Strach ze zdravotních obtíží v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 12:58
Strach co bude

Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale prostě musím :oops: Chci vás poprosit o neutrální názor(ne jak moje rodina-vše je v pořádku, neboooj) a nebo o vaši zkušenost. Minulý týden mě dost bolel podbřišek, a na záchodě jsem utřela malinkaté špinění…šla jsem k doktorovi, řekla mu to, vyšetřil mě, na čípku nic nenašel, možná jen, že trošičku je placenta níž…Jsem v 18.týdnu, zkontroloval i plod, změřil jak pravidelně bije srdíčko a říkal, že je všechno tak jak má být… Na to bolení podbříšku mi dal hořčík, předepsal i utrogestan a na to špinění, popř. výtok, maxmiror 500. Začla jsem vše poctivě užívat a hned po 2dnech jsem cítila úlevu, podbříšek už nebolí, cítím se fajn, dá se říct, že už mě nic netrápí…Ale mám blbej pocit… Myslíte, že je všechno v pořádku? Nebo že je možný, že můžu potratit? Ach jo :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 13:01

Stalo se mi něco podobného a zatím je vše v pořádku :hug: dokonce jsem ani Utrogestan nedostala, byl to hematom nejspíš :*

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 06.10.14 13:02

Na 99,9% bude vše ok :kytka:

kopretina79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 13:02

Lékař řekl, že je v pořádku, tak bych mu věřila :kytka:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 06.10.14 13:02

Potrat je mozny kdykpliv u kohokoliv bohuzel to nijak neovlivnis.
Ale pokud si byla u lekare a ten ti toto rekl bud v klidu on tomu prece rozumi.

portia
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 06.10.14 13:04

Mě bolel podbřišek celý první trimestr, souviselo to z roztahováním dělohy. Pokud ti lékař řekl, že je vše ok, tak mu věř ;) pro tebe je teď nejdůležitější přestat se přehnaně sledovat a uklidnit se. prostě si hoď nožky hore a užívej si těhotenství (teda, pokud ti není zle od žaludku :? ;) )
:hug:

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 06.10.14 13:06

Klid :kytka: Já jela do nemocnice, krev až po kolena k tomu bolesti. Byla jsem na kapačkách a teď to tady na mě držkuje v těžké pubertě.
Takže neplaš, dneska už je medicína na takové úrovni, že zachránit lze cokoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 13:08

Holky, všem vám strašně děkuju za podporu :hug: Ten strach je strašnej… Mě zatím ani nijak extra neroste břicho, je to jedno s druhým a pak se člověk nemá bát :roll: Ale hodím se do klidu a snad to dopadne! Díky :kytka:

stampulka
Závislačka 3192 příspěvků 06.10.14 13:11

Ahoj. Nic si nenamlouvej. Doktor rekl v potadku, tak je vse v poradku. Bud rada, ze to rekl a tes se na miminko. Stat se samozrejme muze vzdy neco, ale ty jsi po kontrole, ktera dopadla dobre, tak si uzovej dobre zpravy :srdce:.

mojmira
Hvězda diskuse 77475 příspěvků 06.10.14 13:12

Mě celých 9měsíců šíleně bolel podbříšek v době, kdy jsem měla mít menstruaci.

LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 06.10.14 13:15

Ahoj, já jsem se taky pořád klepala…minulý týden hotový záchvat hysterie (a to mám naprosto bezproblémové těhotenství), tak jsem si „vydupala“ nadstandartní ultrazvuk u svého super doktora, kde mi všechno ukázal, pustil srdíčko a jsem klidnější. Do té doby jsem taky nevěřila, že tam fakt mimčo je. Neříká, že jsem si vším jistá, pokazit se může cokoliv a kdykoliv, ale strach mimču nepomůže. Neboj se a určitě bude všechno v pořádku :hug:
Ještě počkám na UTZ ve 20.tt a pak konečně začnu pomalu nakupovat výbavičku :)

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 06.10.14 13:45

Já si říkala celé těhotenství, že kdo vymyslel tu blbost, že je to nejkrásnější období v životě matky, tak že to nebyl ženská. Bolelo mě kdeco a takový ten pocit na menstruaci jsem měla taky hodně často.

No, hlídej se, ale zase neblbni, dítě roste, mění se ti tělo, to je taky prostě znát nejen že se ti mění proporce.

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 06.10.14 13:49

Poslyš, nejsem teda gynekolog, ale Utrogestan se může jen v prvním trimestru, ne? :think:
http://www.lekarna.cz/…-30x100mg-1/ …dole v upozornění
(já ho měla taky, ale ve 12tt mi byl vysazen, chválabohu teda, sic mi po něm bylo pekelně zle :poblion: )

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 06.10.14 14:30
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale prostě musím :oops: Chci vás poprosit o neutrální názor(ne jak moje rodina-vše je v pořádku, neboooj) a nebo o vaši zkušenost. Minulý týden mě dost bolel podbřišek, a na záchodě jsem utřela malinkaté špinění…šla jsem k doktorovi, řekla mu to, vyšetřil mě, na čípku nic nenašel, možná jen, že trošičku je placenta níž…Jsem v 18.týdnu, zkontroloval i plod, změřil jak pravidelně bije srdíčko a říkal, že je všechno tak jak má být… Na to bolení podbříšku mi dal hořčík, předepsal i utrogestan a na to špinění, popř. výtok, maxmiror 500. Začla jsem vše poctivě užívat a hned po 2dnech jsem cítila úlevu, podbříšek už nebolí, cítím se fajn, dá se říct, že už mě nic netrápí…Ale mám blbej pocit… Myslíte, že je všechno v pořádku? Nebo že je možný, že můžu potratit? Ach jo :(

já špinila od 8tt do 24tt, hodně často. Malýmu je už 10měsíců, vše bylo OK. Prý to bylo podrážděním čípku, který je v těhiotenství dost často překrvený
Bolest podbřišku je v těhotenství normální - zvětšuje se děloha, natahují se vazy…

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 06.10.14 14:31
@BellinkaX píše:
Poslyš, nejsem teda gynekolog, ale Utrogestan se může jen v prvním trimestru, ne? :think:
http://www.lekarna.cz/…-30x100mg-1/ …dole v upozornění
(já ho měla taky, ale ve 12tt mi byl vysazen, chválabohu teda, sic mi po něm bylo pekelně zle :poblion: )

co vím, dává se běžně i v pozdějším těhotenství :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >