Reklama

Strach s cisaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 06.11.10 14:34
strach s cisaře

:cry: Ahoj zrdavim všechny maminky i nemaminky nevím zda toto je dobre tema zda se to tady hodí ale ja mam zitra nastupovat do nemocnice k planovanemu cisaří ktery mi bude proveden v ponděli vím že o cisaři už tady padlo hodně temat a diskusi ale je tu někdo kdo by mě mohl trochu uklidnit a podpořit ja mam stoho cisaře stašný strach od pátku nejím a nespim jaky mam stoho pondělka strach budu při vědomi ani nevím z čeho mam takovy strach ale ja se hrozně bojim a to už jsem jeden cisař podstoupila před 5 lety myslite si že ten druhy bude třeba rychlejší lepší ja jsem sice komplikace neměla ale malí měl jak ho tahali tak si loknul krve a musel do inkubatoru na vysoušení plice a ja mam strach aby se jim to zase nestalo celkově mam strach s toho zakroku moc se bojim a nevím čeho budu rada za každou podporu děkuji amilie :cry:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 06.11.10 14:40

Ahoj,vůbec se neboj,já měla taky plánovaného císaře,a vše proběhlo v max. klidu a pohodě.Vše bylo hotovo sakum prdum do 45 min.Toho císaře jsi asi měla akutního,ne?

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.10 14:48

Taky jsem rodila císařem a zní to sice divně, ale nemůžu si ho vynachválit :-)

Nemáš se čeho bát, já bych se bála spíš klasického porodu…

Čeká tě nepříjemná rekonvalescence, ale je to už podruhé, takže asi i to bude lepší - říká se, že v místě řezu se naruší nervy a další císař díky tomu bolí o moc méně.

O miminko se neboj, jsou to odborníci a určitě nic nepodcení - za pár hodin to máš za sebou a budeš si užívat miminka :srdce: držím palce, ať je mimčo zdravé a ty se neboj, ale těš :srdce:

momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 06.11.10 14:51
xxZuzana píše:
Taky jsem rodila císařem a zní to sice divně, ale nemůžu si ho vynachválit :-)

Nemáš se čeho bát, já bych se bála spíš klasického porodu…

Čeká tě nepříjemná rekonvalescence, ale je to už podruhé, takže asi i to bude lepší - říká se, že v místě řezu se naruší nervy a další císař díky tomu bolí o moc méně.

O miminko se neboj, jsou to odborníci a určitě nic nepodcení - za pár hodin to máš za sebou a budeš si užívat miminka :srdce: držím palce, ať je mimčo zdravé a ty se neboj, ale těš :srdce:

Já si ho také nemůžu vynachválit.Nulové bolesti a komplikace.A hlavně vše v klidu.Kojení bez problémů.

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.10 14:57

Čeho se bojíš? běží tu diskuse, kde si většina holek stěžuje, že nemohli rodit císařem a že celebrity mají v tomto protekci, bud ráda,co by za to jiné daly :roll:

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 06.11.10 15:04

Také bych bývala brala císaře než „přirozený“ porod,který jsem měla.Díky mé rotované pánvi to vypadalo,že se mimčo nevyndá.
Jediné,čeho bych se bála,tak to by byla bolest při císaři.Nevím proč,bolet by to nemělo,ale asi spíše ten pocit,že řežou v břiše,tak aby to nezačalo bolet.Ale pokud toto není vyloženě tvoje obava,tak se neboj.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 06.11.10 15:06

Ahoj toho porvniho jsem neměla vubec akutniho byl taky planovanej a přesto malemu museli vysušovat plici nevím jak se to stalo puze mi řekli že se moc rychle dral ven a proto se nalokal krve ja mam přišerny strach

momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 06.11.10 15:07
lasička1 píše:
Také bych bývala brala císaře než „přirozený“ porod,který jsem měla.Díky mé rotované pánvi to vypadalo,že se mimčo nevyndá.
Jediné,čeho bych se bála,tak to by byla bolest při císaři.Nevím proč,bolet by to nemělo,ale asi spíše ten pocit,že řežou v břiše,tak aby to nezačalo bolet.Ale pokud toto není vyloženě tvoje obava,tak se neboj.

Nebolí to.Při spinálu je vše od pasu necitlivé.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 06.11.10 15:08

:srdce: mužu se zeptat jak jste leželi na jipce jak jste to tam přežili až do druheho dne :think:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 06.11.10 15:10

ja budu mit svodnou anestezie nevím jaka to je jestlý se podoba spinalu nebo je to něco jineho ale tež se napichava do pateře do nervu nebo tak něco doufam že nic neucitim

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 06.11.10 15:39

Ahoj, taky jsem z něho měla šílený strach, jenže nebyl plánovaný. Nejdřív jsem si myslela, že budu rodit normálně a i oni to tak chtěli, ale okolnosti to nedovolily a tak jsem ho musela podstoupit. Předtím mi říkali, že jakmile bude mít malý víc než 3,5 kg, tak že normálně neporodím a budou mi muset udělat císaře a tak jsem se toho začala bát. Odhad byl 3,5kg, ale po vyvolávačce jsem ne a ne porodit, plodovka byla odteklá a tak se nedalo na nic čekat, akorát jsem dostala na vybranou - celková nebo částečná? Byla jsem pro částečnou. Nakonec jak jsem se ho tak bála, tak byl v pohodě, teď se ale začínám bát druhého i když zatím těhu nejsem a neni pravidlo, že se musí rodit i po druhý císařem. A myslím si, že jsem se po něm zotavila celkem rychle.

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 06.11.10 15:49

Taky už ležím v nemocnici,a čekám na naplánování sekce,čeká mě to asi při konci týdne.taky se bojím,ale spíš z neznáma než bolesti…nevím vůbec co mě čeká:-( první porod,normal sice 30hoď.ale normal.raději bych taky rodila normálně,ale u mě to bohužel nejde,mám nějak blbě položenou placentu:-(

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 06.11.10 15:54

ahojky neboj se ničeho :wink: taky sem měla plánovaný císař ,bála sem se a bylo to celkem zbytečné..držím palečky :palec:

momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 06.11.10 17:11
amilie píše: :srdce: mužu se zeptat jak jste leželi na jipce jak jste to tam přežili až do druheho dne :think:

Na JIP jsem byla pár hodin,a protože jsem se cítila dobře,tak jsem šla po několika hodinách na šestinedělí,což bylo moc fajn.Navíc jsem měla rezervovanej nadstandart,takže paráda.Spinál+svod­ná anestezie je to samé,do páteře se nepíchá,píchá se pod páteř.Zkušený anesteziolog ti to vysvětlí,a trefí se napoprvé.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 06.11.10 17:56
amilie píše: :srdce: mužu se zeptat jak jste leželi na jipce jak jste to tam přežili až do druheho dne :think:

já tam byla jednu noc a ráno mě přemístili :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >