Starý plot, ulomene zrcátko.

Anonymní
11.2.20 08:37

Starý plot, ulomene zrcátko.

Dobrý den, máme starý plot, který je v jednom místě prohnuty. Ale nezasahuje do cesty. Cesta je na půl naše a na půl obecní. Včera mi soused psal, že se musel vyhnout chodců a najel do našeho plotu, urval si zrcátko. Chce po nás finanční kompenzaci. Není to moc peněz, ale mně jde o princip. Plot je sice starý a v jednom místě nahnuty, ale nezasahuje do cesty (naší cesty). Má soused nárok zadat o kompenzaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23372
11.2.20 08:42

On o kompenzaci? Snad on by vám měl zaplatit plot, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 08:49
@pikola píše:
On o kompenzaci? Snad on by vám měl zaplatit plot, ne?

To mu přesně řekl manžel. On řekl, že nás plot je prohnuty, kdyby stal rovné nestalo by se to. Ale plot je na našem pozemku, nezasahuje do cesty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1139
11.2.20 08:51

Chyba je na jeho straně, jako řidič nepřizpůsobil jízdu, navíc pokud poškodil plot, došlo ke škodě na majetku 3. osoby a měl volat policii. Pošli ho do háje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
11.2.20 08:53

Tak snad on najel do plotu :zed:. Měl se vyhnout překážkám ( lidí i plot). To je vychcánek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 08:56

Odepiš mu, že tě těší, že tě informoval o tom, že vám poškodil plot a žádej finanční kompenzaci za poškozený plot. Důkaz ti dodal sám svým prohlášením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
11.2.20 08:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme starý plot, který je v jednom místě prohnuty. Ale nezasahuje do cesty. Cesta je na půl naše a na půl obecní. Včera mi soused psal, že se musel vyhnout chodců a najel do našeho plotu, urval si zrcátko. Chce po nás finanční kompenzaci. Není to moc peněz, ale mně jde o princip. Plot je sice starý a v jednom místě nahnuty, ale nezasahuje do cesty (naší cesty). Má soused nárok zadat o kompenzaci?

Hahá, to je dobrej filuta :pankac: Pošli ho do háje, jinak že voláš PČR a budeš chtít kompenzaci plotu.
Kdybyste na tom chodníku nakrásně měli zaparkované auto a on ho zboural, tak bude chtít odstupné po vás jo? :mrgreen: :mrgreen: Některý lidi jsou fakt hustý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 08:58

Díky holky, jsem ráda, že to vidíte stejně. Mně to úplně naštvalo, co ti lidi předvádějí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
49134
11.2.20 08:59

Bych si mu řekla o kompenzaci z poškození plotu a trávníku, na který vám vjel. A kdo ví, třeba ten plot nebyl zdaleka tak prohnutý, než do něj narazil. A kdo ví, zda si to zrcátko vůbec urval o váš plot, že jo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2322
11.2.20 09:05

„Milý sousede, děkuji, že jste se přiznal, že jste nám ten plot poškodil vy.“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8601
11.2.20 09:26

:mrgreen: :mrgreen: to je dobrý, najel jsem vám na pozemek, naboural do vašeho plotu, koukejte mi zaplatit opravu auta :mrgreen: To mi udělal soused loni, nasněženo na silnici, jeli jsme proti sobě, silnice je taková užší, na dvě auta, já jela nahoru, on dolů. Pominu nějaké takové to nepsané pravidlo, že kdo jede dolů přibrzdí a pustí na takovém stavu vozovky toho nahoru, páč dolů se snáze rozjede. Vidím ho, jak se blbě řítí a není u kraje, tak tedy přibrzdím, skoro jsem stála, on se lekl, že se nevejde, strhnul volant, aby se jakože vyhnul a orval si pravý bok auta o svodidla. A jal se na mě ječet, že je to moje chyba, že jsem způsobila dopravní nehodu. Chtěl to sepisovat na mojí pojišťovnu a byl hnusný. Tak jsem tam zůstala stát a zavolala policii. Ti už mu to vysvětlili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35298
11.2.20 16:37

Taky jsem si urazila zrcatko o plot, kurnik, mela jsem zadat o kompenzaci :-) Majitel mi jeste pujcil izolacku, kterou jsem ho provizorne prilepila, mor na nej :-)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama