Nevím, co dál ve vztahu, jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 18:47
Nevím co dál ve vztahu,sem zoufalá

Ahoj…chtěla bych se vás zeptat..protože si sama nevím rady jak postupovat…je mi 20 let a příteli 22..sme spolu 2 a půl roku…a máme 8 mesicni dcerku, bydlíme spolu, máme psa.Na začátku vztahu, bylo vše skvělé..cítila sem se krásně…božsky…bohužel postupem času, mi připomíná mého bývalého..
Přítel pracuje…ano má těžkou fyzickou práci..ale každý den, přijde domu, naji se a nechce ani pomalu, abych na nej promluvila..natož abych s nim řešila nějaký problém…když sedíme na gauči a koukáme na film, chci se přitulit, ale začne byt neprijemnej, ze mu to nevyhovuje…takže už se ani netulim, protože vím, ze je mu to na obtíž..chápu, ze je unavenej, ale já potřebuji nějakou tu lásku..ve znamení jsem rak a on lev..což je docela silena kombinace…
Vázne u nás komunikace…sex jednou za 3 týdny…
Nevím co s tím..
Jsem už asi zoufalá..
Zkusila sem cokoliv, aby to bylo jako driv..nemáte nějaký rady..? Děkuji za odpovědi o

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 18:51

Myslím, ze tak to ma doma hodně z nás. Proste chlapi jsou někdy nečitelní a těžko se v nich vyznat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 18:55
@Anonymní píše:
Myslím, ze tak to ma doma hodně z nás. Proste chlapi jsou někdy nečitelní a těžko se v nich vyznat.
.

A proč se cítím tak osamělá?…nepřijdu si ani jako ve vztahu..vztah má vypadat jinak…tu lásku mi dávat i trochu víc najevo…dělám podle něj vše špatně..porad mluví o mé matce…jaká je..a ze se zblázní, jestli budu taky taková…a mě to příjemný není..a je mu to jedno…ze to říká ob den

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 08.09.19 18:58

Ani slovo o tom, ze byste to s nim probirala a resili jste to. Neni jasnovidec a necte vam myslenky.

arinecka
Kelišová 6948 příspěvků 08.09.19 18:59

Hm, a ptala ses ho co se děje? Proč je tak odtažitý? Nemá někoho? Pokud tohle začal dělat z ničeho nic, je to divný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:00

@Cenarius kdyby mě aspoň poslouchal..vyslechl si mě..nebo sme to nějak probrali…nechce proste..řekne mi, ze toho má v práci moc a ze chce mít doma klid, když přijde domu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:01

@arinecka ptala… ze je hotovej z práce… a ze nemá naladu na nic…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:03

Chlapi nekdy neuvažují tak, ze nas zeny muze jejich chování zasáhnout. Nedojde jim to. Myslim ze byste si meli promluvit. Dekuji za anonymitu, mam tu dost témat, rada bych se nezverejnovala. Ten muj chlap taky umi byt nekdy hnusný jak na me, tak i na mou rodinu. Ale vic přesahují klady. Bud to nejak spoknes a nebo ne. Kdyz ne fakt si s nim o tom promluv. A uvidíš, jak se k tomu postavi.;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:07
@Anonymní píše:
Chlapi nekdy neuvažují tak, ze nas zeny muze jejich chování zasáhnout. Nedojde jim to. Myslim ze byste si meli promluvit. Dekuji za anonymitu, mam tu dost témat, rada bych se nezverejnovala. Ten muj chlap taky umi byt nekdy hnusný jak na me, tak i na mou rodinu. Ale vic přesahují klady. Bud to nejak spoknes a nebo ne. Kdyz ne fakt si s nim o tom promluv. A uvidíš, jak se k tomu postavi.;)

Máme i hezky chvilky, ale těch horších je bohužel víc…jsem cíťa, rodinný typ..jeho srandu neberu jako srandu..protože mě tím uráží vic, jak kdyby mi lichotil…a mluví o jeho kamaradech, ze jejich holky se tomu smejou a ze nejsem normalni..nechápe, ze mi to je nepříjemný..v sexu mě nerespektuje…je mu jedno, ze je moc tvrdej na mě..když už sme si o tom promluvili, dva dny to bylo super pak zase jako kdyby luskl prstem a bylo vše jako predtim

Šáruší
Kelišová 5137 příspěvků 08.09.19 19:11

Ona je to taková obehraná písnička, asi tím, že tady píší lidé jen když mají problémy a nenormální vztahy…ale děti nemáte, pro boha živého, proč s ním jsi? Proč s ním zůstáváš? Do práce bude chodit skoro do konce života, to se k tobě takhle bude chovat stále? Tohle přeci nemáš zapotřebí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:14

@Šáruší máme dceru..je jí 8 měsíců

Šáruší
Kelišová 5137 příspěvků 08.09.19 19:21
@Anonymní píše:
@Šáruší máme dceru..je jí 8 měsíců

aha, tak to je špatný.( tedy ne dcera, jasně že ne, spíš ta situace) Těžko se radí, když on nereaguje ani na rozmluvu.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 08.09.19 19:22

Bohužel otěhotněla jsi ještě za růžových brýlí a teď teprve přichází rozčarování… Jedině komunikace a když on nechce nebo nevidí problém tak musíš vědět sama jestli ti to za to stojí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:23

@Šáruší já opravdu nevím co dělat :( trápí mě to každý den, teď už z toho špatně usínám…skoro každý den se hádáme..:( situace vážně na vyliz mi prde*…:(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:25

@Martha03 no..má to pro i proti..zase nevím, jak by reagoval, když bych mu řekla, ze je konec..hlavně nevím kam bych s malou šla..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama