Stimulace IVF bez OHSS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:47
Stimulace ivf bez ohss

Hezký den, dámy,
momentálně podstupuji stimulaci k ivf (proto raději anonymně). Chci se zeptat, zda je zde někdo z vás, kdo vůbec během stimulace nebo po opu nezačil hyperstimulační syndrom? Děkuji. Bojím se toho všeho jak čert kříže.

Přečtěte si článek: Umělé oplodnění

Reakce:

beneskat
Stálice 68 příspěvků 13.08.18 16:21

Ahoj, jasně. Měla jsem ale za to, že OHHS není častější než hladký průběh? Nicméně já měla poprvé 24 a podruhé 56 oocytů a nic, podruhé si mě akorát pohlídali a nechali mě tam o dvě hoďky déle na kapačkách, aby tomu předešli :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 16:21

Já jsem měla stimulaci uplně pohodovou, kdybych si nepíchala injekce, tak ani nevím, že se něco děje. Po OPU mě jen trochu bolelo břicho, ale trvalo to jen den a vše bylo ok. Jen jsem preventivně hodně pila a cpala se proteinem.

Euforia
Kecalka 178 příspěvků 13.08.18 16:22

Ja zadny ohss nemela :) bylo odebrano 16 vajicek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 16:41

Holky, jste zlaté. Já momentálně stimuluji 5. den a zatím vše ok. Nic mi není. Ale stačí mi si přečíst o bolestech břicha, zvraceni, vodě v břiše, třítýdenním pobytu v nemocnici po opu a už se kácím (zakladatelka)

Janli
Kelišová 5959 příspěvků 9 inzerátů 13.08.18 16:48

Buď v klidu, není to tak běžná komplikace. Já zvládla celou stimulaci bez jakýchkoliv problémů a to jsem měla 300jednotek gonalu celou dobu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 16:49

Taky stimuluju Gonalem a mám krátký protokol. Zítra první utz.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43018 příspěvků 13.08.18 17:07

Většina žen ho nezažije a z těch, co ano, jich má většina mírný průběh. Takže to chce sledovat a zpozornět, pokud by bylo na ultrazvuku folikulů moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 17:10

Zatím nic nepocituju, mam pocit, že mi zitra v CAR řeknou, že se mi zatím žádné folikuly nevytvářejí.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43018 příspěvků 13.08.18 17:21

No, bát se OHSS a zároveň, že nic nenaroste, je trochu nesmysl :) Zítra uvidíš, držím palce ;)

Janli
Kelišová 5959 příspěvků 9 inzerátů 13.08.18 17:23

Taky jsem nic necítila a bylo jich devět.

Tejii16
Kecalka 118 příspěvků 13.08.18 17:56
@Anonymní píše:
Zatím nic nepocituju, mam pocit, že mi zitra v CAR řeknou, že se mi zatím žádné folikuly nevytvářejí.

Taky jsem nic necítila a měla jsem jich 12.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 15:59

Holky, tak nakonec 30 vajíček, opu dneska, takže můj pekelný strach z ohss přetrvává :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >