Hezké řešení

4876
25.6.13 14:14

Hezké řešení

Často čtu o děsivých tchýních, strašných ex a next apodob., tak vám chci napsat, co mi dnes vyprávěla kolegyně (s jejím souhlasem).
Když jí opustil manžel, malé byly 2 roky, za rok se seznámila s mužem, který ji jako v telenovele, svedl a opustil též, má nyní tříletého chlapce a samozřejmě i tu hočičku.
No a světe div se, kdo myslíte, že bere občas na víkendy a letos dokonce k moři obě děti?
Bývalá tchýně a tchán.
Přijde mi to hezké, není asi co k diskuzi, jen se ptám, jestli jste něco podobného zažily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.6.13 14:16

Me moje tchyne premlouva, at se vykaslu na jejiho syna, ze mi jen nici zivot, ze ona bude vzdycky stat za mnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Retea
25.6.13 14:19

Znám příběh, kdy si paní v manželství pořídila dítě s jiným mužem, který se ovšem na ni vykašlal. Jednodítěuž měla. Ale protože její původní tchyně je žena osvícená, tak odmala si bere na hlídání obě děti. A ted dokonce i její původní manžel hlídá obě holčičky, když dotyčná potřebuje.

• Citovat
  • Nahlásit
4876
@Anonymní píše:
Me moje tchyne premlouva, at se vykaslu na jejiho syna, ze mi jen nici zivot, ze ona bude vzdycky stat za mnou.
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876

@Retea Hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
25.6.13 14:26

Tak já mám super tchanovce i přítele a s ním 2 děti, prvního syna mám z nevydareneho manželství, no jo byla jsem mladá, hloupá a naivní husa, do toho problémy s nevlastní matkou, tak jsem se chytla prvního který se našel :zed: :zed:
Přítel ani tchanovci nedělají rozdíly mezi dětmi, prostě pro ne jsou všechny moje děti pro ně vlastní a já jsem ráda že mám takovou skvělou rodinu :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
25.6.13 14:26

Já toto řešit nemusím. Ale kdybych z nějakého důvodu musela, tak jsem naprosto pevně přesvědčená, že moje tchýně a tchán by se pro moje děti přetrhli (citově i materiálně) :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
myšanda26
25.6.13 14:44
@Milli píše:
Já toto řešit nemusím. Ale kdybych z nějakého důvodu musela, tak jsem naprosto pevně přesvědčená, že moje tchýně a tchán by se pro moje děti přetrhli (citově i materiálně) :hug:.

Jsem na tom úplně stejně. Tchánovci jsou moc fajn. A jsem si jistá, že i kdybych s nimi byla na kordy, dětí se to nedotkne.

• Citovat
  • Nahlásit
700
25.6.13 14:50
@Milli píše:
Já toto řešit nemusím. Ale kdybych z nějakého důvodu musela, tak jsem naprosto pevně přesvědčená, že moje tchýně a tchán by se pro moje děti přetrhli (citově i materiálně) :hug:.

Babi s dědou by se pro malou taky přetrhli. A kdykoli potřebuji a požádám je, přetrhnou se i pro mě stejně jako pro svého syna (mého muže). Někdy máme odlišné názory, tak si je vysvětlíme (a protože jsme všichni tvrdohlaví, obvykle si urputně stojíme dál za svým) - nad našimi rozepřemi slunce nezapadá :andel:
Prostě patřím do jejich rodiny :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7631
25.6.13 14:53

Já jednou četla v časopise příběh ženy, která měla dvě děti. Manžel jí utekl za mladou milenkou, se kterou si pořídili miminko. Netrvalo dlouho a mladá žena vzala roha do zahraničí. Příběh končil tím, že se vrátil k původní manželce, která si osvojila i to dítě pořízené z nevěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
25.6.13 15:02

Jasně. Známá si půjčuje chlapečka co si její exmanžel udělal s nějakou mladou kočičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 15:39
@Milli píše:

vidis, ja jsem si tohle myslela taky… za extchana bych dala ruku do ohne, jak jsem verila, ze i kdyz se rozvedeme s exmanzelem, tak maleho se to nijak nedotkne a me taky ne… A dopadlo to drobet jinak… Sice si porad piseme (emaily), ale k nam prijet se neodvazi (nevim proc), takze maleho vidi pouze u exmanzela, ktery maleho taky nema tak casto… :( :( :( A to je mi lito nejvic, protoze extchan by byl nejlepsi dedecek na svete… :( :( :( (je nejlepsi dedecek pod sluncem, kdyz maleho vidi)… Ale to je bohuzel zivot… :(

Ale ted mam novou rodinu (ze strany soucasneho manzela), jsou naprosto uzasni vsichni, ale uz nerikam, ze bych dala ruku do ohne za nikoho, protoze proste mam takovou zkusenost, jakou mam… ;) ale maly ziskal naprosto uzasne dva dedecky (pradedu a dedu), takze si nestezuji… ;)

(omlouvam se za anonymitu, ale pro jistotu)… ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat