Stolice u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 12:34
Stolice u ročního dítěte

Dobrý den nemáte někdo zkušenost s tím že roční dítě má pořád tekutou stolici? Je to asi 14 dní co má dcera opravdu stolici jako malé miminko i když normálně jí. Myslíte že mám plašit u dr nebo je to normální? Kaká 1-2× denně nebo obden ale vždycky to má úplně všude a pořád prevlekam body i tepláčky :zed: nebo mám zkusit třeba černé uhlí jestli se to nezlepší? Dekuji

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 286 příspěvků 07.01.19 13:40

Ale průjem to není, ne? Nemůže to mít k zoubkům? U dcery jsem to měla také, dokonce jsem to i říkala doktorce, udělala výtěr a nic tam nebylo. Nyní jí jsou 4 roky a je to v pohodě. Rok a půl starý syn to má také, ale už to nehrotím… Teploty nemá, jí normálně,… Jestli chcete zkuste jí dát nějaká probiotika, jestli se něco nezmění. Pokud ale nemá jiné problémy (horečka, nenormální barva stolice, atypický zápach), tak bych s tím k doktorce neplašila.

Matylda22
Stálice 55 příspěvků 07.01.19 14:17

Me by nazory taky zajimaly, mam doma totiz to samy, malej ma 13 mesicu uz asi 2 mesice taky ma porad ridkou stolici, protykalo to porad pres plinky. Koupila jsem ty plenkovy kalhotky, jak maji kolem pasu gumu, tak to tricko vetsinou zachranim :-D Ale jinak taky moc nevim co s tim, prujem to neni, zuby mu rostou tak nejak permanentne, tak nevim jestli to je tim, spis asi ne. Ale jinak mu nic neni, je zdravej jako rybicka, takze k doktorce se zatim kvuli tomu asi nechystam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:33

@Matylda22 presne tak no, má to už déle a zoubky jestli rostou nevím, vždycky jen objevím nový :lol: jí normálně (takže hodně :lol:) teploty nemá, je spokojená, směje se.. tak to asi nebudu řešit a zmíním se u dr až půjdem na očkování nebo kontrolu :think: A ty plenky zkusím teda taky, už mě štve jak pořád Peru posrany oblečení :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >