Srážení sebevědomí

Anonymní
19.2.20 20:19

Srážení sebevědomí

Ahoj maminky. Zajímá mě váš názor. Než jsem otěhotněla měla jsem o 5 kilo míň než mám teď po porodu, snažím se to nějak shodit ale s malou nemám čas na cvičení momentálně. Každopádně ať se dostanu k hlavní věci proč sem píšu. Přítel mi neustále říká, že jsem tlustá a že bych měla zhubnout že jsem před otěhotněním byla hezký hubená. Docela mě to už štve ty jeho připomínky. Nepřijde mi že by se měl takhle chovat chlap k ženský, která mu porodila dítě..co čeká..bohužel nejsem jedna z těch, která se dostane do stejné formy jako před dítětem. Máte některá s tímto zkušenosti nebo jak tohle překousnout? Cvičit se chystám až na to bude čas a já budu mít energii. Dekuji a prosím anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17627
19.2.20 20:24

No, je to vul, ale sla bych na to konstruktivne. Takze ok, vadi mu, ze jsi tlustsi, tak zaprve at si ty kecy necha a za druhe, ze rada budes chodit 2× tydne cvicit, at si to zaridi tak, ze pojlida dítě a ty pujdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6655
19.2.20 20:27

Mam zkusenost s tim, ze jsem po porodu mela vic jak pred detma a nemela jsem moc hlidani. Proste se hecnout, makat a drzet se v jidle. Ale muj muz si nikdy nedovolil mi rict, ze jsem tlusta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
19.2.20 20:41
@Cuddy píše:
No, je to vul, ale sla bych na to konstruktivne. Takze ok, vadi mu, ze jsi tlustsi, tak zaprve at si ty kecy necha a za druhe, ze rada budes chodit 2× tydne cvicit, at si to zaridi tak, ze pojlida dítě a ty pujdes.

Presne tak. Je to kreten a plus mu teda oznamit jeho hlidaci odpoledne, kdy vy si budete chodit cvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1517
19.2.20 20:52

Dala bych mu deti a s chuti vypadla do fitka, klidne 3×, 4× tydne. A muze zkusit ceknout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
19.2.20 21:09

Sebevědomí člověka by nemělo spočívat v tom, jestli má o 5 kilo víc nebo míň. S materstvim u žen a s věkem u obou pohlaví se tělo mění, ať chceme nebo ne. Imho, mírně s věkem nabrat nějaké to kilo je ku prospěchu. Holt od chlapa 40+nečekám postavu jako u 18-letého zajíce a vice versa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4483
19.2.20 21:19

Příští dítě porodí on nebo prostě nebude. Anebo bude s chlapem, kterému nebude vadit dočasných 5 kg.

Důležité je sjednat si pořádek a vyjednat podmínky. Takže se s ním domluvíš na 2 odpoledne po 2 hodinách minimálně, abys mohla jít na svižnou vycházku 60 minut/rychlost 6km/hodinu, pak posilko břicha a relax v koupelně. Sundáš to, ale musí ti pomoct s tím hlídáním. Jídlo upravit.
Hubnutí moc neodkládej, ono to jde později hůře.

Nebo raději 3 x týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
19.2.20 23:40

A řeklas mu, ať si ty kecy nechá? Oni někdy jsou chlapy pěkný trubky, třeba táta říkal mámě melounku a vůbec mu prý nedošlo, že jako melounek sice trošku vypadala, ale že to bral, jako že má přece ráda melouny :roll: no jestli ti ten tvůj fakt sráží sebevědomí vědomě, tak ti nestojí za to aby ses kvůli němu měnila! Taky ho přece budeš milovat až bude mít třeba pleš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 07:54

@Tarlin ano řekla jsem mu to, ale jeho odpověď byla taková, že je to pravda. To přítel bohužel taková trubka není :) :nevim: on mi doslova říká, že jsem tlustá :nevim: já si nějak moc tlustá nepřijdu, jen o něco málo než předtím, ale že bych měla být až tak, když mi to připomíná snad skoro každý den to teda ne. :nevim: no přítel by nejradši měl nějakou sex bombu doma měl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
144
20.2.20 13:37
@Anonymní píše:
@Tarlin ano řekla jsem mu to, ale jeho odpověď byla taková, že je to pravda. To přítel bohužel taková trubka není :) :nevim: on mi doslova říká, že jsem tlustá :nevim: já si nějak moc tlustá nepřijdu, jen o něco málo než předtím, ale že bych měla být až tak, když mi to připomíná snad skoro každý den to teda ne. :nevim: no přítel by nejradši měl nějakou sex bombu doma měl :nevim:

5 kilo navíc přece neni tloušťka a každá sexbomba taky v těhu pribere… A při těhu se choval jak? Můj manžel teda rychle pochopil, že se takový věci ženě neříkají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 11:44

Rázně tyhle kecy zarazit. Prostě si sednout, vyříkat a ať už se to neopakuje. Může začít mít kecy až budete mít tak 15-20 kg navíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama