Stěhování do Olomouce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 09:20
stěhování do olomouce

Ahoj, chystáme se stěhovat z druhého konce republiky do olomouce, jakou lokalitu zvolit? chceme byt, ale ne panelák.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 09:24

Bytů se staví hromada, lokalita je otázka momentálního vkusu a preferencí. Navíc se časem může změnit - bydleli jsme u polí s výhledem do dálky(přírody). To už pár let není. Nicméně jsem stále spokojena.
Třeba oproti tomu, kde jsem bydlela dříve já, tak nyní mám všechno co potřebujeme v dosahu 5-ti kilometrů a všude tam se dá pěkně dojít pěšky.

Premek_Orac
Závislačka 4387 příspěvků 16.02.17 09:36

Olomouc je moc krásná, tam se budete mít prima.
Nebydlím tam, ale měl jsem se tam před lety přemístit za prací, kteoru jsem nakonec odmítl, protože partnerka by se mnou nemohla jít. Nejvíc se mi líbilo přímo v historické zástavbě v centru. To znamená někde u tří náměstí nebo u Bezručových sadů.
Pokud byste tam nic vhodného nesehnali, pak mi realtivně smysl dávala zástavba směrem na Hodolany, Bělidla anebo na druhou stranu kolem Velkomoravské a Albertova. Ale to už vždy s výhradou. Centrum bylo top.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27331 příspěvků 16.02.17 10:03

Bydlíme přímo v centru… nikam jinam bych v Olomouci do bytu nešla…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 10:27

Taky jsme se přistěhovali do Olomouce z dálky před pár lety, a myslím, že žádná lokalita není vyloženě špatná. Záleží i na tom, jestli máte auto nebo ne - v centru je fajn bydlení, ale s parkováním to je docela hrůza.

L.
(Anonym z důvodu uvedení bydliště)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 12:36

Bydlíme v širším centru a jsme moc spokojení, hned u baráku park, na náměstí 5 minut pěšky. Přímo do centra bych nešla- problém s parkováním a s autem vůbec. Nikdy bych nešla bydlet do lokalit jako je Nový svět a Nové sady. Záleží, co hledáte - byt cihla, nebo panelák, rodinný dům…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 12:47
@Premek_Orac píše:
Olomouc je moc krásná, tam se budete mít prima.
Nebydlím tam, ale měl jsem se tam před lety přemístit za prací, kteoru jsem nakonec odmítl, protože partnerka by se mnou nemohla jít. Nejvíc se mi líbilo přímo v historické zástavbě v centru. To znamená někde u tří náměstí nebo u Bezručových sadů.
Pokud byste tam nic vhodného nesehnali, pak mi realtivně smysl dávala zástavba směrem na Hodolany, Bělidla anebo na druhou stranu kolem Velkomoravské a Albertova. Ale to už vždy s výhradou. Centrum bylo top.

Mě se třeba Hodolany, ani Bělida vůbec nelíbí. Pro mě je to taková ta nehezká šedá průmyslová část za nádražím :nevim: Velkomoravská a Albertova ano, ale pouze směrem blíže k parku. Ten provoz na Velkomoravské je šílený.

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 16.02.17 21:04

Slavonin, neredin,…

Radushina
Stálice 93 příspěvků 17.03.17 17:13

Do Olomouce bych se nestěhovala, ale byla jsem tam několikrát na výletě a je to tam krásné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >