Jak vložit do diskuze dokument ve Wordu?

Anonymni
16.5.09 17:45

Jak vložit do diskuze dokument ve Wordu?

Milé maminky,
mám velkou prosbu…
Pro holky z „naší“ diskuze jsem udělala malý dárek, je to sepsané ve Wordu a já teď nevím, jak to hodit do diskuze… :roll:
Nejdřív jsem myslela, že to hodím na své e-stránky a dám odkaz, ale je to moc dlouhé (31stran), takže se to tam nevejde…ten samý problém vzniká, když to chci prostě zkopírovat do příspěvku…navíc se mi tím rozhází odsazení a tak, a já si s tím dala dost práce, aby to pěkně vypadalo…
Nemáte některá technicky zdatná nějaký nápad, jak to udělat…
Moc díky.
PS: Píšu anonymně, protože to má být překvápko… :wink:

Jo, ještě mě napadlo rozeslat e-mailem, ale ráda bych, aby to bylo přímo na diskuzi a navíc mám Word 2007, takže by se to některým holkám ani neotevřelo (narážím s tím každou chvíli :roll: ).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
16.5.09 21:01

31 stran?? No to si teda počtou :wink: Já to dělám tak, asi úplně blbě, ale …
Dokument si vytisknu a pak naskenuju. Pak je to vlastně něco jako fotka a jde to vložit ledas kam, ale teda 31 stran to teda není asi úplně dobrý řešení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
16.5.09 22:07

Je tady na emiminu jedna sekce, která se moc nepoužívá - download. Tam bychom to mohli uložit jako PDF. To už by dneska mohl otevřít skoro každý a pak na to dát odkaz. Druhý postup, který mě napadá je použít takzvané „google documents“ - tam se dá nahrát soubor z wordu a pak na to dát odkaz pro čtení. to má tu výhodu, že to bude i privátní - kdo nezná odkaz, nedostane se tam, ale je to zase pracnější.

petrch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.5.09 08:29

Lacenko , skenovat není vůbec špatná myšlenka, ale právě vzhledem k tomu množství jsem to zavrhla…ale i tak díky za nápad… :wink:

Petře , děkuju moc za tipy…zkusím ten google, vůbec to neznám, ale třeba se s tím poperu…pokud se mi to nepodaří, zkusila bych tu druhou variantu…asi tě ještě poprosím o spolupráci, pokud bych to nezvládla… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.5.09 10:34

Petře , tak super, google funguje bezvadně, uložila jsem to tam a udělalo mi to odkaz, je to přesně tak, jak jsem to potřebovala…chci to holkám dát až k narozkám naší diskuze, takže jsem to zatím zase zrušila , ale vím jak na to…
Moc děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
5018
14.6.09 21:34

Tak už jsem dárek holkám předala, ještě jednou díky za tip na google documents, určitě to využiju i někdy v budoucnu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama