Strach - těhotenství

Anonymní
4.3.20 20:30

Strach, těhotenství

Dobrý den, napíšu to dlouze. Je mi 16 let. 1. ledna jsem spala se svým přítelem, ale bylo to jen spíš takové chvilku a jen kousek, ale byla velká chyba, že jsme neměli kondom a neudělal se dovnitř, ale přivodila jsem si tak velký strach. Tak jsem pak radši udělala pár testů a všechny byly negativní, i ten po měsíci byl negativní a po 2 taky, testů jsem dělala hodně a různé. Menstruaci jsem dostala a i když byla kratší než obvykle, byla silná, takže jsem si říkala, že je vše v pořádku, ale pořád mám strach a když jsem si četla spoustu informací a příznaků na internetu, moc mi to nedodalo k uklidnění. Druhá menstruace přišla taky, jenže byla hodně slabá a na to nejsem zvyklá, byla asi 2-3 dny a dny předtím a chvíli po ní jen takový růžový výtok jestli se tomu tak dá říct. Taky mám hrozně nafouklé břicho a nadýmání :,( moc se bojím. Jeden doktor mi řekl, že je to nepravděpodobné a teď jdu 13. 3. Ke své doktorce, protože potřebuju ujistit 100%. Ano udělala jsem chybu a nehodlám ji opakovat a stalo se to pouze jednou a jsem si všeho vědoma a jestli budu v pořádku, tak prostě ochrana na prvním místě :( jsem ale smutná z toho, na jednu stranu si říkám, že menstruace přišly, testy po 2 měsících zcela negativní, žádný duch ani tak, ale přijde mi, že mám snad všechny příznaky těhotenství. Často kvůli tomu brečím a jsem z toho psychicky už na dně. Děkuju předem za jakékoliv odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

562
4.3.20 20:35

Nádech výdech. Klid! Příznaky máš, protože sis je nastudovala. Těhotná s největší pravděpodobností nejsi a jestli jo, tak jsi asi jeden případ z deseti milionů. :srdce: příště si to budeš pamatovat. :hug: takže se prosimte už nenervuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2514
4.3.20 20:36

Těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
4.3.20 20:38

Buď v klidu. Testům bych věřila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
4.3.20 20:40

Testy jsou hodně spolehlivé, zvlášť v takovém případě, jako je tento - klííídek.
Příště buďte rozumní a skočte si na nejbližší pumpu pro kondomy. Na pumpě mají furt otevřeno :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
4.3.20 21:35

Příznaky jsi si vsugerovala, ve skutečnosti žádné nemáš. Těhotná nejsi. Fakt, neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57612
4.3.20 21:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, napíšu to dlouze. Je mi 16 let. 1. ledna jsem spala se svým přítelem, ale bylo to jen spíš takové chvilku a jen kousek, ale byla velká chyba, že jsme neměli kondom a neudělal se dovnitř, ale přivodila jsem si tak velký strach. Tak jsem pak radši udělala pár testů a všechny byly negativní, i ten po měsíci byl negativní a po 2 taky, testů jsem dělala hodně a různé. Menstruaci jsem dostala a i když byla kratší než obvykle, byla silná, takže jsem si říkala, že je vše v pořádku, ale pořád mám strach a když jsem si četla spoustu informací a příznaků na internetu, moc mi to nedodalo k uklidnění. Druhá menstruace přišla taky, jenže byla hodně slabá a na to nejsem zvyklá, byla asi 2-3 dny a dny předtím a chvíli po ní jen takový růžový výtok jestli se tomu tak dá říct. Taky mám hrozně nafouklé břicho a nadýmání :,( moc se bojím. Jeden doktor mi řekl, že je to nepravděpodobné a teď jdu 13. 3. Ke své doktorce, protože potřebuju ujistit 100%. Ano udělala jsem chybu a nehodlám ji opakovat a stalo se to pouze jednou a jsem si všeho vědoma a jestli budu v pořádku, tak prostě ochrana na prvním místě :( jsem ale smutná z toho, na jednu stranu si říkám, že menstruace přišly, testy po 2 měsících zcela negativní, žádný duch ani tak, ale přijde mi, že mám snad všechny příznaky těhotenství. Často kvůli tomu brečím a jsem z toho psychicky už na dně. Děkuju předem za jakékoliv odpovědi.

Nesil.. Exoti se najdou, ale u tebe nepravdepodobne.. Rozhodně jsi poučena, priste jen a ochranou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
4.3.20 21:53

Nebreč. Těhotná nejsi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.3.20 14:38

Po 14 dnech ms nikde

Ahoj holky, v unoru 8 jsem mela dostat ms a ms nikde sla jsem k doktorovy 15.unora pychli mi vyvolavacku rekl do tydnu by ste to meli dostat dneska to uz je 14dni a ms nikde brali mi krev I ultrazvuk a tehotenstvi nikde neslo videt muze se to ukazat este :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.3.20 14:41
@Nicky na píše:
Ahoj holky, v unoru 8 jsem mela dostat ms a ms nikde sla jsem k doktorovy 15.unora pychli mi vyvolavacku rekl do tydnu by ste to meli dostat dneska to uz je 14dni a ms nikde brali mi krev I ultrazvuk a tehotenstvi nikde neslo videt muze se to ukazat este :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.3.20 15:14

Prosim vas holky muzete mi poradit? Uz mam zpozdeni 23dnu byla jsem na pohotovosti brali mi krev I ultrazvuk a nikde neni nic videt ani v krvi pychli mi vyvolavacku, rekla dr.ze to mam dostat do tydny ms nikde dnes je to 14dni po vyvolacce a taky nic co to muze bejt prosim vas :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
5.3.20 17:24
@Nicky na píše:
Prosim vas holky muzete mi poradit? Uz mam zpozdeni 23dnu byla jsem na pohotovosti brali mi krev I ultrazvuk a nikde neni nic videt ani v krvi pychli mi vyvolavacku, rekla dr.ze to mam dostat do tydny ms nikde dnes je to 14dni po vyvolacce a taky nic co to muze bejt prosim vas :(
@Nicky na píše:
Prosim vas holky muzete mi poradit? Uz mam zpozdeni 23dnu byla jsem na pohotovosti brali mi krev I ultrazvuk a nikde neni nic videt ani v krvi pychli mi vyvolavacku, rekla dr.ze to mam dostat do tydny ms nikde dnes je to 14dni po vyvolacce a taky nic co to muze bejt prosim vas :(

Ahojky, myslím si, že těhotná nejsi, možná je to způsobeno stresem to zpoždění, naše těla jsou různá a hodně věcí je dokáže ovlivnit, hlavně ten stres. Jestli ani z krve nepoznali, že bys byla těhotná, tak Těhotná nejsi, kdyztak si třeba tedka ještě zkus udělat test, na něm by to už bylo na 100% poznat když máš zpoždění tak dlouho. Zajdi si na gynekologii a prober to s doktorem, že máš takové problémy, určitě se na to řešení najde :)

A zakladatelko, byla bych v klidu, taky znám takové stavy stresu, já si občas dokážu vyvolat stresem i bolest prsou a nevolnost, nervy dělají svoje a ještě do toho ty hormony :zed: úplně tvůj stav chápu, ale opravdu buď klidná, když máš negativní testy, přítel se do tebe ani neudělal takže bych byla vážně v klidu :hug: příště hlavně nějakou tu ochranu, za ty nervy to nestojí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama