Spory se sousedkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessie8951
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.13 18:58
Spory se sousedkou

Ahoj, předem se omlouvám, ale nevím kam toto téma zařadit. Jdu si k vám pro radu. :)
Dnes jsem se dozvěděla od souseda, že sousedka, která bydlí vedle nás, nás pomlouvá před ostatníma souseda, že u nás bývá vzrůšo, že se jako s přítelem doma mlátíme, rozbíjíme nábytek, křičíme na sebe a tak podobně. 8o
Přitom my s přítelem máme řekla bych hezký vztah. Jasně, že se občas pohádáme, ale kdo ne, že jo? Ale rozhodně se nemlátíme nebo tak n¨ěco.
Cchci se zeptat na váš názor? Jak byste to řešili? Šla jsem za ní, že jí to povím do očí, ale neotevřela mi :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
K.Black
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.13 19:04

@Jessie8951 nijak bych to neřešila, jako kdyby povídala že mlátím děti nebo tak, tak bych na ni vlítla, ale tady ne. Ať si kecá, když na ni půjdeš tak ti to stejně zapře, drbat bude dál :roll: sama víš jak to doma máte a nemáte ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67411 příspěvků 20.02.13 19:05

@Jessie8951 Neřešila bych to, s blbcem se nedomluvíš :nevim:

alli_li
Závislačka 3338 příspěvků 1 inzerát 20.02.13 19:06

Neresila bych to - ver mi bylo by to jen horsi a horsi

Jessie8951
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.13 19:07

No plánujeme rodinu a mám strach, že až bude třeba v noci mimčo brečet, tak že na mě pošle sociálku :?

K.Black
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.13 19:10

@Jessie8951 tak ať pošle, přijdou, uvidí že jste normální a zas půjdou, nestresuj se dopředu.

Kallkapa
Echt Kelišová 8566 příspěvků 20.02.13 19:29

Taky bych neřešila - bylo by to zbytečné ;)

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15019 příspěvků 20.02.13 19:39

Jakmile to začneš „řešit“, snížíš se na její úroveň.

Takovéhle žabomyší války nemají řešení - buď se nad to povzneseš a sousedky si nebudeš všímat (pokud máte čisté svědomí, že se vůči sousedům chováte slušně a ohleduplně, ať si pošle třeba deset sociálek, policií či koho chce)… nebo se s ní začneš štěkat stejným způsobem.

Na drbny a podobné typy lidí žádné rozumné vysvětlování „z očí do očí“ neplatí.

Jessie8951
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.13 19:41

Asi máte pravdu, když já se pak cítím blbě před ostatními, je mi trapně..

petulec
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 20.02.13 19:47

Taky máme takovou „krávu“ v baráku… bydlí pod náma a byla si tady jednou stěžovat, že ji dupem na hlavu… navrhla mi že mi koupí papuče :P
neřekla bych že chodíme tak že by se to nedalo překousnout…
a navíc ty její hádky s manželem a synem slyší celý barák a každý ji má za „blázna“
takže moje rada? Kašli na ni :hug:

andrea222
Kecalka 179 příspěvků 20.02.13 19:59

Když na ní vlítneš tak ti to zapře. Já bych dělala, že nic a počkala bych si až spolu pojedem třeba ve výtahu a s úsměvem bych jí řekla, že už se těším po celém dni, jak si s manželem jako každý den, uděláme krásný večer při svíčkách…Nasheldanou :)

Na tyhle lidi jen s úsměvem na rtech… :mavam:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 20.02.13 20:43

Neřeším, lidi v baráku ignoruji, věř, že stejně drbe ostatní, máme tu exemplární příklad, přede mnou pomluví ostatní a nás před ostatními, nedělám si iluze, takový lidi byli, jsou a budou 8)

Loki01
Echt Kelišová 8816 příspěvků 20.02.13 20:45

Mavni nad tím rukou.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23462 příspěvků 20.02.13 20:47

Já bych to přešla mlčením. Stejně ti to její příznivci neuvěří a vaši příznivci vás znají, takže budou vědět, kde je pravda.
S takových žabomyších válek bývá potom pořádná mela co jsem tak stačila vysledovat za rok a půl v naší,,bytovce,,

misulla09
Kecalka 144 příspěvků 20.02.13 20:52

Plne souhlasim s ostatnimi s… na ni. jeste coby slecna svobodna a bezdetna jsem mela sousedku, ktera mi stopovala ktery den a v kolik jsem prisla z prace, diskoteky atd.Kdy jsem prala, vesela pradlo, varila, objednavala si jidlo z restaurace. Doslovbe si to psala do notysku a jednou kdyz mi majitelka bytu s manzelem prijeli menit bojler, tak jim notyskem mavala pred oblicekem, jak maji zhyralou a nezodpovednou najemnici :D pani byla poslana do onech mist at si koupi rybicky a stara se o ne a ne o me… ja se toho samozrejme chytla a k vanocum ji koupila rybicku i s pidi akvarkem a cd s relaxacni hudbou more… a byl klid

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama