Reklama

Státní x soukromá školka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mončičáki
Kecalka 123 příspěvků 24 inzerátů 05.09.18 21:04
Statni x soukroma

Mam dilema. Za mesic se stehujeme do jine casti Prahy a syna 4,5 let mi nevzali do statni skolky. Zarizuji tedy soukromou. Dnes mi volala reditelka ze statni skolky, ze se jim uvolnilo misto ale bohuzel u nejmladsich deti, tedy 1. Trida. Mate s tim nekdo zkusenosti? Syn ted chodi do soukr skolky, kde jsou vekove namichane deti. Chtela jsem, aby syn chodil v miste bydliste, aby si nasel kamarady, se kterymi pak pujde do skoky. Skola i skolka je tam jedna a logisticky je to pro mne jednodussi, do soukrome bychom museli dojizdet. Na druhou stranu mam strach aby se syn nenudil, nezlobil a nezakrnel.

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 05.09.18 21:11

Dala bych do obecní školky. Pokud by se ukázalo, že syn nějak strádá, tak se to nějak vyřeší - třeba se uvolní místo u větších (stěhování nebo tak), a posunou ho. Jestliže je to logisticky snazší, tak je to velký benefit, a s většími se stejně potká - třeba na hřišti odpoledne a tak.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 3 inzeráty 05.09.18 21:42

Taky bych ho dala do státní. Předškolák bude až příští rok a to už bude ve starších. U nás teda dělají různé pracovní listy jak u předškoláků, tak i u mladších.

Iva575
Kecalka 354 příspěvků 05.09.18 21:48

U nás jsou ve školce nejmladší kolem 4,5 roku :), určitě bych dala do státní..

Lidym
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 13:15

@Iva575 U nás dávají některé čtyřleťáky k předškolákům a do mladších berou dvouleťáky. Syn je prázdninový, tak šel k předškolákům v 5ti.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >