Stolní hra Rozhýbej svůj jazýček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaanaT
Stálice 58 příspěvků 12.09.19 17:11
Stolní hra rozhybej svůj jazycek

Dobry den, máte zkušenosti prosím s touto hrou? Má cenu ji kupovat pro pětiletého syna? Dekuji

Reakce:
Hoa Mai
Kelišová 6748 příspěvků 14 inzerátů 12.09.19 17:46

Pripojim se k dotazu, take me zajima. Mam cerstve ctyrleteho syna, neumi uz jen r a ř. Starsi syn (necelych 6 let) umi vse perfektne, ale rad mladsimu s nacvikem vyslovnosti pomaha. Oba bavi stolni hry. Mohlo by to pro ne byt zajimave?

Zabza2
Kecalka 134 příspěvků 12.09.19 22:25

Já ji kdysi koupila, ještě tenkrát za to chtěli daleko víc peněz než teď. Za mě to cenu nemá, nás to nijak neoslnilo. Pokud byste přesto měli o hru zájem a byli byste z Prahy, odprodám ji za nějakou rozumnou cenu.

Jinak raději dělat cvičení od logopedky a snažit se to pojmout hrou. Děti si mohou tahat úkoly, házet kostkou a postupovat figurkou po slovech, pokaždé něco jiného.

krukynka
Kecalka 299 příspěvků 13.09.19 09:21

Také to naše děti nezaujalo :angry: zatím ji mám schovanou a čekám až budou trochu starší (teď čerstvé 4) A hlavně se dvemi dětmi mi přišlo že je tam příliš mnoho pravidel a ani jsem to nestihla rozlouskat, hra byla rozhazena a z kartiček cesta pro autíčka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tey14
Nováček 8 příspěvků 15.09.19 11:15

Za mě zbytečné. Taky nezaujalo :nevim: A přikláním se k tomu, co píše Zabza2

aknah31
Neúnavná pisatelka 15711 příspěvků 15.09.19 21:10

U nas taky nezaujalo a to jedeme logo dennodenně. Po par tydnech jsem ji prodala.

Raději udelat cvičení od logopedky a po te si zahrát peknou společenskou hru, ktera deti bavi:thumbsup:

Váš příspěvek
Reklama