Stalking přes mobil - jak vlastně funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 18:58
Stalking přes mobil

Ahoj, dost čtu detektivky a mám otázku, může mě někdo vystopovat přes mobil nebo to můžou jen policajti? Vím, že na to jsou na netu různý aplikace, je to fake nebo to funguje?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:14

Já bych řekla, že když máš peníze, můžeš všechno…

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 05.07.19 19:35

Určitě může, ale stává se to spíš právě v těch detektivkách. Ojediněle v zahraničí, především mezi papalášama :)
Nechceš mi dát tip na nějakou tu detektivku? ;)

iPodPrd
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 05.07.19 19:40

Funguje, ale pokud zrovna neplánuješ zabít Trumpa a Kima, tak je všem to, že sis psala s přítelem kamarádky, a přitom lhala jiné kamarádce, fakt jedno :lol:

wendy
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 05.07.19 19:45

No teoreticky jsou dve moznosti - pomoci zjisteni, na které BTS vysilace se mobil pripojoval - takhle postupuje policie a tajne sluzby, jedna se o data od operatoru s presnosti ve meste (kde je hodne pripojnych bodu) na rekneme desitky metru, ale v pripade malo osidlenych oblasti se muze jednat i o desitky km. Krom techto slozek by se k nim teoreticky mohl dostat nejaky zamestnanec mobilniho operatora - takze pokud premyslis koho podplatit, tak nejsise jeho. Druha moznost je pak pomoci nejakeho spyware, ktery dokaze hacknout pristup k gps modulu, co dnes obsahuji temer vsechny telefony a tam samozrejme je mozne te odkazat tak maximalne na brouzdani po darknetu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:55

@wendy takze az tak lehky to neni teda 8o a jaktoze to tak vis? nejsi nahodou ten zamestnanec? :hug: :mrgreen: ne delam si srandu, jen me tohle fakt zajimalo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:58

@Tableta naposledy se mi nejvic libily Temne hlubiny od Bryndzy, ale nejvic mam rada knizky od L. Keplera

Váš příspěvek
Reklama