fyzické testy u PČR

460
30.5.09 21:58

fyzické testy u PČR

Dělaly jste někdo tyto testy?
Já na ně trénuji a přiipadnou mi hodně náročné. Jsem aktivní sportovec a každý se diví že já bych je neudělala, ale když trénuji, tak podle tabulek bych fakt neprošla. Tak pořád odkládám a odkládám…
Bylo mi řečeno že jsou stejné tabulky jak pro chlapy a ani sebemenší úleva, tak mám strach. Kliků chlapských udělám 30, ale mám problém s během na 1000 m.
Máte s toto někdo za sebou?
Zajímalo by mě jestli v různých krajích se tabulky liší, nebo jsou opravdu všude stejné, jak pro chlapy, tak pro nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

74
30.5.09 22:25

Testy jsou všude stejné, neliší se ani pro muže a ženy. Min. 32 bodů musí udělat každý :-) Většina ženských má problém spíše s kliky, hrudník až na zem! Běh se dá rychle natrénovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
30.5.09 22:28

Ještě jedna věc, nepočítáš špatně body za CMT? Když uděláš jeden cvik, tak je to za dva body.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
30.5.09 22:46

CMT počítám dobře, ale ať dělám co dělám, tak mi pokaždý chybí tak 2 body :oops:
Běhám dle možností tak 4 krát v týdnu už 2 měsíce, spinning s tepovkou na maximální hodnoty a pořád žádné zlepšení :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.09 02:47

Ahoj Evi,

tak já nevím jak u PČR, ale k vojákům mě v roce 1999 přijali i když jsem doběhla 1000m mezi posledními :oops: (no v té době jsem ještě kouřila). :oops:

Já bych to zkusila a pokud by to nevyšlo, tak bych se trénovala dál a zkusila bych to příště. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
31.5.09 05:27

Ahoj,kamarad delal testy a rikal ze to zvladne kazdy :wink: .Pry bych prosla i ja.A to je co rict :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
31.5.09 08:29

Tak já se nebudu trápit, půjdu tam a uvidím, aspoň budu vědět na co se zaměřit když neprojdu.
Já mám zas kamaráda, ten v posilobvně pomalu i spí, vypadá jak Rambo a neprošel, tak proto ten strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6996
31.5.09 08:46
kattkka píše:
Ahoj,kamarad delal testy a rikal ze to zvladne kazdy :wink: .Pry bych prosla i ja.A to je co rict :lol: .

No, ono asi jak kde. Manžel na nich byl asi před měsícem a říkal, že jich udělala polovina (on byl naštěstí mezi nima). Prej tam bylo pár lidí, co tam byli už potřetí. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
31.5.09 09:08

Delal je v Praze.Ale ted Vam tak premyslim on je delal k mestske.Tak jestli tam nemuzou byt jine.Nez ke statni. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12467
31.5.09 09:43

Ahoj evi, podle toho, co píšeš, jak sportuješ, tak je musíš uděla z přehledem. Já sice dělala k hasičům, ale když fakt trochu člověk trénuje, tak se do tabulek vejde. Je ale fakt, že u hasičů je to trochu jinak rozdělené (na ženy a muže a podle zařazení). Každopádně držím pěsti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
31.5.09 10:14

Ahojky

tak k mětské policii ani nevím jestli jsou vůbec nějaké fyzické testy,ke státní jsou a jsou docela těžké,ale co jsem slyšela,tak ted trošku slevili.

pak jsou taky hodně náročné psychické,jako že si všichni myslí, že v pohodě projde, a co jsem zaslechla ze svého okolí,tak hodně lidí pohořelo na těch psychických.

tak držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama