Statická scintigrafie ledvin u dětí

19.9.19 15:52

Statická scintigrafie ledvin u děti

Dobrý den,
Měl někdo zkušenost v VFN Nemocnice na Praze 2 na provedení statické scintigrafie ledvin u děti? Nás tam poslala paní nefrolog, ale obávám se, že dcera nezvládne ležet 30 minut bez pochybu. Ona má šílený strach když ona je upoutaná a boji se doktoru (((( Jak to tam vypadá?
Děkuji předem. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23711
19.9.19 21:22

Jak je velká? Náš byl jako kojenec (asi ve 2 m), to se skoro nehýbal, pak ještě kolem 9 měsíců a pak ještě jednou ve 2 a kousek. V těch 9 m jsem s ním byli oba, drželi jsme oba a pouštěli mu cokoliv na mobilu, aby jen zkoprněle koukal a nic nedělal. Na tý poslední byl jen s manželem, já byla těhotná, ale uhlídal ho. Nikdy ho nemuseli přispávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 21:01

Mám zkušenost starou 3 dny, byli tam skvělí! Mají malý počítač s Krtečkem, dítě se celou dobu může dívat, je oblečené, můžete ho držet, hladit, sestra taky hladí, povídá… Moje dcera opravdu nevydrží nic, u všech doktorů ječí, pere se (má 3 roky)… a tady to zvládla krásně. Doma jsem jí ukázala co bude - chvilka na zádech, chvilka na bříšku, jeden bok, druhý bok a je to. Myslím, že na každé straně to mohlo byt tak pět minut. Takže bych se nebála, upoutaná nebude, poleží si u Krtečka.;)
(Vlastně nejhorší je ten píchanec s radiofarmakem) Držte se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 01:14

Děkuji moc za odpověd' :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 01:15

Děkuji moc za odpověd' :) snad dcera také vydrží. Budu ji přípravovat na to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama