Strach z ponorky

Anonymní
18.3.20 14:02

Strach z ponorky

Ahoj, s pritelem jsme neco pres dva roky, sestehovali jsme se teprve kolem vanoc, ja delam v pohostinstvi takze jsem skoro tyden uz doma, pronajali jsme si spolu byt, predtim jsme byli kazdy sam u spolubydliciho, dnes mi pritel volal, ze ma od zitrka na dobu neurcitou volno, ja neverim, ze v utery se vse vrati do starch koleji… a ted mam strach, aby nas nechytila ponorka, mame 3kk, takze kazdy se muzem prinejhorsim zavrit ve svem pokoji, ale hrat hry, cist to taky nejde porad. I treba na dovce u more mel pul den jinou aktivitu nez ja… tak ted mam strach abychom se nesezrali… bydlime v centru plzne, bez auta, takze nekam vyjet do prirody na den taky nejde.. pritele napadlo, ze si pronajmem na vikend chajdu nekde na sumave ale to mam zas strach, aby se neuzavrely mesta a ja neskoncila kdo vi jak dlouho nekde venku :,( nejaky typ jak se nepozabijet?? Jsme oba spis introventi, ale kdyz nam neco jde na nervy tak bouchnout umime taky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.3.20 14:15

Ted vám stejně nikdo nic nepronajme, hold to musít přežít jako všichni ostatní, na to typy nejsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13821
18.3.20 14:15

My jsme s manželem dlouho, ale taky se tomu chci vyhnout, protože je to z hlediska nechození do práce nestandardní situace. Máme oba rádi svůj klid, takže jsme zvyklí se separovat – já v ložnici a on v obýváku/pracovně. Pravidelně se navštěvujeme, jíme spolu, koukáme na seriál. Se psem teď chodí sám, i z bezpečnostních důvodů, takže nějakou chvíli bez něj doma jsem.

Na procházku můžete, tak choďte někdy spolu, někdy zvlášť. Pro nově sestěhované to bude velká zkouška, ale pokud si o tom promluvíte včas a budete vše řešit hned, bez přehnaných emocí, tak to dáte. ;) Už jsem si ale taky říkala, že to teď asi prověří hodně vztahů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:25

Na tohle není univerzální rada, řekl bych, že to závisí hodně nejen na hloubce vztahu, ale i na toleranci a vzájemné úctě. Ale pokud se toho bojíš už teď-no, nevím. Být s někým, koho mám rád a on mě, to je přece to nejhezčí, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
18.3.20 14:34
@Anonymní píše:
Ahoj, s pritelem jsme neco pres dva roky, sestehovali jsme se teprve kolem vanoc, ja delam v pohostinstvi takze jsem skoro tyden uz doma, pronajali jsme si spolu byt, predtim jsme byli kazdy sam u spolubydliciho, dnes mi pritel volal, ze ma od zitrka na dobu neurcitou volno, ja neverim, ze v utery se vse vrati do starch koleji… a ted mam strach, aby nas nechytila ponorka, mame 3kk, takze kazdy se muzem prinejhorsim zavrit ve svem pokoji, ale hrat hry, cist to taky nejde porad. I treba na dovce u more mel pul den jinou aktivitu nez ja… tak ted mam strach abychom se nesezrali… bydlime v centru plzne, bez auta, takze nekam vyjet do prirody na den taky nejde.. pritele napadlo, ze si pronajmem na vikend chajdu nekde na sumave ale to mam zas strach, aby se neuzavrely mesta a ja neskoncila kdo vi jak dlouho nekde venku :,( nejaky typ jak se nepozabijet?? Jsme oba spis introventi, ale kdyz nam neco jde na nervy tak bouchnout umime taky

Dělejte si každý to na co normálně nemáte čas.
Já jsem těhu a zavřená. Sice máme barák, tak dneska aspoň opalovačka, ale budu tady minimálně měsíc sama, manžel je v práci přes den. Já neopouštím vůbec dům/zahradu.
Prostě už jsem si za pár dní udělala takový svůj stereotyp. A jde to.
Takže to půjde i ve dvou. Část dne si udělejte každý pro sebe, část spolu.
Buďte rádi za 3kk. Někdo je ve 2kk v paneláku s dvěma dětmi a to už je sakra management tohle přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
18.3.20 14:47

Já vím co bych dělala svobodná bezdětná s chlapem zavřená v bytě :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50882
18.3.20 15:02
@Anonymní píše:
Ahoj, s pritelem jsme neco pres dva roky, sestehovali jsme se teprve kolem vanoc, ja delam v pohostinstvi takze jsem skoro tyden uz doma, pronajali jsme si spolu byt, predtim jsme byli kazdy sam u spolubydliciho, dnes mi pritel volal, ze ma od zitrka na dobu neurcitou volno, ja neverim, ze v utery se vse vrati do starch koleji… a ted mam strach, aby nas nechytila ponorka, mame 3kk, takze kazdy se muzem prinejhorsim zavrit ve svem pokoji, ale hrat hry, cist to taky nejde porad. I treba na dovce u more mel pul den jinou aktivitu nez ja… tak ted mam strach abychom se nesezrali… bydlime v centru plzne, bez auta, takze nekam vyjet do prirody na den taky nejde.. pritele napadlo, ze si pronajmem na vikend chajdu nekde na sumave ale to mam zas strach, aby se neuzavrely mesta a ja neskoncila kdo vi jak dlouho nekde venku :,( nejaky typ jak se nepozabijet?? Jsme oba spis introventi, ale kdyz nam neco jde na nervy tak bouchnout umime taky
3kk je pohoda, my jsme oba doma a v garsonce… To je teprve masakr
@smutny klaun2 píše:
Na tohle není univerzální rada, řekl bych, že to závisí hodně nejen na hloubce vztahu, ale i na toleranci a vzájemné úctě. Ale pokud se toho bojíš už teď-no, nevím. Být s někým, koho mám rád a on mě, to je přece to nejhezčí, nebo ne?
Ale ne 24/7
@Micilin píše:
Já vím co bych dělala svobodná bezdětná s chlapem zavřená v bytě :)))

Jak dlouho asi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
18.3.20 15:05

Ja bych vedela co delat, ale ja mam nakazany klid na luzku, pritel pracuje. Takze nam vazne uklid, chudak musi mezi praci varit. Kdybych nemusela lezet, tak presazuji kytky, uklizim ve skrinich, myju okna. Takhle mi zbyvaji knizky, internet, televize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 15:21

Proč se ptáš, když místo těšení se na společně strávené chvíle máš strach? Samozřejmě, že se sežerete a nejspíš bys byla na Nově jako hlavní zpráva, kdyby nebyl Koronavir… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 21:25

Jsou horší situace, já po manželově roční intenzivní nevěře, kdy nakonec neodešel. Zvládala jsem to jakž takž nastartováním vlastní intenzivní aktivity - cvičení, kulturní akce, nějaká ta káva s kamarádkami apod. Dělalo mi to dobře nebýt jenom s ním doma, kdy se mi to stále připomínalo.. a ted toto.. Já home-office a on povinná dovolená.
Za rok jsem byla tak psychicky vyčerpaná, nyní jestě strach z viru, jsem astmatička..
Vůbec nevím, jak to zvládnu, vztah nějak v pořádku zatím nemáme a je to vše moc těžké..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama