Reklama

Srpňátko z Jihlavy :))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 14.09.10 14:10
Srpňátko z Jihlavy :))

Ahoj mamky :mavam: jsme dvě holky z Jihlavy /mamka 25, dcerunka 5 týdnů/ a hledáme kamarádky na společné toulky s kočárkem :-D
Moc kamarádek s dětmi tu nemáme a ve dvou (a více) se to přece jen lépe táhne :lol: :lol:
Budeme se těšit.....

Reklama

Reakce:

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 14.09.10 14:39

Ahoj, škoda, že jste z Jihlavy. Já bych taky brala kamarádku na projížďky s kočárem.. .ale jsem z Třebíče

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 14.09.10 16:09

Ahoj, no to je škoda, do Třebíče občas jezdíme, ale občas znamená tak jednou za půl roku :-? :mrgreen: Tak v Třebíči je taky nedostatek? :think: :lol:

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 15.09.10 14:14

Já právě ani nevím.Malýmu jsou necelý dva měsíce. Ještě jsem nějak nestihla zmapovat terén a zjistit jestli tu není nějaká mamka, která nemá taky s kým kočárkovat.

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 16.09.10 14:36

A co mamči z porodky? :wink: Jestli jsi teda rodila v Třebíči…
Já byla v Havl.Brodě, takže mám smůlu :-(

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 17.09.10 10:15
LucieL píše:
A co mamči z porodky? :wink: Jestli jsi teda rodila v Třebíči…
Já byla v Havl.Brodě, takže mám smůlu :-(

No tam sem se moc neseznámila. Byla jsem na pokoji sama a pořád se točila kolem malýho. A na chodbu sem moc nechodila…

veselabaculka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 14:35

Ahoj, nevím jestli už jsi nějakou mamču nenašla. Mě je 27 a malé už teda 6 měsíců, ale rádi bychom chodily na procházky. Bydlíme v Jihlavě na Král. vršku a vy? Budeme se těšit. Petra a Petruška

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >