Vykojený mozek

joaska
28.6.13 13:44

vykojený mozek

Řekněte mi prosím, že něco takového existuje a že to není trvalý stav. Dnes se mi podařilo vylít obsah nočníku (pevné i kapalné skupenství) do pračky místo do záchoda. :zed: :potlesk: :mrgreen:
Manžel se mi tlemí, že mu prý tahle aviváž nevoní a dvouleťák se naučil do. rdele. :lol:
Takže holky, taky magoříte po několika letech doma?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12262
28.6.13 13:49

To nebude kojením, mě se stává že mi pere pračka prázdná, nebo nedám prací prášek, nebo dám hrnec na plotnu a čekám a pak zjistím že jsem ho nezapnula atd. a to jsem nikdy nekojila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Imane
28.6.13 13:52

„Vykojený mozek“ je sice krásný název, ale to nebude jen tím, já kojila jen chvíli a stejně lezu cizím lidem do bytu a vyvářím lahve bez lahví :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
36938
28.6.13 13:52

Mate vrchem plnenou pracku?
moc si to totiz nedovedu predstavit.

U mel byl nejlepsi kousek vareni brambor v papinaku bez vody - 2×. Kupodivu se jen ty spodni pripekly a ostatni normalne uvarily.

zakladala jsem i diskusi a nejlepší byla tato historka :
@BohunkaP píše:
Jojo, nedá mi to se nezapojit :mrgreen: Já se tuhle pokoušela udělat si kafe - beru talíř, sypu do něj kafe, zalívám vodou a brumlám si u toho „sakra, jsem si měla vzít ten hlubokej“… :zed: Totální výpadek, když mi to po minutce došlo, málem to se mnou švihlo…
Co budu dělat za rok, to fakt nevím :zed: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
28.6.13 13:56

Jojo, to znám :mrgreen: ale neboj, časem se to zlepšuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
28.6.13 13:57

Mně pomohl návrat do práce, ane ne rok po porodu a jsem v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
28.6.13 13:57

Ahoj! Jsem doma s malou přestávkou 6 let a je ze mě totální mišuge, který si plete i jména svých dětí! :mrgreen: Od rána do večera jsem v jednom kole, kolikrát zjistím, že jdu i s natáčkou na ofině do krámu, v domácích pantoflích na pískoviště, v myčce tričko umazané od oběda a v pračce peru klíče, které jsem tam hodila zcela bezmyšlenkovitě, protože mi před domem upadly do louže…Dalších 1000 podobných věcí se doehrává dennnodenně. Takže buď v klidu, taky jsem všem pro smích, včetně dětí, ale co, hlavně, že je mír!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867
28.6.13 13:58
@joaska píše: Řekněte mi prosím, že něco takového existuje a že to není trvalý stav. Dnes se mi podařilo vylít obsah nočníku (pevné i kapalné skupenství) do pračky místo do záchoda. :zed: :potlesk: :mrgreen:
Manžel se mi tlemí, že mu prý tahle aviváž nevoní a dvouleťák se naučil do. rdele. :lol:
Takže holky, taky magoříte po několika letech doma?
:lol: :lol:. Jojo, vyzehleny uterky v lednici, talire v komore :mrgreen: :mrgreen:…a nekojim :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867
28.6.13 13:59

Dokonce jsem sla se skolou na bowling s kazdou nausnici jinou. Vsimla jsem si toho az doma. :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
28.6.13 14:00

Dobrá diskuse :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už dlouho jsem se tak nenasmála :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
28.6.13 14:01

@joaska hééééj, to se mi ještě nepovedlo :lol: ale umím jiný věci - dát prát prázdnou pračku. nebonaopak plnou pračku bez prášku. dát peněženku do mrazáku(hledala jsem jí týden!)
A stejně jako @martulkasloník dála jsem na plotnu hrnec, nezapla a vztekala jsem se, jak je možný, že ty brambory pořád nejsou měkký(to, že nevaří mi nedošlo :oops: )
@Pudloslava tak to je taky moc hezký, jak to tzvoje, tak to od Bohunky :mrgreen:

Vykojeným mozkem to nebude, kojila jsem malou do roka a je jí už 2,5. U mě asi těhu demence, ale kraviny jsem dělala i předtím, tak nevím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
28.6.13 14:03

Já nekojím ale taky se mi povedou perly. Šla jsem dát ponožky do pračky a hodila je do záchodu, použitou plínu jsem dala lednice, lahev s okurkama do mikrovlnky (naštěstí nezapla), pak jsi si místo kafe udělala nutrilon. Jednou jsem dala kastrol na linku, otočila kohoutkem a napouštěla vodu, nepřejte si vidět tu pohromu. Pak jsem si místo marmelády na máslo namazala hořčici, malýmu nachystám čaj, ale dám mu pít jen vodu a zjistím to až večer. K jídlu jsem se pokusila udělat krupičandu a udělala jí se solí a samý takový perly. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
28.6.13 14:03

Ahoj, mozek sice nemám vykojený, už je to dlouho, co jsem přestala, ale mateřskou mi opravdu mozek změkl. Ne že bych na dítě šišlala a bavila se s holkama, kolik jaké dítě toho vykadí, počůrá ( i když neříkám, že jsem se o tom nikdy nebavila),ale to že hledám ovládání na telku, mobil apod. a nacházím je v mražáku, lednici, to je časté, to že se neumím vyjádřit, zapomenu ve vteřině co jsem chtěla říct, udělat, také běžné. No holky, už se moc těším do práce. Ještě 3,5 měsíce a zase budu mít můj mozek v hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11233
28.6.13 14:04

Normální, já dnes chtěla nalít na brambory jar :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7615
28.6.13 14:05

Já vařila dobrej vývar z masa a kostí. Když jsem chtěla ve dřezu přecedit tak jsem si pod cedník nedala hrnec. Všechen vývar skončil v odpadu :-D A ještě jsem se na to koukala a vůbec mi to nedocvaklo. Až po chvíli jsem si říkala: Do čeho tu nakrájenou vařenou zeleninu s masem dám… Do novýho vývaru z kostky :-D :-D :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat