sportka

Anonymni
3.6.09 23:21

sportka

Ahoj.Neporadíte prosím někdo??
v:,–(ila jsem si sportku a podle čísel mám pocit že jsem vyhrála :cry: a tiket i sázenku jsem ztratila.Co mám dělat???Dá se to nějak udělat když paní v trafice si mě pamatuje a s tím vsazením jsem vybrala rovnou i částku co jsem vyhrála předem takže dohledat by se to dalo.
Prosím poradte co dělat je mi s toho až zle
A

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.6.09 23:51

Opravdu nikdo neví?Copak jsem jen já taková trubka co ztratí sázenku i tiket?? :cry: :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
684
3.6.09 23:58

No, delat nemuzes teda nic. Protoze na tiketu je napsano, ze je jedinym prukaznym dokladem o vyhre (sazenka je nanic). Tak zkus spis popremyslet, kdes to zalozila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.6.09 00:03

bohužel nezaložila ale ztratila :cry: nesůa jsem domu květák,tašku jablek a dítě a když jsem drazila domuu tak už jsem ho najednou v ruce neměla.Na písku ještě jo ale před barákem už né a i když jsem se vrátila ho najít tak už tam nebyl :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
3136
4.6.09 02:17

tak to máš smůlu…to, že si tě paní pamatuje je ti na nic protože ta ti výhru ze svýho nedává! a jedinej doklad je právě ten tiket…sázenka je taky k ničemu…

jen doufej, že to nebyla nějaká závratná částka :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.6.09 07:42

Asi tě to moc neuklidní, ale já jsem kdysi sázela celkem pravidelně (a občas něco i vyhrála). Pak jsem ale jednou nejspíš zapomněla ticket v trafice (bylo to v těhotenství nebo krátce po porodu - jen tak na vysvětlenou :) ). O výhře jsem radši vědět nechtěla, prostě jsem se ani nepodívala, která čísla byla tažena. A sama jsem si řekla, že je to asi signál pro to, abych sázet přestala.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24919
4.6.09 08:47

Můžeš gratulovat leda šťastému nálezci. jestli nějakej bude.
Jinak je to smůla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.6.09 10:02

Tak kdyby to někoho zajímalo tak řešení je.Kopíruju
děkujeme za Váš dotaz a za Váš zájem o hry provozované akciovou společností SAZKA. Pokud jste ztratila potvrzení o sázce a domníváte se, že jste vyhrála, doporučujeme Vám podat reklamaci. Reklamaci můžete podat na kterékoliv sběrně Sazky nebo písemně na adresu naší společnosti. V reklamaci uveďte sběrnu, kde jste uzavřela sázku, datum a čas uzavření sázky, druh číselné loterie, přiložit sázenku, kterou byla uzavřena sázka, případně další okolnosti, které umožní uzavřenou sázku identifikovat (vsazená čísla, počet tipovaných sloupců apod.).
S pozdravem a přáním hezkého dne

Takže to jdu sepsat.čísla byli naštěstí naše datumy tak si je pamatuji

• Nahlásit
  • Citovat
5527
4.6.09 12:29

Napiš, jak to dopadlo a kolik jste vyhráli!!!
Gratuluju, ať už je to jakkoli vysoká částka! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23923
4.6.09 19:32

Tak jak to dopadlo???? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
26.2.12 20:10

Nevíte jak se kontroluje sázenka? Chtěla jsem si zkontrolovat tiket, ale nevím jak :roll: Počítá se p1. i 2. tah dohromady? Nebo musím mít všechna čísla jen z jednoho tahu? A co to dodatkové číslo? To se počítá jako regulérní nebo jak ? Díky za info jsem v tom nováček :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
26.2.12 20:20

Tak je to nakonec fuk, ikdybych počítala oba tahy dohromady nemám ani ťuk :( příšte si raději koupím zmrzlinu a sakra dobrou za ty prachy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.2.16 10:26

co dělat

V tahu 14.2 jsem ve X sloupcích dle internetu měl výhru ale ve sběrně vyhodnoceno jako negativní – mají v tom problém a stává se že sázenku špatně vyhodnotí???

Tah 14,2 byl – 30 -9 -27 -3 -37 - 35 - dodatkové č. - 5 ---- mam 2 čísla + dodatkové v X sloupcích… Co dělat???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
15.3.16 08:40

Ahooj, mám otázku. Vsadila jsem si sportu poprvé. Dala jsem 8.sloupku. Zajímá mě, jestli stejná čísla musím mít z jednoho sloupku nebo stačí když z každého sloupku buduu mít 1 číslo abych vyhrála něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
15.3.16 08:46

V 1 sloupečku musíš uhádnout minimálně 3 čísla bez dodatkového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama