Sprcha po sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 08:20

Sprcha po sexu

Zdravím, s přítelem bydlíme oba u rodičů. My máme malý byt, takže přes noc jsem u něj. Po sexu nemám možnost se jít vysprchovat, protože jeho matka nechce, aby se večer kdokoliv sprchoval, protože ji to budí. Má ložnici přesně vedle koupelny. Co mám tedy dělat? Mám pocit, ze pokud se po sexu nepůjdu vysprchovat dostanu časem nějaký zánět nebo tak. Teď to řeším tak, že se dostatečně otřu vlhcenymi ubrousky, ale to asi není ono..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3625
11.11.21 08:24

Proc bys mela dostat zanet? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
11.11.21 08:24

To spíš dostaneš zánět z těch ubrousku než z toho, že se neosprchujes. A řekla bych, že je důležitá hygiena spis před stykem než po. Když do tebe strčí spinavyho bimbasa tak tě sprcha po už nespasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
11.11.21 08:27

Důležité je se umýt před, po už je to spíš o tvém pocitu. Matlat se ubrouskama taky není úplně super, to naděláš víc škody jak užitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36997
11.11.21 08:32

Tak u něj nespi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
11.11.21 08:33

Tak se ti může třeba udělat na břicho a né dovnitř ne, když má matka nějaký problém. Nebo to dělejte z plna hrdla, když není doma.
Já si třeba nedokážu představit, že to sperma zevnitř neumyju, je to můj pocit a nemám ráda, když mi to pak někde vytéká po nějaké době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
11.11.21 08:36

Tak se odstěhujte a můžeš se sprchovat co hrdlo ráčí. Nedivím se, že rodiče si nepřejí sprchovat se v noci, když je to vedle jejich hlavy. Taky by mi to vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
11.11.21 08:47
@Anonymní píše:
Zdravím, s přítelem bydlíme oba u rodičů. My máme malý byt, takže přes noc jsem u něj. Po sexu nemám možnost se jít vysprchovat, protože jeho matka nechce, aby se večer kdokoliv sprchoval, protože ji to budí. Má ložnici přesně vedle koupelny. Co mám tedy dělat? Mám pocit, ze pokud se po sexu nepůjdu vysprchovat dostanu časem nějaký zánět nebo tak. Teď to řeším tak, že se dostatečně otřu vlhcenymi ubrousky, ale to asi není ono..

Z tvého příspěvku chápu, že se myjes zevnitř 8o :D Což je špatně, stejně tak jako se otírat dole vlhcenymi ubrousky :roll:
Snad nejdůležitější je si potom odskočit na WC a hlavně se i případně vyčůrat. Jinak zánět dostat nemůžeš - max z toho, že ten tvůj kašle na hygienu a před stykem se neumyje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6347
11.11.21 08:50
@Ernais píše:
Proc bys mela dostat zanet? :think:

To se ti zanítí dutina břišní, zánět narůstá cca 40 týdnů a pak sám splaskne. Ale ta sprcha na to nemá žádný vliv. Možná to zakladatelka po pár zánětech pochopí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
11.11.21 08:52
@Malineka píše:
Tak se ti může třeba udělat na břicho a né dovnitř ne, když má matka nějaký problém. Nebo to dělejte z plna hrdla, když není doma.
Já si třeba nedokážu představit, že to sperma zevnitř neumyju, je to můj pocit a nemám ráda, když mi to pak někde vytéká po nějaké době.

Jak zevnitr? Jako ze se po kazdem sexu vyplachujes sprchou uvnitr? To prece nemuze byt zdrave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
11.11.21 08:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
11.11.21 08:57

Já jsem tedy nikdy to panické utíkání do sprchy po sexu nepochopila. Normální lidé se přece umyjí před sexem, protože jinak je to kekeš, a není nic hezčího, než po sexu usnout vedle sebe. Být chlapem, kterému holka pokaždé po sexu utíká do sprchy nebo se šmrdlá ubrousky, budu si připadat jak prašivej :lol: Neřeknu, po nějakém delším upoceném čísle, ale to si můžete načasovat když nejsou rodiče ve vedlejším pokoji, ne? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 09:08

Ta ja se teda sprchovat po sexu chodim. Ne hned, protoze mam pak rada byt pritulena 10-20 minut a vychutnavat si ten dojezd, ale nez usnu jdu se vycurat a oplachnout. Nemam rada, kdyz to pak ze me vyteka a jsem cela zalepkana. Ale sprchuju se jen zvenci a proste, kdyz jdu do te sprchy a postavim se, tak to ze me aspon vytece a omyju se.

• Citovat
  • Nahlásit
170
11.11.21 09:10

Sprcha je lepší před. Po sexu si spíše odskoč na záchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
11.11.21 09:17

Tak já se tedy sprchovat chodím po sexu, stejně jako manžel. Dělali jsme to tak vždy, snad až na počáteční období někde kolem 18teho roku. Já beru HA a jedeme až do konce, takže si upřímně nedokážu představit, že bych tak šla spát… Žádné tulení u nás neprobíhá, takže to bereme jako normu. Jinak na zánět je důležité se spíš vyčůrat po sexu než se umývat. Zánět se dělá hlavně ve spojení s močovými cestami a ten kdo je na to náchylný tak skutečně ani hygiena před mu nepomůže a je nutné jít na tu toaletu.

Příspěvek upraven 11.11.21 v 09:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat