Ulice ,,Mára a Karla,,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 16:59
Ulice ,,Mára a Karla,,

Ahoj holky :) co si myslíte o případu Mára a Karla ( těhotenství a rozchod ).. vím, že je to jen seriál ale toto téma se mi nějak drásá pod kůži :,( já byla v podobné situaci.. s ex-manželem snažení přes 3 roky, Genet, neustálé kontroly, zasahování do soukromí, plánování pohl. styku, injekce, atd.. už jsem byla na dně.. každé těhotenství a mimi v okolí mě dohánělo k slzám.. řekla jsem si dost, chce to chvilku pauzu a klid, přeje jen nám bylo v tu dobu 26 let.. ex-manžel mě kvůli tomu začal nenávidět, našel si bokovku a už nic nebylo jako dříve, nakonec to skončilo rozvodem. Ženy holky, jaký máte názor na toto? pořád mi to vrtá v hlavě.. Jsem na straně Karly :nevim: prosím anonym..

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:08

Ja taky Karlu chapu. Akorat ja to měla ještě v tom trochu horší, ze jsem uz počítala s tim, ze nikdy neotehotnim. Nemela jsem menses, vubec nikdy. A pak se podarilo, zazrak. No ale predtim jsem nesnasela vsechny těhotné, kamosky s mimcami. Takze obdivuji serialovou Karlu, ze byla v porodnici nebo k Coolne slavit..ja bych to nedala. Zvlast vsichni kolem ni jsou vuci ni netaktni, hlavne Mareckova. Chapu ji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:13
@Anonymní píše:
Ja taky Karlu chapu. Akorat ja to měla ještě v tom trochu horší, ze jsem uz počítala s tim, ze nikdy neotehotnim. Nemela jsem menses, vubec nikdy. A pak se podarilo, zazrak. No ale predtim jsem nesnasela vsechny těhotné, kamosky s mimcami. Takze obdivuji serialovou Karlu, ze byla v porodnici nebo k Coolne slavit..ja bych to nedala. Zvlast vsichni kolem ni jsou vuci ni netaktni, hlavne Mareckova. Chapu ji.

tak jsem rada, ze ten pocit nemam sama. Na jednu stranu jsem citila dost sobecky. Chapu, ze muz ma stejne pravo na potomka jako zena ale na druhou stranu je pravda, ze zena toho podstupuje mnohem vice, ke to pro ni tezsi na psychiku :( zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:15
@Anonymní píše:
tak jsem rada, ze ten pocit nemam sama. Na jednu stranu jsem citila dost sobecky. Chapu, ze muz ma stejne pravo na potomka jako zena ale na druhou stranu je pravda, ze zena toho podstupuje mnohem vice, ke to pro ni tezsi na psychiku :( zakladatelka

na druhou stranu, Maru chapu taky, ale ruku na srdce, my holky to mame v tomto těžší. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:20
@Anonymní píše:
na druhou stranu, Maru chapu taky, ale ruku na srdce, my holky to mame v tomto těžší. :nevim:

přesně tak.. a měla jsi při snažení podporu partnera/manžela?? já né :( on chtě dítko hned a světe zboř se.. žádný fnukání.. injekce sem, injekce tam, to dáš.. :( zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:22

No já si tím taky prošla a jednoznačně pro mě je Mára v tomto případě neskutečný sobec. Egoista, kterému jde jen a jen o něj. Kdybychom to brali podle toho seriálu, tak ta žena podstoupila 2× komplet celý proces IVF ve třech měsících. To by mě odrovnalo. Takže pauza naprosto pochopitelná. Snad ani doktoři by jí nedovolili hned pokračovat třetím pokusem. A to jeho ona se rozhodla, že nebude pokračovat a co já chudák. Nebo to jeho co já jsem pro to na té klinice musel podstoupit ( co asi, že?) úplně se mi zprotivil, tyhle jeho scény byly tak šílené, že být to v reálu můj muž, kdo se takhle chová, vážně by to narišilo můj vztah k němu. Díky bohu můj muž jel přesně podle toho, jak jsem byla schopná a ochotná já, všechno rozhodování nechal na tom, jak to cítím já. Tvůj ex byl dement, na to se nedá nic jiného napsat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:25
@Anonymní píše:
přesně tak.. a měla jsi při snažení podporu partnera/manžela?? já né :( on chtě dítko hned a světe zboř se.. žádný fnukání.. injekce sem, injekce tam, to dáš.. :( zakladatelka

my jsme vedeli, ze kdyz by se nepodařilo, adoptujeme si miminko. A zapadla jsem v době, kdy jsem to neresila. Tim, ze jsem byla bez menses, tak jsem ani tomu moc nedávala velkou nadeji. Proste jsme do toho busili :lol: :lol:. Byla js3m jen na vyšetření průchodnosti vejcovodu. Podporu jsem mela. Omlouvám se za anonym;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:26
@Anonymní píše:
No já si tím taky prošla a jednoznačně pro mě je Mára v tomto případě neskutečný sobec. Egoista, kterému jde jen a jen o něj. Kdybychom to brali podle toho seriálu, tak ta žena podstoupila 2× komplet celý proces IVF ve třech měsících. To by mě odrovnalo. Takže pauza naprosto pochopitelná. Snad ani doktoři by jí nedovolili hned pokračovat třetím pokusem. A to jeho ona se rozhodla, že nebude pokračovat a co já chudák. Nebo to jeho co já jsem pro to na té klinice musel podstoupit ( co asi, že?) úplně se mi zprotivil, tyhle jeho scény byly tak šílené, že být to v reálu můj muž, kdo se takhle chová, vážně by to narišilo můj vztah k němu. Díky bohu můj muž jel přesně podle toho, jak jsem byla schopná a ochotná já, všechno rozhodování nechal na tom, jak to cítím já. Tvůj ex byl dement, na to se nedá nic jiného napsat.

Je hezké, že vás muž podporoval.. kéž by bylo takových více.. pro každou smutnou ženu jeden :andel: máte štěstí :) můj ex byl sobec, také myslel jen na sebe.. a víte co je nejhorší? na otázku proč tak spěchá, mi odpověděl: a co mám jako furt říkat ostatním, když se ptají proč ještě nemáme děti?? 8o :roll: a mimochodem, nakonec jako třešínku na dortu, rozhlásil všem kamarádům a známím, že nemůžu mít děti.. zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:30

Chlapi umi byt mnohdy empaticti jak " pojď na me z boku";) hlavne kdyz jsou oni ok. :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:41

Holky, já jí taky chápu..Já udělala po 4 neúspěšných pokusech pauzu 4 roky..Ani jsem neplánovala, že to bude tak dlouho, ale potřebovala jsem se od všeho toho myšlení jen na miminko odpoutat..A partner to naprosto chápal a podpořil mě hlavně i tím, že to nechal na mě, kdy budu chtít do toho jít znova..No a nám se to podařilo hned na poprvé po té pauze, takže to asi nebyl tak blbej nápad :palec: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:42

Jsme se tady sešly same „anonymní matky“ :mavam:

stinga
Echt Kelišová 9130 příspěvků 09.09.19 17:59

Nevím, neznám, vo co gou?
jo už mi to došlo, seriál Ulice, já myslela, že nějaká ulice se má pojmenovat Mára a Karla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 46775 příspěvků 09.09.19 20:24

Mam to pustene, protoze se v tu dobu potim na eliptikalu pred TV :jazyk:. Tihle dva jsou strasne nudni a jeji postava se mi nelibi. Ten pribeh mi uz nebavi, jak to protahuji a dramatizuji. Dokud chodili za klukem do domova, tak se mi to libilo.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 18935 příspěvků 09.09.19 20:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky :) co si myslíte o případu Mára a Karla ( těhotenství a rozchod ).. vím, že je to jen seriál ale toto téma se mi nějak drásá pod kůži :,( já byla v podobné situaci.. s ex-manželem snažení přes 3 roky, Genet, neustálé kontroly, zasahování do soukromí, plánování pohl. styku, injekce, atd.. už jsem byla na dně.. každé těhotenství a mimi v okolí mě dohánělo k slzám.. řekla jsem si dost, chce to chvilku pauzu a klid, přeje jen nám bylo v tu dobu 26 let.. ex-manžel mě kvůli tomu začal nenávidět, našel si bokovku a už nic nebylo jako dříve, nakonec to skončilo rozvodem. Ženy holky, jaký máte názor na toto? pořád mi to vrtá v hlavě.. Jsem na straně Karly :nevim: prosím anonym..

Je mi to moc líto :hug: ,to je hrozný.
Jinak nejen na ně/o nich máme spešl téma. Tak přijď. :mavam:
https://www.emimino.cz/…kovani/9428/?…

@Anonymní píše:
No já si tím taky prošla a jednoznačně pro mě je Mára v tomto případě neskutečný sobec. Egoista, kterému jde jen a jen o něj. Kdybychom to brali podle toho seriálu, tak ta žena podstoupila 2× komplet celý proces IVF ve třech měsících. To by mě odrovnalo. Takže pauza naprosto pochopitelná. Snad ani doktoři by jí nedovolili hned pokračovat třetím pokusem. A to jeho ona se rozhodla, že nebude pokračovat a co já chudák. Nebo to jeho co já jsem pro to na té klinice musel podstoupit ( co asi, že?)úplně se mi zprotivil, tyhle jeho scény byly tak šílené, že být to v reálu můj muž, kdo se takhle chová, vážně by to narišilo můj vztah k němu. Díky bohu můj muž jel přesně podle toho, jak jsem byla schopná a ochotná já, všechno rozhodování nechal na tom, jak to cítím já. Tvůj ex byl dement, na to se nedá nic jiného napsat.

Přesně. Udělal si dobře do kelímku a tím to pro chlapa hasne. Děs. :roll:

Anna766
Hvězda diskuse 80382 příspěvků 09.09.19 21:16

Mára je sobecký sebestredný blb. Jen já já já já já…

Váš příspěvek
Reklama