Stodette

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Píťulka
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 05.09.09 14:45
Stodette

Ahoj,
jaké máte zkušenosti s hormonální antikoncepcí Stodette?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nikitenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.10 18:21

Mám ji už rok a zatím vše ok záleží jak kom to vyhovuje

Iviiisek
Nováček 9 příspěvků 09.01.12 15:02

já ji beru 4.den a zatím v pohodě:-) tak snad to tak i zůstane ;-)

tam321
Stálice 59 příspěvků 30.04.12 13:19

Prosím jaké máte zkušenosti? (tloustnutí, migrény, popř. jiné vedlejší účinky…)díky

Iviiiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.12 19:07

já ji beru už od Ledna a zatím dobré, ikdyž jak dobírám platíčko, tak su přecitlivělejší,ale to asi není těma práškama, ale mnou :D :D Fakt si je nemožu vynachválit, jsem spokojená :-)

Iviiisek
Nováček 9 příspěvků 01.05.12 19:10

a vůbec mi nepříjde, že bych nějak přibrala. Váha mi furt skáče +- 3 až 4 kg
Omlouvám se, ten příspěvek nad tím je taky ode mně :)

tam321
Stálice 59 příspěvků 01.05.12 19:22

No já začnu brát teďkan Deylette, ale sestře doktor předepsal Stodette, tak jsem byla zvědavá jaké s ním mají ostatní zkušenosti. Protože já za své dala 750,–, a sestra 450,– to je rozdíl :lol: děkuji A co chuť na sex, já měla po Minisistonu na bodu mrazu?

Iviiisek
Nováček 9 příspěvků 01.05.12 19:26

U mě chuť na sex rozhodně nezmizela, spíš přibyla :D :D

tam321
Stálice 59 příspěvků 01.05.12 20:28

Tak to bude mít sestřička radost, i když říká že jí má narozdávání :P :lol:

Jaňulka 89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.13 10:30
@Iviiiii píše:
já ji beru už od Ledna a zatím dobré, ikdyž jak dobírám platíčko, tak su přecitlivělejší,ale to asi není těma práškama, ale mnou :D :D Fakt si je nemožu vynachválit, jsem spokojená :-)

Já taky jak dobíram plato tak jsem citlivější, hadavá a zda se mě že i přibiram. :-( :,(

prcekniky
Závislačka 3367 příspěvků 15.08.13 13:18

Já jsem po vysazení hubnula :mavam:

mihina
Nováček 1 příspěvek 18.04.14 17:29
Moje zkušenost

Dobrý den,
také se s Vámi podělím o mé zkušenosti.
Já jsem brala HA Stodette 5 let. První tři roky sem si žádný vedlejší účinky neuvědomovala. Až poté jsem začla mít velmi bolestivou menstruaci, dokonce jsem musela přestat používat tampony. Poslední dobou jsem měla velmi bolestivě citlivá prsa. A přibírala jsem každý rok cca 5 kg. Myslela jsem, že je to tím, že jsem ve vývinu. Ale po tom, co jsem si přečetla tuto diskuzi, si myslím, že je to HA.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 09.06.16 06:31

Zdravím všechny, a mám dotaz: chystám se po 5 letech vysadit antikoncepci stodette. A novou HA už napsat nechci.
Jak jste dopadly po vysazení? Zhubly jste? Přibrali jste? Měli jste výskyt akné?

Dík za info.

Nora2
Kecalka 131 příspěvků 13.02.18 15:30
Stodette

Ahoj:)
Příští týden mám začít brát hormonální antikoncepci Stodette. Je to moje první HA a chtěla bych se na něco zeptat.

Začnu tedy brát první den menstruace - tzn. ten den, kdy začnu doopravdy krvácet? Mám totiž den nebo dva před menstruaci takový lehký hnědý výtok.

Dále, po dobrání těch 21 prášku si mám dát 7 denní pauzu, tzn. když začnu brát 21.2. tak 20.3. doberu platicko a 27.3. si už zase beru prášek nebo až 28?

Je dobře ji brát ráno nebo večer? Kdy je lepší doba? Jakou s tím máte zkušenost nebo co doporučujete?

Jinak děkuji předem za odpovědi, vím, že bych se mohla ptát doktora, ale má dlouho objednací lhůty a navíc jsem tam minule mesice byla pořád, tak ho nechci otravovat s takovými hloupostmi.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12265 příspěvků 13.02.18 15:52

.omyl

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >