Štěněcí granule

835
2.6.13 10:10

Štěněcí granule

Ahoj :D Budeme mít štěndu a chtěla bych se zeptat jakou konkrétně značkou krmíte. Cena by měla být aspoň 800-900,–Kč/10kg - 15kg. Děkuji.

P. S. U nás se tady vzorečky vůbec neprodávají, takže se ptám Vás, jaké granulky vašim štěňátkům nejvíce jedou. Pes není kočka, tak ten asi nebude ohrňovat nos nad miskou, psi většinou prý všechno sežerou, nebo je to naopak? :D
Díky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
281
2.6.13 10:11

My kupujume jedině Pedigree junior :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900
2.6.13 10:15

Já dříve krmila royal canin, pak jsem zjistila že je to pěknej shit a začala jsem dávat taste of the wild což je holistické krmivo velmi kvalitní, cenově si myslím že to tak odpovídá tomu co píšeš. Mají i pro štěnda a objednávám je na spokojenypes.cz kde jsou ceny lepší než v kamenných obchodech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
2.6.13 10:15

No, já bych volila spíše nějaké kvalitnější ;) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
2.6.13 10:16

@mamartina Ano, tyhle granule znám, děkuji, podívám se na spokojeného psa :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7966
2.6.13 10:19

Mě je těch dnešních psů tak líto, v tom, co jedí. Samé granule s kukuřicí, otrubami, pšenicí, max.20% masové směsi a to ještě hydrolyzátu a spousta chemických vitamínů. A za neskutečné prachy…Dříve to nebylo, pes snědl vařené maso s přídavky těstovin, bez náhražek, měl to šťavnaté a ŽIL…na to nemusí žrát sušené otruby.
Měli jsme psa, vašili poctivě kuřecí žaludky, hovězí maso, pes byl spokojen a dožil se krásných 14let. Ale to bylo za revoluce, trh nebyl jen pytle s granulema, které se zapijí vodou.
Chjo, nic na útok na Vás, jen jsem si posteskla, o co i psy na dnešním jídelníčku přišli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
2.6.13 10:24

Arden Grange, veliká spokojenost, i pro štěňata z našeho chovu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
2.6.13 10:25

@pannda Ale existují i bezobilné granule, ve kterých je čisté sušené maso. Taste Of The Wild třeba splňuje tyhle požadavky, který je uvedený výše. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7966
2.6.13 10:32

@Ani123 Já to chápu, ale zase sušené…a zapít vodou, aby to nabylo. Je to o názoru…já bych taky nejedla suchary denně. Prostě dříve psy měli poctivou šťavnatou stravu, po odstavení od matky je nečekali granule…tvaroh, mléko, piškoty, pomalu přechod na vařené maso, zeleninu, těstoviny, rýži.
Psa jsem měla, nikdy nebyl na granulých samotných, na střídačku s konzervma a vařeným pokrmem…I ten poměr živin a vitamínů z přirozené stravy stačil, sem tam vajíčko syrové, pamlsek, tyčinky s obsahem těchto látek…
Prosím neberte mě jako pohrdání, to ne, jen jsem si nedávno takto posteskla u kamarádky, která si dovezlla štěně a hned nájela na granule, a pes je má nasypané celý den…Podle mě by měl mít různorodější stravu, a příděly dle dávek denně, ne krmivo přístupné celý den. Takže mě to udivilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
2.6.13 10:39

Nutram puppy…zadny sracky typu pedigree, royal, eukanuba a hills bych nedala
hodne si lidi chvali i Taste of the wild, to je uplne bez obilovin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
2.6.13 10:40

@Ani123 krmíme Arden Grange a naprostá spokojenost. Začali jsem s nima na radu chovatelky a fence granule dobře sedly má po nich krásnou srst a žádné zažívací problémy.
Zkoušeli jsem i barking heads a ty teda fenku nenadchly. Jako z hladu je nakonec sežere, ale že by se do nich pustila s chutí se říct nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
2.6.13 10:41
@pannda píše:
@Ani123 Já to chápu, ale zase sušené…a zapít vodou, aby to nabylo. Je to o názoru…já bych taky nejedla suchary denně. Prostě dříve psy měli poctivou šťavnatou stravu, po odstavení od matky je nečekali granule…tvaroh, mléko, piškoty, pomalu přechod na vařené maso, zeleninu, těstoviny, rýži.
Psa jsem měla, nikdy nebyl na granulých samotných, na střídačku s konzervma a vařeným pokrmem…I ten poměr živin a vitamínů z přirozené stravy stačil, sem tam vajíčko syrové, pamlsek, tyčinky s obsahem těchto látek…
Prosím neberte mě jako pohrdání, to ne, jen jsem si nedávno takto posteskla u kamarádky, která si dovezlla štěně a hned nájela na granule, a pes je má nasypané celý den…Podle mě by měl mít různorodější stravu, a příděly dle dávek denně, ne krmivo přístupné celý den. Takže mě to udivilo.

kdyz na tomhle cloveku zalezi, tak dava maso :-) mne treba ve ctvrtek dorazi asi 60 kilo masa pro milacky, to si smaknou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7966
2.6.13 10:53

@careynka jo, tak to uznávám…střídat pestrost stravy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
2.6.13 10:59

My dáváme jednou denně granule FirstMate a jednou denně syrové maso :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
2.6.13 11:49

Ovčouni mají Taste of the Wild… :) a malý psiska Nutra gold :)
U nás žrala Taste i kočka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat