Starší notebook a operační systém

16849
28.6.13 19:41

Starší notebook a operační systém

Nevíte někdo, manžel si koupil na aukru starší notebook do práce. Nikdy jsem neměla použitej a teď jsem nějak… byl tam windows XP, tak ty máme, nainstalovala jsem je tam a najednou byl konec, nechtělo to kód, což mi bylo divné, ale co už. Jenže jako administrátor tam je nějakej Standa a já jako host :cert: Tudíž mě to nenechá instalovat programy. Jak mám toho joudu z toho notebooku dostat? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Asi budu muset dát W7. Ale jak je to u něj s ovladačema? Stáhne si je sám? Protože já mám 7mičky v notebooku předinstalované a když se instaloval, tak se to nainstalovalo komplet… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6963
28.6.13 19:49

Sorry za OT, ale jouda mě pobavil :mrgreen: :mrgreen:, jinak nevím, co stím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
28.6.13 19:58
@tumpach píše:
Sorry za OT, ale jouda mě pobavil :mrgreen: :mrgreen:, jinak nevím, co stím

No to je od tebe moc pěkné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mě teda moc nepobavil. Achjo, nevím co s ním :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
28.6.13 20:10

@araw já kupovala starší noťas, normálně jsem tam to celé přeinstalovala a narvala tam win7. ovladače si to stáhlo samo a díky tomu zmizel i bývalý admin ;) na přeinstalaci to po Tobě heslo chcít nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
28.6.13 20:26
@martina.se píše:
@araw já kupovala starší noťas, normálně jsem tam to celé přeinstalovala a narvala tam win7. ovladače si to stáhlo samo a díky tomu zmizel i bývalý admin ;) na přeinstalaci to po Tobě heslo chcít nebude..

Děkuju :hug: Potěšující. tak zítra zkusím ty 7. Jinak ho asi vyhodím z okna a bude klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
28.6.13 20:37

@araw ten jouda nemá chybu :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
28.6.13 21:01

Taky by šel nainstalovat linux, pokud s tím máš zkušenosti, ten si ovladače hledá a instaluje sám, používám ho už dva roky a naprosto spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat