Portál, či diskuze pro kutila

8.4.20 09:58

Stavíme svépomocí

Dobrý den,
neznáte nejaký portál, diskuzi, kde jsou kutilové, lidé, kteří si staví na domě sami?? Na FB mám jednu, ale tam je to spíš fotokoutek, kdy někdo vyfotí hotové dílo, které jim postavila firma a pak je ve vlákně milion příspěvků o tom, jak je to krásné, super, užásné a půlmilion rýpalů jak hnusné to je. :roll: :roll:
Tam se mě nechce vuuubec na nic ptát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22529
8.4.20 10:05

Tak se ptej tady. Víš, kolik nás tady je, co to mají za sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
8.4.20 10:11

@moje_hvězdička My stavěli svépomocí. Jinak myslím portál modrastrecha nebo jak se to jmenuje. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12608
8.4.20 10:22

I my stavíme svépomocí. Doporučuju portál modrastrecha.cz a svepomoci.cz
Modrá střecha je z hodně fotkama a lidi si radí.
Svépomocí mám pocit, že upadá. Hodně lidí končí svoje články u koupi pozemku a pak už nemají čas dál psát na web, nebo se jim už nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775
8.4.20 10:26

Přímo na FB je skupina Stavíme svépomocí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
8.4.20 10:43

Svépomocí. cz taky teď stavíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.20 15:21

Paráda, děkuju, omrknu. :palec:

Ok. Tak třeba - jaké máte podlahy? :D chtěla jsem velkoformátovou dlažbu do všech pokojů, všude stejnou (v zahraničí běžná věc), ale mým otcem - (dvougenerační dům) to bylo sepsuto a já se nechci dohadovat :lol: :lol: potřebujeme něco, co jde delat postupně, na co nemusí být kompletní celá plocha (stavíme za provozu :zed: ). Chtěla bych prostě jen něco pěkného 😊 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.20 15:25

A za 2) Posuvné dveře do zdi

• k čemu slouží to předražené pouzdro do zdi??? Hledala jsem na netu, ale nic jsem nenašla. :nevim:

Příčky mame ze sádrokartonu, vytvořit pojezd ve zdi je jednoduché i bez pouzdra. Jakou má oficiální funkci?? :think: :think: :think:

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22529
8.4.20 17:43

2. Pokud jste si to schopní vyrobit, tak to udělejte. Spousta lidí to neumí, proto kupují hotový výrobek. A dokud nevíš kolik stojí různé atesty a povolení, tak ničemu neříkej předražené. Ono to není jen o materiálu a práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22529
8.4.20 17:48
@moje_hvězdička píše:
Paráda, děkuju, omrknu. :palec:Ok. Tak třeba - jaké máte podlahy? :D chtěla jsem velkoformátovou dlažbu do všech pokojů, všude stejnou (v zahraničí běžná věc), ale mým otcem - (dvougenerační dům) to bylo sepsuto a já se nechci dohadovat :lol: :lol: potřebujeme něco, co jde delat postupně, na co nemusí být kompletní celá plocha (stavíme za provozu :zed: ). Chtěla bych prostě jen něco pěkného 😊 😊 😊

Dlažbu bych všude nedávala, je to tvrdé a trpí nohy. Radši bych všude dřevné podlahy. V zahraničí to tak mají, protože to jsou čuňata a nepřezouvají se, takže se jim to dobře umývá a tvrdá podlaha je jim jedno, když mají boty. Já chci doma chodit jen v ponožkách, takže chci něco měkčího a příjemnějšího. Jestli máte malý děti, tak si nedovedu představit, jak lezou po dlažbě, to si zničí kolena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775
8.4.20 17:57

Já jsem zastánce vinylu. A pouzdra, pokud nejsou vyloženě nutná, bych nedával.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat