Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Zdravím všechny. Potřebovala bych od Vás poradit jak na výběr autosedačky.
Mám syna (19 měsíců) a dceru 3 týdny.
Pro dcerku máme kvalitní vajíčko bych řekla, ale pro syna a do budoucna i pro dcerku bych chtěla 360 autosedačku, aby mohli jezdit proti směru jízdy, mate někdo zkušenosti s těmito sedačkami a popřípadě jaké prosím? Předem děkuji.
Ano, mám, jsou skvěle, pohodlné pro rodiče. Je na ne nutný v autě isofix.
Koukala bych na kvalitní - Joie iSpin, Nuna Prym nebo třeba Besafe izi Turn.
Jinak ale protismerne sedačky jsou i neotocne.
@NinaU. A nějaké protisměrné neotočné kvalitní znáte prosím? Jinak moc děkuji ![]()
@brunett_stepkka
Axkid Minikid, Besafe izi Plus, Klippan Century, Klippan Opti129, Besafe izi Stretch.
To jsou asi ty nejlepší.
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký parametr je u dětské autosedačky důležitější, zda-li udávaný věk dítěte 3,5 -12 let nebo 15-36 kg, muj syn je 2,5 roku starý a má zminovaných 15 kg zdali tuto autosedačku (britax romer) už lze používat či ne děkuji za rady. PS: tento dotaz řeším čistě předpisovýho hlediska zda-li dle výrobce pakliže dítě dosáhne váhy 15 kg může tuto autosedačku již legálně používat i přesto že zatím nedosáhl 3,5 roku
Příspěvek upraven 30.05.22 v 06:50
@Libor Libor ono hraje roli i vyska, i kdyz se to nezminuje. Ja bych volila mensi rozptyl na kila, mame 9-18 myslim stale. Idealne nekde vyzkouset v obchode. A ted se teda preferuje protismer stale v tomto veku.
@Libor Libor vek je orientacni, hlavni je vaha a vyska. Ale i ten vek. Ono jinou svalovou vybavu bude mit 3,5 lete dite a 2,5 lete. 2,5 lete dite by napr. ve Svedku muselo jeste jezdit v protismeru, u nas jde nat na tribodovy pas. Zvaz vase hodnoty.