Reklama

Sražená krev v laborce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11600 příspěvků 30.01.17 13:44
Sražena krev v laborce

Mohu se zeptat..Srazila se vám někdy během naběru krev hned ve zkumavce, tak že byla na odpis? Syn byl dnes po druhé na odběrech krve v životě..Pokaždé v jiné laboratoři a vždy se jim hned krev srazila. Takze předtím byla na odpis..Teď z poloviny pač když viděla že se rychle srázi něco tam přidala a furt sní točila ale řekla mi že i když to hned urgentně pošle tak neví zda něco z toho bude. 8o a že quick test nebude asi urcite a že mu ji znovu naberou před operací v nemocnici :think:
Tak nevím co si o tom mám myslet.

Reklama

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 30.01.17 13:54

Je to zvláštní…Krev se tedy ve zkumavce bez protisrazliveho roztoku srazí, ale že by během odběru, to jsem nikdy nevidela…Po pár minutách už ano…Tak má zřejmě syn zvýšenou srážlivost… :nevim:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 30.01.17 14:04

No synovi se to stalo, když jsme byli posledně. Krev kapala pomalu, sestra cosi brblala, že s takovou se to srazí, což taky jo. Takže jsme si dali půl hodinu pauzu, kdy jsem do něj dostala menší lahvičku vody a trochu jsme se prošli po budově, a pak krev byla ok. Nepil před odběrem váš syn málo?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 30.01.17 14:07
@bubulina píše:
No synovi se to stalo, když jsme byli posledně. Krev kapala pomalu, sestra cosi brblala, že s takovou se to srazí, což taky jo. Takže jsme si dali půl hodinu pauzu, kdy jsem do něj dostala menší lahvičku vody a trochu jsme se prošli po budově, a pak krev byla ok. Nepil před odběrem váš syn málo?

To je také možné, ale to musela odebírat tedy několik minut, ne?

Malike
Extra třída :D 11600 příspěvků 30.01.17 14:12

Rano vypil necelý litr vody.. jako sranda nabírat to není..Vztekal se u toho. Já ho musela držet jak kliste.Ale pomalu to taky neslo..No je fakt že když naberou mě tak je to rychlovka..U malého to šlo malinko pomaleji ale fakt to nekapalo pomalu. A i kdyby..Jed­nou..Ok ale dvakrát? Třeba to je náhoda.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 30.01.17 14:30

Nechápu, proč vás lékařka nepošle na nějaké specializované pracoviště, kde rovnou provádí rozbory- tím by se snad dalo urychlit zpracování krve a zjistit zda někde není problém. Pokud dost pije mohla by to být nějaká porucha spojená s velkou srážlivostí krve a určitě by bylo dobré o tom vědět.

Malike
Extra třída :D 11600 příspěvků 30.01.17 14:39

@smudlinky No.Zítra budou výsledky..Jestli teda budou. Nevím kam volala ale jen říkala že se to musí udělat ihned..Že se krev srazila.
Mám zato že se to dělá v té budově ale nevím.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 30.01.17 14:41

Ano stalo, dcera byla na odběrech víckrát, vždycky bez problémů, ale nedávno jí brali krev na vyšetření srážlivosti krve :mrgreen: a v laboratoři se jim prý srazila. Doktorka říkala, že to jim nestává moc často. Pak byla na odběrech asi za měsíc po tom kvůli předoperačnímu vyšetření a už se jim nesrazila a srážlivost měla v pořádku.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 30.01.17 17:20

@Malike Držím pěsti, aby se Vašemu broučkovi nic nenašlo :kytka:

Malike
Extra třída :D 11600 příspěvků 30.01.17 19:03

@Danulinka16 děkuji zítra si ani o tom promluvim..Říkala jsem to mamce a ta nestačila koukat..Má nás 3 děti a nikdy se to nestalo. Mamka říkala že jí krev teče pomalu a nesrazí se :nevim: no uvidime.Snad mě nebude mít za hysterku.

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 30.01.17 20:01
@Danulinka16 píše:
To je také možné, ale to musela odebírat tedy několik minut, ne?

no ani ne, když viděla, že to kape pomalu, resp. to po chvíli přestalo kapat úplně, tak se na to vykašlala…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama