Stačí mu si jen psát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 23:54
Stačí mu si jen psát?

Ahoj, poprosím anonym, mám tu známé.

Potřebuji znát názor více lidí, hlava mi to nebere.. Poznali jsme se s dotyčným přes sociální síť, přes kamaráda.
Nějakou chvíli jsme si psali a pak jsme se domluvili, že zajdeme na skleničku.
Všechno proběhlo moc fajn, měli jsme si co říct. Rozloučili jsme se, s tím že se určitě ještě uvidíme.
Jenže už je to tři týdny, kdy si jen píšeme. Píše mi každý den, zajímá se, jak se mám, co dělám atd… Jenže když přijde na to, že se zeptám kdy se uvidíme většinou neodpoví přímo. Tím že si píšeme opravdu hodně často, jsem se ho přímo zeptala, jestli se uvidíme, protože mi jen psaní a nevidět se přijde jako ztráta času. Když si máme o čem psát, tak proč se nevidět. Že nechci na nic tlačit, nechci hned vztah, chci se poznávat. Ale ne přes písmenka. A pak se uvidí.
Odepsal mi, že na to tlačím :nevim: že se vídat chce. Že toho měl teď hodně (což mi nepřišlo, když mi denně psal), ale že by se rád viděl.
Nevím jestli v tom pokračovat, nebo je to špatně investovaný čas.
Co myslíte? Děkuju za Vaše názory. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kačus82
Echt Kelišová 7550 příspěvků 10.09.19 00:01

No, neslibovala bych si od toho vic, nez jen tu korespondenci. Nechapu proc, ale nekterym to takhle staci, par jsem jich taky poznala, kupodivu ve vztazich na vzdalenost jsme si stejne radeji volali :roll: Skoda, no :nevim:

Ale zase je super- jsi normalni zenska se zdravyma instinktama, na ocet 100% nezustanes :mavam:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 10.09.19 00:13

Je to špatně investovaný čas :) Blbý to říct, jasně, ono prostě i to povídání může být krásný a obohacující… Jenže pak přijde nějaká, která ho zaujme i v reálu, a ty všechny ty hodiny, které tím strávíš, spláchneš do záchoda ;)
Pokud s tím počítáš, že je to krátkodobá zábava, že takhle je to fajn a nebudeš toho litovat, až to skončí, tak oukej… Pokud prostě čekáš vývoj, vztah, přátelství, cokoliv trvalého… jsi na špatný adrese a jednou spláčeš nad výdělkem :)
Bohužel virtuální kontakt má pramalou cenu… jako počátek něčeho v pohodě, ale jako pokračování nebo plnohodnotný vztah jakéhokoliv charakteru? Utnout to, nebo zrušit schránku nebo profil je příliš snadný, bohužel. Ono reálný přátelství je o něčem trošku víc, než o příjemných písmenkách…
Nebudu radit co dělat a co nedělat, ale osobně bych na nějaký písmenkování bez snahy o reálný kontakt už neslyšela :)

Jaja97
Kecalka 160 příspěvků 10.09.19 07:10

Tak hlavne, nic si od toho neslibuj ;). Ber to jako kamaradske tlachani. Podle mne ho az tak neberes, ale je mu povidani s Tebou prijemne.

Pokud by mi byl sympaticky, tak bych si s nim nadale dopisovala, ale chce to zachovat chladnou hlavu, aby jsi potom nebyla zklamana :kytka:

Yves6511
Kecalka 365 příspěvků 10.09.19 07:17

Taky bych od toho nečekala víc.. jak se říká, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.. ;)

zoidberg
Extra třída :D 13517 příspěvků 10.09.19 07:30

A už jsi ho přímo někam pozvala? Nebo jen naťukáváš? Třeba čeká na jasné pozvání.

Aduš8
Kelišová 5459 příspěvků 10.09.19 07:43

Mně osobně přijde, že se setkání bojí. Možná je nesmělý a nebo totálně nerozhodný.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 10.09.19 07:51

Treba si takto pise s dalsima, nebo dokonce randi :nevim:

Sonarka
Kelišová 7299 příspěvků 10.09.19 07:53

Řekl, že na to tlačíš, když se chceš po 3 týdnech vidět? 8o No nevím, přijde mi divnej. Možná vás má takhle víc. Když chlap fakt chce, tak neotálí :nevim: Moc bych se na něj neupínala.

Sonarka
Kelišová 7299 příspěvků 10.09.19 07:54
@wildcherry píše:
Treba si takto pise s dalsima, nebo dokonce randi :nevim:

Taky mi to tak připadá.

Danielle001
Povídálka 36 příspěvků 10.09.19 07:57

Kolik mu je let? Jinak nedávala bych tomu velkou šanci. Píšeš, že toho měl moc, ale i tak kdyby chtěl tak si čas udělá… Aby v tom nebylo náhodou něco jiného a tebe má jen rozptýlení po pismenkach

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 08:20

Asi půjdu proti proudu…s mým chlapem byly začátky taky o nervy. Psali jsme si taky každý den, ale viděli se jednou za měsíc. Všichni mi radili ať se na to vykaslu, trvalo to přes půl roku než se to diametrálně změnilo. Dnes už je to můj manžel a máme dvouletého prcka a je to ten nejlepší chlap na světě. Srdce má na správném místě! Pro rodinu by udělal cokoliv. Záleží co citis uvnitř.

stankaSR
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 10.09.19 09:13

Už si sa s ním stretla osobne a on viackrát nechce. To nemôže byť jasnejšie. Nepáčiš sa mu. Možno na pokec a zahnanie nudy si ok, ale nič viac. Strata času.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 09:34

@zoidberg Navrhla jsem přímo akci, na kterou se zeptala jestli nepůjdeme. Napsal mi jen že to vypadá zajímavě.

@Sonarka @wildcherry, taky mi přijde, že to má rozehraný s vícero holkama. Jinak by mu přeci nedělalo problém, se po 3 tejdnech vidět. Rozhodně si nemyslím, že bych na něco tlačila.

@Danielle001 mu táhne pomalu na 30. Vidět se nechce, ale píše mi každou chvíli. Celej den. :nevim:

@stankaSR ano, ale může to napsat rovnou. Když se ho ještě ptám. Ale přitom napsal, že by se rád viděl, jen nemá čas.

Asi to utnu a bude. Pro mě ztráta času s člověkem pisálkem. Ještě když neumí nic řešit a napíše, že na to tlačím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 11:35

Kdysi jsem si psala s chlapem taky přes internet, do týdne jsme se viděli a pak se prostě čas nenacházel a raději fakt vypisoval denně od rána. Kamarádka si s ním začala psát taky přes sítě a to se mohl přetrhnout, po první schůzce už měli naplánovaný víkend na který ji vypadl parťák (jelo se ve větší skupině) a neustále ji chtěl vidět. Problém byl, že on se nelíbil ji :lol:.Takže tě prostě až tak nežere. Mně tam ten taky nežral, ale jako nouzovka asi lepší než nic.
Toho vypusť…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama