Štěně dobrmana

11.1.21 11:43

štěně dobrmana

Dobrý den,
chci se vás zeptat, zda nevíte, kde bych mohla momentálně sehnat štěňátko dobrmana? Bohužel nikde nejsou moc k dispozici.
Děkuji moc za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13
11.1.21 11:44

Tak pokud nikde nejsou k dispozici, tak je nejspíš neseženeš. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20440
11.1.21 11:46

@Natalie0337 chovnou stanici a zamluvi další vrh :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
11.1.21 12:06

Je leden, v tuto dobu obvykle štěňata moc nejsou, nejčastěji své vrhy chovné stanice plánují na jaro - léto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20331
11.1.21 12:40

Obeslat chovky a ptat se plánované vrhy a popř si zamluvit stene.

Nase trenerka ted kryla fenu jineho plemene, taky rikala ze je jeste brzo, ale holt kdyz madam hara ted…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
12.1.21 01:08

Mám dobrmánka, ale chovná stanice, odkud mazlík je, už bohužel ukončila činnost, že je to časově moc náročné. 😕

Našla jsem je ale tehdy na facebooku ve skupině o dobrmanech. Jestli máš FB, zkus tam hodit dotaz o plánovaných vrzích a případně si zamluvit štěně už teď předem, u nějakého sympatického chovatele.

Bude to asi chvíli trvat, velká poptávka a málo chovatelských stanic. Dobrman je nicméně super plemeno a vybrala sis dobře. Věrní, temperamentní a milující. 💚

(Když mi ta moje zase překouše nějaký kabel, možná ji daruji za odvoz, ale spíš na to nesázej, mám ji až moc ráda. Před přivezením štěněte domů ale všechny kabely řádně schovej a zabezpeč) 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10032
13.1.21 19:10
@Natalie0337 píše:
Dobrý den,
chci se vás zeptat, zda nevíte, kde bych mohla momentálně sehnat štěňátko dobrmana? Bohužel nikde nejsou moc k dispozici.
Děkuji moc za odpovědi.

Vyber si dobreho chovatele a na stene si pockej, vyplati se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat