Stimulace IVF bez OHSS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:47
Stimulace ivf bez ohss

Hezký den, dámy,
momentálně podstupuji stimulaci k ivf (proto raději anonymně). Chci se zeptat, zda je zde někdo z vás, kdo vůbec během stimulace nebo po opu nezačil hyperstimulační syndrom? Děkuji. Bojím se toho všeho jak čert kříže.

Přečtěte si článek: Umělé oplodnění

Reakce:
beneskat
Stálice 74 příspěvků 13.08.18 16:21

Ahoj, jasně. Měla jsem ale za to, že OHHS není častější než hladký průběh? Nicméně já měla poprvé 24 a podruhé 56 oocytů a nic, podruhé si mě akorát pohlídali a nechali mě tam o dvě hoďky déle na kapačkách, aby tomu předešli :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 16:21

Já jsem měla stimulaci uplně pohodovou, kdybych si nepíchala injekce, tak ani nevím, že se něco děje. Po OPU mě jen trochu bolelo břicho, ale trvalo to jen den a vše bylo ok. Jen jsem preventivně hodně pila a cpala se proteinem.

Euforia
Kecalka 206 příspěvků 13.08.18 16:22

Ja zadny ohss nemela :) bylo odebrano 16 vajicek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 16:41

Holky, jste zlaté. Já momentálně stimuluji 5. den a zatím vše ok. Nic mi není. Ale stačí mi si přečíst o bolestech břicha, zvraceni, vodě v břiše, třítýdenním pobytu v nemocnici po opu a už se kácím (zakladatelka)

Janli
Kelišová 6798 příspěvků 13.08.18 16:48

Buď v klidu, není to tak běžná komplikace. Já zvládla celou stimulaci bez jakýchkoliv problémů a to jsem měla 300jednotek gonalu celou dobu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 16:49

Taky stimuluju Gonalem a mám krátký protokol. Zítra první utz.

ugluk
Hvězda diskuse 44118 příspěvků 13.08.18 17:07

Většina žen ho nezažije a z těch, co ano, jich má většina mírný průběh. Takže to chce sledovat a zpozornět, pokud by bylo na ultrazvuku folikulů moc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 17:10

Zatím nic nepocituju, mam pocit, že mi zitra v CAR řeknou, že se mi zatím žádné folikuly nevytvářejí.

ugluk
Hvězda diskuse 44118 příspěvků 13.08.18 17:21

No, bát se OHSS a zároveň, že nic nenaroste, je trochu nesmysl :) Zítra uvidíš, držím palce ;)

Janli
Kelišová 6798 příspěvků 13.08.18 17:23

Taky jsem nic necítila a bylo jich devět.

Tejii16
Kecalka 134 příspěvků 13.08.18 17:56
@Anonymní píše:
Zatím nic nepocituju, mam pocit, že mi zitra v CAR řeknou, že se mi zatím žádné folikuly nevytvářejí.

Taky jsem nic necítila a měla jsem jich 12.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 15:59

Holky, tak nakonec 30 vajíček, opu dneska, takže můj pekelný strach z ohss přetrvává :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >