Sš Trivis Praha

Anonymní
22.10.19 15:54

Sš trivis Praha

Dobrý den, možná se to sem nehodí, ale stejně bych se chtěla zeptat, zda nemá někdo zkušenosti se střední školou Trivis v Praze. Chtěla bych na ní s kamarádkou jít. Do průměru se vejdeme obě, problém ale je, že kamarádka měla 4 z matematiky:/ já jsem měla vyznamenání a prumer mám do 1,3. A taky se docela bojíme tělocviku a zda se tam dělají přijímačky z tělocviku, protože na jiných policejních školách se tyto přijímačky dělají ale na trivisu jsem nic takového nenašla. Předem děkuju za oopdvedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17305
22.10.19 16:04

Taky se na to teď dívám, a dělají se jen přijímačky z češtiny a matiky, přihlíží se k vysvědčením a olympiádám, jinak nic, tělocvik žádný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 16:38

Úroveň této školy oproti minulým letům hodně klesla, je to prakticky koupená maturita

• Citovat
  • Nahlásit
17305
22.10.19 16:40
@Anonymní píše: Úroveň této školy oproti minulým letům hodně klesla, je to prakticky koupená maturita

já jsem na tu školu nečetla v diskuzích nic dobrého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2308
22.10.19 16:50

Chodil tam muj ex, a pry je to flakarna a udela to kazdy, neni zadna praxe, ale to je nekolik let zpatky,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2308
22.10.19 16:53

A jeste skoncil tak, ze dela vyhazovace v baru, jelikoz POLAK nezvladl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 17:01

Chodila tam neteř, dokonce ji napoprvé nevzali, až na odvolání. Co povídala, tak hodně se tam mění učitelé a kolikrát z ní vypadlo, co jim učitelka povídala,,ve své slabé chvilce" na hodinách, no valila jsem oči. Co tam chodí za lidi…většinou, co se nedostali na státní střední.
Ale zase mají tam sebeobranu, prý docela dobrou a různé,,akční" výlety…
Jestli se nepletu, je to placené studium, ona se učila průměrně, rodiče platili a docela všemi ročníky proplula, ale během studia někteří žáci odešli, což je asi všude…
Prosím anonym-rodina.

• Citovat
  • Nahlásit
17305
22.10.19 17:11
@Anonymní píše:
Chodila tam neteř, dokonce ji napoprvé nevzali, až na odvolání. Co povídala, tak hodně se tam mění učitelé a kolikrát z ní vypadlo, co jim učitelka povídala,,ve své slabé chvilce" na hodinách, no valila jsem oči. Co tam chodí za lidi…většinou, co se nedostali na státní střední.
Ale zase mají tam sebeobranu, prý docela dobrou a různé,,akční" výlety…
Jestli se nepletu, je to placené studium, ona se učila průměrně, rodiče platili a docela všemi ročníky proplula, ale během studia někteří žáci odešli, což je asi všude…
Prosím anonym-rodina.

jo, je to soukromá škola, školné kolem 20 tisíc měsíčně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat