Nevíte co to může být?? Malej to má pouze za jedním ouškem.

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
170589
Nováček 2 příspěvky 05.01.19 23:25
Nevíte co to může být??Malej to má pouze za jedním ouškem.

Nevíte co to je? Malej nevypada že by ho to nějak bolelo…
Je to zarudle…teplé to není…teče z toho takovej maz… :think:

Reakce:
Purkym
Povídálka 41 příspěvků 05.01.19 23:27

:think: co doktor?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 23:27

To netuším,chudáček malinkej :-(Určitě k doktorovi.

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 05.01.19 23:28

Nekollik dní bych mazala framykoinem. Pokud by se to nezlepšilo nebo vrátilo, šla bych ns kožní.

Janli
Kelišová 6804 příspěvků 05.01.19 23:37

Dcerka tohle mívá v záhybech pod krkem, je to nejspíš plísňového původu. Používám na to Imazol krémpasta a kombinuju se Sudokrémem. Na framykoin bych byla opatrná, pokud je to skutečně plíseň, ošklivě by se to rozjelo. Nejlepší bude skočit za dětskou lékařkou ať se na to koukne a diagnózu udělá ona. Domácí pokusy o léčení by nemusely dopadnout dobře.

AnastazieB
Echt Kelišová 8457 příspěvků 05.01.19 23:38

Zkusila bych to vysušit hodně silným čajem a pak promazávat něčím mastným. A dávala bych pozor po koupání, aby se to místo dobře vysušilo, aby tam nezůstávala vlhkost.

Tichošlápek
Extra třída :D 11529 příspěvků 05.01.19 23:38

Vypadá to zanicene, určitě v pondělí k dr a zítra bych omyvala hermankem, pokud nemáš framykoin, tak jen nechala na vzduchu.

Rezii
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.01.19 23:39

Nechci strašit ale syn měl mastoiditidu v roce a nevypadalo to úplně nepodobně. Běžte k lékaři.

Tarinka
Echt Kelišová 8268 příspěvků 05.01.19 23:45

Ta zluta krusta… prijde mi to jako impetigo.

Moise
Hvězda diskuse 37649 příspěvků 18 inzerátů 06.01.19 00:09

@170589 moje dítě tohle mívá taky. Praskne jí kůže v ohybu a vytéká z toho takový žlutý hnis a okolí je červené. Zdá se mi to stejné. Podle naší dr. je to projev ekzému související zřejmě se stafylokokem, kterého má. Čas od času se jí to objeví a poměrně rychle to mizí. Naučila jsem se to místo umýt a po každém koupání pořádně vysušit. V takovémto stádiu to chce antibiotickou mast, pak jen promazávat něčím mastným. Framykoin bych na to určitě sama od sebe nemazala, já mám pocit, že jsme měli něco jiného určeného přímo na ekzémy.. max bych zkusila ten heřmánek, tím se asi nic zkazit nedá

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 06.01.19 00:14

já tohle mívala celý dětství, průběžně se to objevovalo a zase mizelo. Pamatuju si, že mi to máma mazala kdečím, nejvíc pomáhala propolisová tinktura.
Můj osobní tip dnes je, že to byl exém, kterej se zanítil (dostaly se do něj kvasinky nebo tak něco, nebo se to zapařovalo tím, že se to po koupání dostatečně nevysušilo), zašla bych s tím na kožní.

luca241
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 06.01.19 01:37
@170589 píše:
Nevíte co to je? Malej nevypada že by ho to nějak bolelo…
Je to zarudle…teplé to není…teče z toho takovej maz… :think:

Můj celoživotní problém .můj tip je atop nebo seborea.Ma to škaredé .zajdi na kožní.do té doby bych já osobně na to placla sudokrem v kombinaci s kalciovou masti. :nevim:

cverunka
Závislačka 2705 příspěvků 06.01.19 08:13

Já bych zkusila taky ten Imazol. Vypadá to na něco jako plíseň. Imazol asi nic nezkazís, pěkně vysušuje právě tyhle mokvave vyrážky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >