázek. Respektive na oba. Nejsou to gelová. U agile, jsou to takový ty pevný, co do toho zalejzaj kamínky a na těch je vidět použití fakt hned.

Mishaelka
Závislačka 2630 příspěvků 03.01.17 22:56

@Ornwen a joo :( ach jo, kdyz ja budu prodavat trojkombinaci za 6500 a nechtela jsem doplacet.. to valco s nafukovacími ke asi valco snap 4 sport že? jinak mají taky nenafukovací.. 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama