Staré strie - nové břicho

1111
23.7.15 18:52

stare strie - nove bricho

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, co očekávat od strii z předešlého těhotenství teď v novem? Popraska mi to břicho ve stejných místech ještě víc nebo se udělají nové?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32087
23.7.15 19:03

Me se udělali nové a jinde…ale v prvním těhotenství se mi udělali asi jen tři na podbřišku..a ted taky jen pár..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
23.7.15 19:04

Ahoj, já jsem ted 28.tt a břicho už mám teda pořádné.. Zatím jsem ale žádné nové strie nezpozorovala.. :nevim: staré jsou pořád stejné… Doufám, že to tak i zůstane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
23.7.15 19:20

Mně staré zůstaly beze změn (zůstaly i světlé), přibyly nějaké další, ač už jsem myslela, že není kde :zed: (prostě ještě pár nad těmi původními). A vždy vznikly až v druhé půlce těhotenství (nevím přesně, každopádně u prvního jsem si minimálně do půlky říkala, jak ty drahé krémy a oleje prima fungují…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32087
23.7.15 19:33

@Samamama
ani nemluv..mě v prvním těhotenství vznikly strie ve 38tt… :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
23.7.15 19:47

Mě se teda taky udělalo pár strií na bocích, docela hlubokejch že mě to dost trápilo, a po porodu jsme si koupila krém na strie a za 3 měsíce je po nich :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
23.7.15 19:49

Mě se objevily až v osmém měsíci a že jich mám a to se celý těhotenství mažu :zed: za jak dlouho vám zesvětlaly? Jsem z toho fakt nešťastná a to si neumím představit druhé těhotenství jak budu vypadat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
23.7.15 19:49

@smurfka To naštve, viď? Já taky myslela, že už jsem za vodou, břicho už bylo, srie ne… a pak se to rozjelo brutálním tempem. Tak už se jen usmívám, když někdo píše, jak poctivě mazal tím a tím a nemá ani jednu, ale nemá cenu to vymlouvat, neuškodí to a někdo si dobře vydělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
23.7.15 19:50

@Kriss Tina a jaký používáš krém prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
23.7.15 19:57

@kacenka8 objednala jsem si z avonu, takovej fialovej obal, přímo na strie, sice jsem tomu původě moc nevěřila, ale už sem byla ochotná zkusit cokoliv a fakt po 3 měsících pravidelnýho mazání sou pryč :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32087
23.7.15 20:00

@Samamama
ani nemluv..jsem si říkala že kdyby šel dřív, tak se to nestane:o) a ve 38tt už klidně mohl..
a to byl samý bi-oil, eucerin a tak..v druhém už jen pravý olivový olej a taky posloužil..sice přibyli ale málo a taky až ke konci a nestálo mě to tolik jako v prvním těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17306
23.7.15 20:14

Mě se objevili den před porodem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
23.7.15 20:21

Ahoj u prvniho těhu mi nechutně popraskalo břicho cca 2 tydny před porodem, ted mám 5 tydnu do terminu a stejně se mi ještě par nových udělalo..i když jsem si řikala, že už nemaji moc kde…achjo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
23.7.15 20:26

Je na to taky casto myslim. Co bude az bude dalsi brisko ;)) rikala jsem si jestli strie nepujdou nejak vic do „hloubky“ nebo jestli nebudou bolet. Pri vzniku prvnich take az na konci me to obcas bolelo.

@Kriss Tina a strie jsou opravdu uplne pryc jako kdyz tam nikdy nic nebylo? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
23.7.15 20:30

@Elen8 jojo zmizeli taky jsem se divila já měla za to že když se udělaj nejdou odstranit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama