Sterilizační tablety Milton

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 11.09.10 20:28
Sterilizační tablety Milton

Maminky, mám na vás prosbu :-) ..
Máte některá zkušenost s používáním sterilizačních tablet Milton?

Myslím včera jsem si zakládala diskuzi o usazeninách na cykloláhvích, ve kterých dávám pití dětem ven.

Nevíte, jestli by tyto tablety mohly lahve těch usazenin, na kterých by brzy vznikla plíseň, zbavit? Jestli působí i na usazeniny? Abych je nemusela máčet do Sava? Vím, že to pravděpodobně neškodí, ale asi bych z těch tablet určených přímo na sterilizaci dětských potřeb měla „lepší pocit“, ale abych nekupovala zajíce v pytli :nevim:

Díky za případnou odpověď, zkušenost.

Reakce:
Tinuvien
Generální žvanilka 23161 příspěvků 11.09.10 20:31

To nevím, mám je na sterilizaci kalíšku. :think:
Ale Savem určitě škodu nenaděláš, leje se i do studny na sterilizaci vody, nebo do bazénu. Když to potom důkladně vypláchneš, melo by to být ok.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 11.09.10 20:55

obcas s tim taky proplachujeme cyklolahve - tema tabletama…a jeste je na usazeniny dobra ryza :wink:

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 11.09.10 21:06

Díky za reakce :kytka:

Tinuvien, vím, že Savo by nemělo škodit. Nám tím mamka taky desinfikovala kde co. Od hraček až po láhve na pití do školy :-) Tak nějak mi vadí ten smrad a to, že je to agresivní prostředek, potom to děti budou strkat do pusy. Ale jak mi někdo psal v předchozí diskuzi, i to miminko z reklamy strkalo hračky ze Sava do pusy. Asi jsem nějak zblblá moderní dobou a možnostmi nebo co :think: :lol:

Mikito, rýže? Jak jako?Syrová, vařená, nějak nasypat? Ty láhve nejdou vyčistit ničím, ani drsným kartáčem na láhve :mrgreen: Jinak na běžné usazeniny např. od čaje používám sůl - čistím tak hrnky i konvice, funguje to :-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 11.09.10 21:20

jani takovy ty babsky rady co docela fungujou…nasypat bilou ryzi s octem (nekdo dela aji s vodou)…obcas protrepat..nechat chvilu pusobit a je to cisty…
podobne pusobi prasek do peciva…zalit ho horkou vodou..nechat pul hodky a mas to cisty :palec:

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 11.09.10 21:22

Miki, díky :kytka: Vyzkouším to, ale pochybuju, že to pustí. Už s tím bojujem asi 14 dní, stejně tolik od toho, co ty láhve byly úplně nové :mrgreen:

Polin
Kecalka 381 příspěvků 11.09.10 21:50

Já čistím lahve Corega tabs, co je na protézy. Nejde cítit tou protivnou desinfekcí, ale mentolem. Jsem spokojená, zatím krásně zabraly.

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 11.09.10 21:51

Tak já je používám a jsem s nima maximálně spokojená.S u­sazeninama s nima nemám zkušenost, ale myslím, že by byly dobrý i na ně.Nehledě na to, že jsou účinný na všechny možný breberky co existujou. :-)

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 16.09.10 21:24

Tablety jsem koupila. Co se týče „vůně“, je to jako savo v prášku :lol: Ale mám z toho lepší pocit, je přímo určené na kojenecké hračky a potřeby. Ty cykloláhve to vyčistilo téměř dokonale. Pomohla jsem tomu kartáčkem na láhve a vyčistila vršek.

Potom jsem ještě koupila Savo Prim a tam je taky napsané, že je možné desinfikovat vše, ale co příjde do kontaktu s ústy, máčet potom půlhodinku v čisté vodě.

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 17.09.10 00:21

Tak super, že to zabralo. :palec: Když je potřeba udělám roztok a pak do něj nahážu co se dá. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >