SRPŠ ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristynaDun
Stálice 59 příspěvků 25.11.18 10:49
SRPŠ ve školce

Ahoj, asi blba otázka ale bylo nám řečeno ze se bude platit ročně 1200,– na divadla, na narozeniny s tim ze mají většinou nějaké překvapeni, vánoční dárky atp.
No a zatím se teda nic neděje.
Narozeniny měla mala před měsícem a co vím tak se o tom učitelky ani nezminily, ted bude ve školce mikulaska nadílka a tu jim máme koupit a přinést do školky.. Tak potom nechápu co s těmi penězi hodlají delat jelikož ani nikam nejezdí, nechodí..
Jsme ve školce teprve poprvé tak me zajímá jak to chodí.
Dekuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13478 příspěvků 25.11.18 10:53

my tohle neplatíme, platí se každý výlet zvlášt podle toho jestli dítě jede nebo ne.

TeSudička
Kecalka 348 příspěvků 25.11.18 10:54

My platime kulturni fond 1500 kc. Jsou v tom zahrnuta divadylka, ktery chodej do skolky, velikonocni nadilka, vanocni a mikulasska nadilka a kdyz deti jezdi na vylety a chodi do divadel mimo skolku. Co zbyde, z toho se zvelebuje skolka. Ted jsem byla trochu nastvana, jelikoz ze zbytku penez postavili mlhoviste na zahradce, ale ucitelky pak prosi o papiry na malovani pro deti… :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13478 příspěvků 25.11.18 10:57

@TeSudička co je mlhoviště?

ugluk
Hvězda diskuse 44195 příspěvků 25.11.18 10:57

My platili a v případě zájmu by poskytli kompletní vyúčtování, co se z toho vše platilo. Když se jedno divadlo z rozpočtu zrušilo, převedli peníze do dalšího roku (a rodičům končících dětí vrátili) nebo jim za to uhradili alternativní program. Určitě se zeptej, co konkrétně už bylo uhrazeno nebo je v plánu hradit.

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 25.11.18 10:59
@ka2ka píše:
my tohle neplatíme, platí se každý výlet zvlášt podle toho jestli dítě jede nebo ne.

My máme na účtu 1000 a až se to vyčerpá, dorovnáme to. Už se fotili, dvakrát divadlo, budou jim dělat trika…lítá to. Ale nevadí mi to. Je to pro dítě a 5 hodin denně mi ho hlídají. Neřeším.

zrcadlo
Kelišová 7115 příspěvků 25.11.18 10:59

U nás se platí, ale paní ředitelka má u sebe papír se seznamem dětí a tam se každá položka zapisuje a aktualizuje se zůstatek. Takže když do školky přijede divadélko, tak se cena rozpočítá mezi přítomné děti a těm se odečte např. 30,–Kč (nepřítomné děti neplatí samozřejmě nic). Na narozeniny dostávají děti malý dáreček od sponzorů (balonky s logem, pravítko apod.), to se neodečítá nic. Velké položky jsou potom výlety. Rodiče se kdykoliv mohou podívat, kolik peněz tam jejich dítě ještě má.

TeSudička
Kecalka 348 příspěvků 25.11.18 11:00

@ka2ka to je neco jako brouzdaliste…ona to reditelka vysvetlovala na schuzce. Za me teda uplne zbytecna kosoctvercovina :roll:

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 25.11.18 11:01
@ka2ka píše:
@TeSudička co je mlhoviště?

Asi takové jemné stříkání vody, jako mají v Radvánovicích. V létě super osvěžení.

ka2ka
Extra třída :D 13478 příspěvků 25.11.18 11:02

@Russet u nás je výlet tak 3× do měsíce autobusem, k tomu tak 2× do měsíce divadlo nebo vystoupení nebo měli hasiče takže ty peníze mizí, ale u nás je cedule s tím kdy a kam jedou co se bude dít a kolik vybírají, takže fakt neplatíme žádný peníze do společné kasy, za věci na malování nebo jiné činnosti jsou rádi, dává se to spíš pokud rodina chce jako dar

Alušáček
Závislačka 3330 příspěvků 25.11.18 11:02

@KristynaDun My platíme srps 400kc, k narozeninám děti nic nedostávají, k Mikuláši, k vánocům, den dětí, konec školního roku, vždy dostaly nějaké drobnosti.. Divadla, akce, výlety platíme.

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 25.11.18 11:02
@TeSudička píše:
@ka2ka to je neco jako brouzdaliste…ona to reditelka vysvetlovala na schuzce. Za me teda uplne zbytecna kosoctvercovina :roll:

U nás je sice hodně stromů, ale klidně bych s tím souhlasila. Při těch horkých dnech by se to šiklo…

ka2ka
Extra třída :D 13478 příspěvků 25.11.18 11:03

@TeSudička aha no ještě že to u nás nemají už vidím jak si do toho stoupnou namočí se celý turch a pak se nepřevlečou

KristynaDun
Stálice 59 příspěvků 25.11.18 11:03
No vidíš my jsme si i fotky platili :nevim:
@Russet píše:
My máme na účtu 1000 a až se to vyčerpá, dorovnáme to. Už se fotili, dvakrát divadlo, budou jim dělat trika…lítá to. Ale nevadí mi to. Je to pro dítě a 5 hodin denně mi ho hlídají. Neřeším.
ugluk
Hvězda diskuse 44195 příspěvků 25.11.18 11:03

Já třeba s papírama chápu, protože jak do školky, tak do družiny nosí rodiče na čárání takové ty tuny z jedné strany potištěných papírů z práce, kdyby školka kupovala, pořizuje za draho nové, které děti třema čárama „znehodnotí“, a v práci tohle vyhodí, ekologie musí být :lol: Ale nikdy se u nás z toho SRPŠ nepořizovaly věci na „zvelebení školky“, vše šlo komplet na výlety, hromadné akce, drobné dárky (Mikuláš, Vánoce), celoškolkový výlet vč. dopravy, vstupného… Popravdě mi to vyhovovalo víc, než teď ve škole, kde platí na SRPŠ pár drobných, ale zato mám co dva týdny v notýsku prosbu o zaplacení tuhle pade na divadlo, támhle pade na jiný program. I když zas je to spravedlivější, protože když je dítě nemocné, tak to neplatí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >