Stejné jméno pro sourozence?

Anonymni
16.8.08 16:24

Stejné jméno pro sourozence?

Ahojky chtěla bych poradit pokud to někdo bude vědět. Naše miminko se narodilo předčasně a bohužel zemřelo, chtěla bych vědět jestli pokud budeme mít druhé se může jmenovat stejným jménem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5439
16.8.08 16:51

Je mi to líto, že miminko umřelo, ale odpovím Ti na otázku. Ano, druhé miminko se může jmenovat stejně. Moje známá to tak udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
16.8.08 20:53

Přesunula jsem do Těhotenství se špatným koncem a moc doufám, že už máte všechno špatné za sebou.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
16.8.08 21:27

ahoj je mi to hrozně moc líto přijmi upřímnou soustrast.
Nám Filípek umřel a nikdy bych nedala stéjné jméno. Nevěděla jsem, že je to, ale možné.

Krásný večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
17.8.08 07:28

Taky jsem nad tím přemýšlela , jestli je to možné…a klidně bych v tvém případě možná stejné jméno dala…jestli ještě smutníte po tom prvním mimískovi, tak by to pak pro vás mohlo být, jako jeho takové pokračování a na to špatné by se rychleji zapomnělo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.8.08 21:42

stejné jméno pro sourozence

ahojky holky tak nám už zemřeli děti 2 jsou pohřbeni a dvojčátka byly brány jako potrat, ted sice ještě smutníme ale pořád doufáme že bude všechno dobré, a že se toho malého drobečka brzo dočkáme, ještě nevím jestli dáme stejné jméno ale říkám si že by ten zemřelí jakoby žil v tom novém sice každý bude v mém srdíčku brán jinak snad by mi to pomohla dát stejné jméno uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
1431
26.8.08 09:33

Dovoluji si napsat svůj nároz k tomu to. Myslím si že je na 100% možné dát stejné jméno sice se nedokáži vžít do této situace u mě se jednalo „pouze“ o zamlklé těhotenství, ale já bych stejné jméno dala určitě jestli se mi podaří otěhotnět znovu asi opět zvážíme stejně jméno jako poprvé.

Příspěvek upraven 14.04.10 v 14:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.9.08 20:05

Podle zákonů ČR smí rodiče znovu pojmenovat své dítě stejným jménem jako jeho zemřelého sourozence. Čili nesmíš mít doma dva živé Pepíky, ale pokud ti jeden Pepča umře a pak se rozhodneš stejné jméno dát dalšímu synovi, právně je to možné. Jediná otázka je, jestli to opravdu udělat chceš. Znám maminky, které to udělaly, i maminky, které to neudělaly. Neexistuje správné a chybné rozhodnutí. Je to jen o tom, jak volí tvoje a tatínkovo srdce.

• Nahlásit
  • Citovat
12170
23.3.13 15:27

Ja osobne prisla o mimi az na konci tehotenstvi (38TT) a tak jsem si ke jmenu miminka udelala silny vztah, protoze jiz od 20 tydne jsem ho tak jmenovala. Dalsi mimi urcite nepojmenuji stejne. kdybych ale o mimi prisla mnohem drive, o stejnem jmenu bych mozna i uvazovala. Nemohu to ovsem rict s jistotou a doufam, ze toto nikdy resit nebudu muset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
31.3.13 18:18

To je zvláštní..myslela jsem že to jde.. znám jednoho chlapa co má asi 20 dětí a všichni synové se jmenují Lojza… :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
31.3.13 18:20
@nikisek7777 píše:
Potřebujete půjčit? Chcete najít úspěšný výdělek na internetu? Nevíte kde? Pak stačí navštívit stránku http://www.finance-pujcky.eu. Zde získáte veškeré informace kolem financí a půjček.

a co takhle strčit si reklamu do prčic? tady se něco řeší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama