Srpňátko z Jihlavy :))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 14.09.10 14:10
Srpňátko z Jihlavy :))

Ahoj mamky :mavam: jsme dvě holky z Jihlavy /mamka 25, dcerunka 5 týdnů/ a hledáme kamarádky na společné toulky s kočárkem :-D
Moc kamarádek s dětmi tu nemáme a ve dvou (a více) se to přece jen lépe táhne :lol: :lol:
Budeme se těšit.....

Reakce:

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 14.09.10 14:39

Ahoj, škoda, že jste z Jihlavy. Já bych taky brala kamarádku na projížďky s kočárem.. .ale jsem z Třebíče

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 14.09.10 16:09

Ahoj, no to je škoda, do Třebíče občas jezdíme, ale občas znamená tak jednou za půl roku :-? :mrgreen: Tak v Třebíči je taky nedostatek? :think: :lol:

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 15.09.10 14:14

Já právě ani nevím.Malýmu jsou necelý dva měsíce. Ještě jsem nějak nestihla zmapovat terén a zjistit jestli tu není nějaká mamka, která nemá taky s kým kočárkovat.

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 16.09.10 14:36

A co mamči z porodky? :wink: Jestli jsi teda rodila v Třebíči…
Já byla v Havl.Brodě, takže mám smůlu :-(

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 17.09.10 10:15
LucieL píše:
A co mamči z porodky? :wink: Jestli jsi teda rodila v Třebíči…
Já byla v Havl.Brodě, takže mám smůlu :-(

No tam sem se moc neseznámila. Byla jsem na pokoji sama a pořád se točila kolem malýho. A na chodbu sem moc nechodila…

veselabaculka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 14:35

Ahoj, nevím jestli už jsi nějakou mamču nenašla. Mě je 27 a malé už teda 6 měsíců, ale rádi bychom chodily na procházky. Bydlíme v Jihlavě na Král. vršku a vy? Budeme se těšit. Petra a Petruška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >