Stavebnice krychle

559
29.10.19 19:11

Stavebnice krychle

Prosím, už hledám několik dnů a stále nenacházím to, co potřebuju…

blíží se Vánoce a první narozeniny dcery, tak už se mě všichni ptají, co pro ni chceme. Rozhodli jsme se pro kvalitní dřevěné hračky. Teď má malá kostky, 15 ks a je z nich nadšená, každá strana má potisk, celkem jde tedy udělat složením 6 obrázků (to ji zatím samozřejmě vůbec nebere :D).

To, co sháním, je sada aspoň 100ks (nejlíp 200) těchto krychliček, aby měly potisk ze všech stran a byly dřevěné. Našla jsem jen sadu, kde jsou ale i válečky a hranolky a jehlany a tak, nebo pak bez potisku nebo jen barevné, bez vzoru, to nechci. Hledàm ty staré klasické kostky, na kterých jsme vyrostli. Je to ještě vůbec k sehnání v tomto množství, nebo se musí koupit hromada malých sadiček?

Děkuju za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7062
29.10.19 19:15

@iPodPrd Sadu kostek, kde by jich bylo 100 s potiskem jsem nikdy nevidela.Ja jsem detem taky kupovala stare kostky s obrazky - Snehurka, Ptak Ohnivak, Popelka, Budulinek ale tam jich je max. 24 nebo 30, ted nevim. A priprav se na to, ze jsou docela drahe, nekolik set za jednu sadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
29.10.19 19:27

Asi taky zklamu. Prosla jsem uz hodne e-shopu a hrackarstvi, ale o kostkach s potiskem vim jenom v tech sadach, taky je mame doma. Nikdy jsem nevidela, ze bych jich bylo tak velke mnozstvi v jednom baleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
29.10.19 19:43

@Hoa Mai No pomalu mi docházî, že obrázek ze 100 kusů by asi nebyl tak lehce složitelný, tak je asi blbost tohle vyrábět…takže asi nezbývá než každému říct o kostky a množství už uváží sami podle plánovaných financí. Šlo mi o to, že oba s manželem jsme měli jako centrum pokojíčku prádelní koš plný kostek. Vzor už i tehdy byl ošoupaný a nešlo ani poznat, o co jde, ale kostky jsou nesmrtelné. Dodnes to má tchýně v herně, když jí přijede vnouče. Proto jsem to chtěla trošku obnovit…

@Kosopemi Je to škoda, ale tak víc balení se dá taky sesypat na jednu hromadu no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2255
29.10.19 19:47

Ahoj. Dcera měla rok nedávno, take jsem hledala kostky, ale nejsou. Prostě jen po těch 9ti či 12ti kusech. Je to škoda, taky jsme si hodně hravali s kostkami a chtěla jsem si tak hrát s dcerou. Nakonec jsem zvolila tu sadu i s válečky a dcera nakonec ty válečky zuzla a se zbytkem si stavíme komín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
29.10.19 20:56

@Martha03 Je to hrozná škoda, čuju díru na trhu :think: No asi to musíme ještě probrat, měla jsem očividne nereálnou představu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7062
30.10.19 09:39

@iPodPrd To jste asi meli vic tech obrazkovych sad smichanych dohromady.
Jestli to chces pro male dite, koupila bych spis tu sadu kostky-valecky-strisky bez obrazku. Jednak se ten papir pri nesetrnem zachazeni batolat nici a jednak z toho pak jdou stavet hrady, domecky pod. az je dite trosku vetsi.
Ty obrazkove kostky jsou skvele pro starsi deti, trenuji soustredeni a postreh na detail. Ja teda moc nemusim ty moderni obrazky, proto jsem zkoupila z Aukra ty stare kostky od Kvechove, na kterych jsem vyrostla i ja. Skladaji je muj ctyrlety a sestilety. Obcas je vyuziji i k vztvoreni nejake stavby, ale uz to chce prece jen troche setrnejsi zachazeni, nehazet s nimi, neskrabat po nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2255
30.10.19 10:18
@Hoa Mai píše:
@iPodPrd To jste asi meli vic tech obrazkovych sad smichanych dohromady.
Jestli to chces pro male dite, koupila bych spis tu sadu kostky-valecky-strisky bez obrazku. Jednak se ten papir pri nesetrnem zachazeni batolat nici a jednak z toho pak jdou stavet hrady, domecky pod. az je dite trosku vetsi.
Ty obrazkove kostky jsou skvele pro starsi deti, trenuji soustredeni a postreh na detail. Ja teda moc nemusim ty moderni obrazky, proto jsem zkoupila z Aukra ty stare kostky od Kvechove, na kterych jsem vyrostla i ja. Skladaji je muj ctyrlety a sestilety. Obcas je vyuziji i k vztvoreni nejake stavby, ale uz to chce prece jen troche setrnejsi zachazeni, nehazet s nimi, neskrabat po nich.

Ano to potvrzuji, jak jsem psala brala jsem nakonec tu kombinovanou stříšky, válečky, kostky v přírodním dřevu bez barvy a obrázků. Dostala jsem také kostky od prarodičů dcery jelikož jsem jim také říkala a mám je nakonec schované. Dcera má kousaci období a ač se to nezdá ne všechny ty obrázky jsou na tom natistene s ohledem na malého křečka :lol: takže mi pár hran okousala i s obrázkem než jsem ji to vzala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama