Reklama

Šťěňata do výkupu? Zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 15.06.10 13:51
šťěňata do výkupu ??? zkušenosti ???

maminky nemáte někdo zkušenost z odvozem šťěňátek do ,,výkupu,,??? a co je pak s nimi dál ??? máme krásný štěnátka a zatím 3 bez nového majitele…slovo výkup mi však nezní jako správné místo pro krásná šťeňátka :oops: …ale co jinak s nimi ???díky…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 15.06.10 13:56

To si taky rikam,co s tema pejskama pak je.Ja bych to nikdy neudelala

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.06.10 13:59

do výkupu by jsem je nedala, když chci štěˇnata tak až poté když vím, že je budu mít komu dát, pokud se stane omylem a fena čeká štěňátka, scháním rychle někoho, kdo se jich ujme ještě než se narosí, aby jsem to nehonila na poslední chvíli, viděla by jsem to tak, že buď se ti ještě někdo ozve a vezme si je a nebo si je budeš muset nechat- což tě upřímně lituji, máme doma 1 retrívra a sežere za 2 lidi :lol:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.10 14:03

Kloran: to je retrivr???

Réza
Echt Kelišová 9461 příspěvků 15.06.10 14:04

Ahoj Klorane,

já několkrát darovala naše koťátka a vždy se dostala rychle do dobrých rukou. Mohu doporučit web:http://zvirata.xinzerce.cz/psi/
zadáš si tam bezplatně a snadno inzerát, uvedeš kontakt, přidáš fotky pejsků a uvidíš, že se po nich brzo zapráší, jsou krásní, tak hodně štěstí. Do výkupu bych je nedala :-( :nevim:

klorane píše:
maminky nemáte někdo zkušenost z odvozem šťěňátek do ,,výkupu,,??? a co je pak s nimi dál ??? máme krásný štěnátka a zatím 3 bez nového majitele…slovo výkup mi však nezní jako správné místo pro krásná šťeňátka :oops: …ale co jinak s nimi ???díky…

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 15.06.10 14:12

Nebo zkus zlevnit,napsat z rodinných důvodů a uvidíš,že za pár korun si je taky někdo vezme.Do výkupu nedávat,jen to slovo mi nahání husí kůži.Copak by tam s nim pak dělali :cry: :cry:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 15.06.10 14:14

Počti si tady

http://www.cz-pes.cz/…_3296_0.html

Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 15.06.10 14:44

Dej inzeráty na web, vyhledávač ti najde spoustu serverů, doporučuji i sbazar a bazoš, nebo i inzerát do annoncí.
My tu máme takové sobotní trhy, tam občas chodí lidi i se štěňaty a prodají se bez problémů, případně i darují, ale rozhodně se ví kde skončí.

webparazit
Kelišová 7438 příspěvků 15.06.10 15:10

Skoda, ze nebydlim v CR, hned bych si od vas jedno koupila! U nas za retrivra ci labradora bez papiru zaplatime minimalne 500 liber !!!!!!!

Do vykupu bych nedavala, kdo vi, kde pejsci skonci! Jednou jsem videla Na vlastni oci, jak vietnamci berou pejsky z utulku na maso :-( :poblion: :-( :poblion:

korena
Závislačka 4472 příspěvků 15.06.10 15:25

Tak já nevím, ale mě to spíš jak dotaz příjde víc jako vlastní inzerce :lol: Teda , jestli se pletu, tak pardon, ale podle mě, by neměl být problém „udat“ čistokrevná štěňata, zvlášť retrievra :-o Měli jsme křížence a tolik zájemců, že jsme si vybírali. I 2letého psa, které ho si díky moooc „milým“sousedům nakonec mamka nemohla nechat, jsme našli nový domov a zájemců bylo taky kopa. Stejně tak nalezená koťata jsme umístili :nevim: Chce to teda hlavně všude na netu dát inzeráty, do místních sámošek, na Facebook hodit vzkaz,aby se o nich zkrátka vědělo 8-)

Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 15.06.10 15:34

A co je to vlastně za štěňátka?

čiki
Kelišová 7340 příspěvků 15.06.10 15:52

do výkupu jdou na pokusy, nebo do Německa, kde se prodávají na krámě jako housky, spousta jich to nepřežije, radši jim najdi páníky, a příště štěníky neměj, :wink:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 15.06.10 16:13

My když hledali labradora tak jich tam moc nebylo,tedy bez PP a v našem kraji s rozumnou cenou.Určitě brzy někoho seženeš. :wink: Jak jsem psala já bych si je vzala,ale manžel by to asi nepřežil a kdo by to živil… :nevim: :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 20510 příspěvků 1 inzerát 15.06.10 16:21

Před 10 lety některé vývozy do ciziny fungovali tak jak měla. Sourozenci od naší fenečky tam šli a chovatelka říkala, že to má opravdu zjištěné, že jdou do rodin a ne na pokusy. Jak je to ovšem teď netuším a podle těch diskuzí co tu byly odkazy to moc dobře nevypadá.
Opravdu zkus dát inzerát na internet a myslím, že se nějaký nový majitel najde, i když teď v době vysvědčení je sázka do loterie, zda to nebude jen dárek a pobavení na prázdniny.
Doufám, že narazíš na slušné pánečky ti drobci by si je zasloužili.

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 15.06.10 16:40

Jestli máš facebook, tak bych to zkusila přes něj. Kamarádi by to mohli nasdílet na svoje FB a tak by se to hodně rozšířilo a myslím, že by se určitě udala.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >