Stalkující pes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

catherine100
Vesmírná mluvilka 30659 příspěvků 04.04.18 13:16
Stalkujici pes

Už jsem z toho celkem na nervy, tak mě to donutilo založit diskuzi.
Moji 11ti létě fence Bisonka úplně svihlo, už asi dva měsíce mě doslova a do písmene pronásleduje, nevzdaly se ode mě na 10 cm a mě už to leze na nervy. Mám dvě feny, ano mazlici, gaucaci ale jinak byly v klidu, mají svůj pelech atd. Tak nevím co se s tou jednou stalo, už jsem ji párkrát málem zaslapla a nic nepomáhá (a to dřív poslechla na slovo).
Už přemýšlím i nad tím jít na veterinu, ale nechci být za cvoka, když je to zdravá jak řípa :nevim:
Máte někdo podobnou zkušenost? Co s tím jinak se zblázním, už si nemůžu bez ní na klíně dát ani kafe nebo hrát s dětma :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3277 příspěvků 04.04.18 13:19

@catherine100 Nejsi těhotná?

Konnny
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 04.04.18 13:22

@catherine100 Mě to dělala fenka když byla stará a nemocná. Je v pořádku? Třeba si jen myslíš, že je úplně zdravá.

alisekR
Závislačka 4799 příspěvků 04.04.18 13:27

Nám tohle dělal pějsek, když měl nádorv hlavě o kterém jsme ještě nevěděli :( To si asi slyšet nechtěla, to je mi jasné. Pak mě ještě napadá, jestli nemáte doma miminko, jestli nejsi těhotná. Je kastrovaná??

Kakika
Extra třída :D 14793 příspěvků 04.04.18 13:29

@catherine100 První cestu bych učinila na veterinu. Možná jen vypadá zdravě, ale něco jí trápí. Pokud by všechny výsledky z veteriny byly OK, tak bych pátrala dál. Prvně je ale třeba vyloučit zdravotní potíže.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30659 příspěvků 04.04.18 13:29

Tehotna nejsem, děti už jsou větší, žádnou změnu jsem nezaznamenala.
Nemocná nevím, na svůj věk je strašně cila, žere, hraje si, s detmi je víc než ta mladší, fakt nevím :nevim:

elnido
Kecalka 268 příspěvků 04.04.18 13:30

Sestře to dělal pes v úplným počátku jejího těhotenství

catherine100
Vesmírná mluvilka 30659 příspěvků 04.04.18 13:30

@alisekR kastrovana není :think:

@Kakika no skočím tam, protože jinak se asi zblaznim :nevim:

Ta druhá má nádor jde na operaci, tak snad nás to nečeká i s touto :think:

kruel
Kecalka 155 příspěvků 04.04.18 13:34

@catherine100
A ty jsi uplně zdravá? někteří psi dokáží vycítit nemoc, rakovinu, nádor u svého pána…

Kakika
Extra třída :D 14793 příspěvků 04.04.18 13:35

@catherine100 Možná reaguje přehnaně právě kvůli nádoru té druhé. Člověk nikdy neví. Každopádně jako blázen na veterině nebudeš, když povíš, že fena náhle změnila chování, ale jinak žádné příznaky nemoci nevykazuje. Oni ji proklepnou, prodiskutujete a uvidíte.

alisekR
Závislačka 4799 příspěvků 04.04.18 13:37
@Kakika píše:
@catherine100 Možná reaguje přehnaně právě kvůli nádoru té druhé. Člověk nikdy neví. Každopádně jako blázen na veterině nebudeš, když povíš, že fena náhle změnila chování, ale jinak žádné příznaky nemoci nevykazuje. Oni ji proklepnou, prodiskutujete a uvidíte.

To je taky možný, že z ní cítí, že je nemocná a tak se drží u paničky. :think:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30659 příspěvků 04.04.18 13:42

@kruel jejda ještě to…já bych měla být zdravá a o ničem krom nekončící únavy nevím :nevim:
Děda má rakovinu, jsme u něj denně, ale tam je stejně furt se mnou :nevim:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30659 příspěvků 04.04.18 13:44

@Kakika tak díky, nás veterinář je celkem milý, tak jsem zvědavá co mi řekne

kuklisek
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 04.04.18 13:58

Tak to jsem zvedava, mam taky dve feny - 9 let - gaucaky. A jedna - posledni mesic nonstop nalepena na manzelovi. Taky zadna domaci zmena, samozrejme neni nejmladsi, ale. viditelne ju nic netrapi..

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 04.04.18 14:29

Muj pes to dela odmala, hlavne v noci se pritiskne a spi prilepena na mne. Kdyz tu spi nekdo a ona je v obyvaku, spi celou noc prede dverma. Ted zrovna sedim na balkone a ona sedi pod zidli. Je kontaktni, nema problem zustat sama kdyz jsem v praci, ale kdyz jsem doma, je porad u me. A hlavne kdyz spi. Neotravuje me to, ale jak rikam - je takova odmala, pokud ta tvoje to dela z niceho nic, asi v tom neco bude.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama