Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dělat ročnímu dítěti obřízku považuji za nerozumné, ptž předkožka je ještě přirozeně slepená a ani lékaři ji nedoporučují v tomto věku přetahovat.
Proč chceš obřezávat? Záněty, náboženské důvody?
@pe-terka kde čteš, že ji udělala ročnímu dítěti? Ptá se jak vypadá jizva po roce od operace…
@smurfka píše:
@pe-terka kde čteš, že ji udělala ročnímu dítěti? Ptá se jak vypadá jizva po roce od operace…
To, že se pe-terka zmýlila, jsem pochopil hned. Jinak jde jako u všech amputací o záležitost velmi individuální, takže se na to vyptávat na internetu moc velký význam nemá.
@smurfka Synovi bylo sedm let a operaci podstoupil ze zdravotních důvodů. ![]()
Dobrý den, měla bych dotaz zejména na rodiče chlapců, kteří z nějakého důvodu prodělali obřízku. Jak vypadá jizva cca po roce od operce? Je už zcela zhojená, nebo je tam stále ten „prstenec“? Moc děkuji za odpověď.